Chybové hlášky během nakupování 11.11 na Aliexpress

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdičky (Hlasů: 552 , Průměr: 5,00)

Dnes v 9:00 začal celosvětový nákupní festival, do kterého je zapojený i největší e-shop Aliexpress. Hodně z Vás na tento den čekalo, ale při platbě se Vám zobrazily tyto hlášky. Projdeme si ji jednu po druhé.

1.Due to system proms, we can not process Maestro card temporarily. Sorry for any inconvenience. Please try later today. 

Jako každý rok, tak i tento je systém Aliexpress přetížený. Tato hláška Vám oznamuje, že v tuto chvíli není možné platit kartou Maestro. Zkuste zaplatit Vaši objednávku později.

2. Dear Customer we regrets to inform you that due to business adjustment, the AliPay balance service will be terminated from January 1, 2017.

Toto upozornění nemá nic společného s objednáním zboží 11.11.2016. Aliexpress Vás pouze informuje o zrušení AliPay peněženky od 1.ledna 2017. Více informací k tomuto tématu najdete v našem článku na toto téma.

AliPay peněženka

 

3. Your order has been successfully received!

Pokud se Vám zobrazí tato hláška, tak máte vyhráno. Vaše objednávka byla úspěšně přijata, ale z důvodu velké návštěvnosti a tudíž přetížení systému, bude trvat až 6 hodin, než objednávku vyřídí. Ale nemusíte se bát, zboží z Vaší objednávky je rezervováno pro Vás a cena se Vám nezmění. Zkontrolujte si stav Vaší objednávky v záložce My Order List.

 

pretizeny-system-11-11-error-maestro-platba-kartou-aliexpress

 

Doporučujeme Vám tedy být trpěliví a v případě, že Vám objednávka nejde zaplatit, tak to zkuste později. Pokud nevíte, co znamenají jednotlivé statusy objednávek, tak si přečtěte náš návod.

Co znamenají statusy objednávek na Aliexpress

 

A aby pro Vás bylo nakupování na Aliexpress, co nejjednodušší, tak doporučujeme stránky www.AliRecenze.cz. Můžete tam přidávat recenze na zboží zakoupené na Aliexpress. Už teď tam najdete přes 1900 recenzí od ostatních nakupujících. Dále je zde pro Vás připravená rozsáhlá diskuze o Aliexpress. Nemusíte se bát na cokoliv zeptat 🙂 Pokud hledáte ověřené prodávající a produkty, tak ty najdete v sekci produkty na www.CeskyAli.cz. Pro další super tipy a vychytávky o nakupování na Aliexpress se přidejte na FB stránku Aliexpress – Realne fotky & InspirationA jestli Vám nesedla velikost objednaného oblečení nebo jste si jen objednali větší balení doplňků do domu, tak je prodejte v Aliexpress BAZARU na stránce www.AliManiacky.cz.

chyba-platba-aliexpress-2016chyba-platba-aliexpress-2016
Český Aliexpress - pomocník s nákupem na Aliexpress

ČESKÝ ALIEXPRESS

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages