Adidas Superstar módní botasky z Aliexpress

Autor: Český Aliexpress
Pátek, 11 Květen, 2018

Komentáře: přidej komentář.

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdičky (Hlasů: 1 043 , Průměr: 4,80)

Adidas je celosvětově známá značka, která se vyrábí hlavně v Indonésii, Thajsku, Číně a dalších městech. Přemýšleli jste někdy nad tím, jak vlastně vznikl název této značky? Samotné nás to zajímalo a zjistili jsme, že Adidas je vlastně kombinace jména zakladatele Adolfa Dasslera. Spojením Adi Das vznikl dnešní rozšířený název značky Adidas. Oblečení a obuv jsou velmi pohodlné a moderní. Konkrétně Superstary můžete nosit téměř s čímkoliv. Hodí se k sukni  i k džínám. V tomto článku se naučíte, jak si Adidas Superstar vyhledat a na co si při koupi máte dát pozor.

 

Jak vyhledat Adidas Superstar na Aliexpress

Hlavní zkratky, podle kterých můžete botasky Adidas vyhledat jsou  Adidas, Adei, Ady, Adidos, Shampooers, AD, Abidas, Superstar, Superstar shoes. Může se stát, že v jeden den nenajdete žádné Superstary, ale další den několik. Odkazy značkového zboží bývají aktivní někdy jen několik hodin, takže pokud vidíte aktivní odkaz, tak doporučujeme zakoupit, co nejrychleji. V době psaní článku bylo aktivních asi 5 odkazů, takže je velká šance, že se to povede i Vám.

 

>> Stránka, kde najdete aktuální odkazy na značkové zboží <<

Adidas superstar fashion aliexpress brand

 

Jaký je rozdíl mezi originálem a fejkem?

V předchozích článcích jste se určitě četli o tom, že na Aliexpress si můžete koupit i originální zboží. Tady je několik tipů, na co si dát pozor když objednáváte boty z Číny.

1. Cena

  • V Číně můžete koupit i levné originální botasky, ale vždy se řiďte selským rozumem a pokud je cena opravdu nízká, tak se pravděpodobně jedná o padělek. 
  • Cena originálních botasek Adidas Superstar: 2200 Kč
  • Cena padělku: 480 Kč

2. Feedback

  • ve většině návodů, vždy doporučujeme, abyste si četli hodnocení daného produktu. Pokud žádný feedback dané zboží nemá, tak to buď můžete risknout nebo počkat až někdo nějaké přidá. V tom druhém případě se také může stát, že odkaz už nebude aktivní.

3. Rozdílné sériové číslo na každé botě

  • pokud jsou sériová čísla stejná na obou botách, jedná se o fejk.

4. Špatně napsaný název značky

  • to se může stát i oblečení, nejen u obuvi. Znamená to, že místo Adidas bude na botaskách Adidos nebo Addidas.

5. Krabice od botasek

  • originální obuv se vždy zasílá v originální krabici.

 

Reálná fotografie botasek z Aliexpress

Unisexové botasky Adidas Superstar

Na obrázku vidíte reálnou fotografii botasek Adidas Superstar. Vypadají opravdu krásně. V hodnocení u prodejce bylo napsáno, že přišli dobře zabalené, velikosti odpovídali a prodejce byl komunikativní. Doprava trvala 2 týdny. Takové botasky se nabízí od velikosti 36 do velikosti 45. V nabídce jsou různé kombinace barev, takže si vybere opravdu každý. Prodejci uvádí, že nezasílají krabici z toho důvodu, aby nebyly botasky prozrazeny na celnici. Pokud však na krabici trváte, tak to napište prodejci do zprávy. Ve zprávě můžete prodejci požádat i o reálnou fotografii botasek.

 

Adidas superstar fashion aliexpress brand real photo 2

 

Doporučujeme přečíst také články o Nike – 5 tipů jak poznat, že se jedná o fejk nebo Calvin Klein spodní prádlo pro muže a ženy z Aliexpress.

A aby pro Vás bylo nakupování na Aliexpress, co nejjednodušší, tak doporučujeme stránky www.AliRecenze.cz. Můžete tam přidávat recenze na zboží zakoupené na Aliexpress. Už teď tam najdete přes 1000 recenzí od ostatních nakupujících. Dále je zde pro Vás připravená rozsáhlá diskuze o Aliexpress. Nemusíte se bát na cokoliv zeptat 🙂 Pokud hledáte ověřené prodávající a produkty, tak ty najdete v sekci produkty na www.CeskyAli.cz. Pro další super tipy a vychytávky o nakupování na Aliexpress se přidejte na FB stránku Aliexpress – Realne fotky & InspirationA jestli Vám nesedla velikost objednaného oblečení nebo jste si jen objednali větší balení doplňků do domu, tak je prodejte v Aliexpress BAZARU na stránce www.AliManiacky.cz.


alisuperstar-logo

POZOR: Bez této pomůcky raději na Aliexpress nenakupujte! Co všechno pomůcka umí?

1. Srovnává ceny produktů

2. Zobrazí cenovou historii produktů

3. Přepočítá ceny na české koruny - Kč

4. Ověří důvěryhodnost prodejce

5. Vyhledává podle obrázků

6. Odkazy na značkové zboží

7. Hlída Vám ochrannou lhůtu

Více informací najdete na www.AliSuperstar.cz a taky v našem podrobném článku , kde vysvětlujeme, co všechno doplněk umí a jak ho používat.

Přidat do prohlížeče CHROME

Přidat do prohlížeče OPERA

Přidat do prohlížeče MOZILLAZapojit se do diskuze

Český Aliexpress a nákupy z Číny? Naše návody v češtině Vám pomůžou s nákupy na Aliexpress. Kvalitní články a naše recenze vybírají ty nejlepší obchody na Aliexpress.

Český Aliexpress - Ali v češtině

Více:
Android kapesni projektor projector Aliexpress Gearbest review CZ
Kapesní projektor H96-P DLP Android – GearBest recenze

Prezentujete rádi fotky z dovolené své rodině či přátelům? Chcete si občas pustit film, ale nemáte v ložnici televizi? Tak...

Zavřít