Aliexpress Česky – Poradce s nakupováním, Aliexpres, Ali

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdičky (Hlasů: 15 238 , Průměr: 5,00)

čo potrebujete k nakupovaniu na aliexpress..???len poriadne tučnú penaženku,aby vás tí podvodníci mali o čo okradnúť........................ ... See MoreSee Less

sú to len obyčajní boľševickí zmrdi zlodejskí,potkani všivaví šikmookí,len rakovinu na nich,na bastardov ..... ... See MoreSee Less

čínske opice zlodejské,sk-rvené....!!!!! ... See MoreSee Less

Kdo čeká na balíček z Aliexpress, dejte LIKE? 🙂 Aktuální foto z pošty 🙂 ... See MoreSee Less

Zobrazit na Facebooku

Lucie Pospíšilová, Sabina Ferdianová and 23 others like this

Jaroslav ObdržálekJste vtipálek 😀 to co vidíte zde je jen minimum toho, co to musí zažít po cestě.

16 hours ago
Avatar

Martin MotyčkaNakopat je do prdele za tohle, pak se divím že mi přijde rozsekané, vydrží to celou cestu až z Číny, ale jakmile se to dostane do rukou ČP no tak to je konec

16 hours ago
Avatar

Zdeněk VlasákNedoručují tak jak mají, kradou zásilky, služby drahé...

15 hours ago
Avatar

Comment on Facebook

AliExpress česky umí, ale jen strojově

Nákup přes AliExpress je ulehčen díky možnosti přepnout stránky do českého jazyka. O překlad se zde stará pouze Google Překladač, který ne vždy přesně překládá, ale určitě vám i tento strojový překlad přijde vhod. Nabídka zboží na AliExpress se zobrazuje buď jako katalogová nabídka nebo můžete využít i přímého vyhledávání zboží. Je nutné ale upozornit, že dané zboží musíte vyhledávat pomocí anglických názvů.

 

AliExpress – nákup z Číny s ohromující nabídkou zboží

Čínský e-shop AliExpress patří mezi nejlevnější způsoby nákupu zboží z Číny. Funguje na stejném principu jako české Aukro, nebo nejznámější Ebay, či Alibaba. Využívá spousty drobných dodavatelů, díky kterým pokrývá poptávku prakticky po jakémkoliv zboží. Koupíte si zde elektroniku, hračky, oblečení i sportovní vybavení nebo nářadí pro opravdové kutily. Nabídka zboží na AliExpress vás jednoduše ohromí.

 

Nabídka zboží přes AliExpress česky – dvě důležité zásady

Při výběru zboží pamatujte na dvě velmi důležité zásady. Abyste zboží z Číny zakoupili opravdu nejlevněji, vyberte pro zobrazení nabídky zboží „Free Shipping“ a „1 piece only“. Budou vám nabízeny položky, které obsahují dopravu zdarma a přitom si kupujete pouze 1 ks (případně páru) daného druhu zboží. Více v samostatném článku.

 

Způsob dopravy a platby na AliExpress česky

Jakmile si zboží vyberete, budete si také muset zvolit způsob dopravy. Nejrozšířenější a nejpoužívanější metodou je DHL. Je totiž rychlejší než China Post Air Mail. Zboží z AliExpress vám dorazí zpravidla do jednoho měsíce. U DHL to ovšem může být i daleko dříve (za týden). Obě metody dopravy zákazníkům nabízejí sledování zboží. U China Post Air Mail se tak setkáte s China Post Tracking, jak se sledovací systém nazývá, u DHL pak jednoduše DHL Express Tracking.


alisuperstar-logo

Nutná pomůcka každého nakupujícího na Aliexpress. Ušetří Vám totiž spoustu peněz. Co všechno umí?

1. Srovnává ceny produktů

2. Zobrazí cenovou historii produktů

3. Přepočítá ceny na české koruny

4. Ověří důvěryhodnost prodejce

5. Vyhledává podle obrázků

6. FB komentáře pro každý produkt

7. Odkazy na značkové zboží

Více informací najdete na www.AliSuperstar.cz a taky v našem podrobném článku , kde vysvětlujeme, co všechno doplněk umí a jak ho používat.

Přidat do prohlížeče CHROME

Přidat do prohlížeče OPERAAliexpress česky a nakupování v číne, recenze, zkušenosti