Aliexpress vs. slevové portály

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdičky (Hlasů: 643 , Průměr: 5,00)


Dovolím si říct, že většina z Vás už určitě někdy využila slevové portály. Ať už ve formě dárku, koupě zážitku nebo oblečení. Slevové portály nás lákají na vysoké akční slevy a věří, že jakmile si daný produkt vyzkoušíme, tak se k němu vrátime i když už nebude v super slevě. Já sama jsem několikrát nakupovala na slevovém portálu, ale musím uznat, že když jsem objevila Aliexpress, tak mi bylo líto, že jsem o něm nevěděla dříve. Cítila jsem se trochu podvedená „super akční cenou“, která vlastně tak super nebyla.

Účelem toho článku není nikoho nijak poškodit. Jen chci upozornit na to, že je zde možnost nakoupit levněji úplně stejné zboží jako prodávají e-shopy a slevové portály v České Republice. Uvedu několik příkladů. To jestli budete dále nakupovat přes slevové portály, které v některých případech jen přeprodávají předražené zboží z Číny je už na Vás.

Srovnání: slevové portály vs zboží z Aliexpress

Letní šaty

1. Jako první se podíváme na www.zbozomat.cz, který nabízí Letní šaty Isabella za 259 Kč + 37 Kč poštovné, úžasná sleva 26 %.

Ale stejné šaty koupíte na www.Aliexpress.com za 76 Kč, přikládám odkaz na šaty, ať si můžete udělat vlastní srovnání >> Aliexpress šaty. Navíc pokud objednáváte zboží z Aliexpress, tak máte většinou poštovné zdarma. V tomto případě je rozdíl mezi cenami 220 Kč.

slevove portaly Aliexpress


Dámské plavky 

2. A jdeme opět na nabídku www.zbozomat.cz, což jsou Dámské plavky s volánky Diana za 499 Kč + 40 Kč poštovné, sleva 38 % . Stejné plavky koupíte na Aliexpress za 215 Kč  a poštovné je zdarma. Odkaz na plavky přímo na >> Aliexpress plavky. Rozdíl mezi cenou slevového portálu a Aliexpress je 324 Kč. Za 324 Kč si už můžete pořídit na Aliexpress krásné šaty nebo prostě využít ušetřené peníze na zábavu dle Vašich představ.

slevove portaly Aliexpress 3


Černá maska na čištění pórů

3. Mezi další oblíbené produkty na Aliexpress i slevových portálech patří Korejská černá maska na čištění pórů a černých teček. Přírodní síla tohoto produktu by měla Vaši pleť zbavit všech nedokonalostí, hlavně tedy černé tečky na tváři, odumřelé buňky nebo akné. Nabídek na prodej této masky je na českém internetu velké množství. Náhodně jsem vybrala portál Slevyprokazdeho.cz, který uvádí cenu 499 Kč za 10 ks masky. Cenově vychází 1 ks na 49,90 Kč. Slevyprokazdeho maska

Pro větší strovnání uvádím ještě slevový portál www.nakupvakci.cz. Zde na slevovém portálu najdeme 10 ks této masky za 199 Kč. Na jeden kus to vychází 20 Kč. Asi Vám zajímá kolik bude stát tato zázračná korejská černá maska na Aliexpress?

Na Aliexpress tuto masku koupíte například v balení 20 ks za 100 Kč. Jeden kus stojí tedy 5 Kč. Připomínám, že poštovné je zdarma. Aliexpress maska – tady si ji můžete objednat.

slevove portaly Aliexpress 4


Masážní a čistící strojek

4. Každá žena sní o krásné a bezproblémové pleti, takže jste určitě slyšeli o masážním a čistícím strojku. Tento strojek pleť nejen namasíruje, ale i vyčistí. Čistící strojek je na baterky a má několik nádstavců. Můžete ho zakoupit například na webu www.postovnezdarma.cz za akční cenu 225 Kč nebo na Aliexpress za cenu 106 Kč včetně poštovného. Odkaz: Aliexpress čistící strojek . Opět už je jen na Vás jestli raději ušetříte 119 kč nebo zbytečně přijdete o tyto peníze.

slevove portaly Aliexpress 2


Jednoduchý propočet kolik můžete ušetřit nakupováním na Aliexpress

Ano, jako první argument může někoho napadnout, že na zboží z Aliexpress se čeká delší dobu např. 14 dní nebo i více, to už záleží od prodejce a produktu. Ale pokud danou věc urgentně nepotřebujete, tak se Vám vyplatí počkat. Představte si, že si chcete udělat nákup všeho, co jsem zde uvedla. Celková cena by byla 1159 Kč (259 + 37 + 499 + 40 + 499 + 225), ale pokud byste si zboží objednali sami na Aliexpress, tak by byla výsledná cena 517 Kč (76 + 215 + 120 + 106). Počítala jsem s obou případech s dražší variantou masky, jak na straně českého e-shopu, tak na straně Aliexpress. V tomto případě ušetříte 642 Kč za jeden nákup pokud nakoupíte přes Aliexpress!

Slevové portály nejsou špatné, jen buďte zvídaví a zajímejte se o to, kde můžete ušetřit. Jak vidíte, tak to není vůbec těžké. Nakupování na Aliexpress je velice jednoduché a zvládnete to i bez znalosti anglického jazyka. Abychom Vám orientaci na Aliexpress ulehčili, tak pro Vás máme připravené videonávody o nakupování na Aliexpress, články a v neposlední řadě je tady pro Vás připravený Katalog Český Aliexpress, kde najdete výběr těch nejlepších prodejců a produktů.

A aby pro Vás bylo nakupování na Aliexpress, co nejjednodušší, tak doporučujeme stránky www.AliRecenze.cz. Můžete tam přidávat recenze na zboží zakoupené na Aliexpress. Už teď tam najdete přes 1000 recenzí od ostatních nakupujících. Dále je zde pro Vás připravená rozsáhlá diskuze o Aliexpress. Nemusíte se bát na cokoliv zeptat 🙂 Pokud hledáte ověřené prodávající a produkty, tak ty najdete v sekci produkty na www.CeskyAli.cz. Pro další super tipy a vychytávky o nakupování na Aliexpress se přidejte na FB stránku Aliexpress – Realne fotky & InspirationA jestli Vám nesedla velikost objednaného oblečení nebo jste si jen objednali větší balení doplňků do domu, tak je prodejte v Aliexpress BAZARU na stránce www.AliManiacky.cz.

Užívejte si nakupování, ať už je to na Ali nebo kdekoliv jinde 🙂


alisuperstar-logo

Nutná pomůcka každého nakupujícího na Aliexpress. Ušetří Vám totiž spoustu peněz. Co všechno umí?

1. Srovnává ceny produktů

2. Zobrazí cenovou historii produktů

3. Přepočítá ceny na české koruny

4. Ověří důvěryhodnost prodejce

5. Vyhledává podle obrázků

6. FB komentáře pro každý produkt

7. Odkazy na značkové zboží

Více informací najdete na www.AliSuperstar.cz a taky v našem podrobném článku , kde vysvětlujeme, co všechno doplněk umí a jak ho používat.

Přidat do prohlížeče CHROME

Přidat do prohlížeče OPERA
One thought on “Aliexpress vs. slevové portály”


  1. super článek 😀 na ali nakupuji už hodně dlouho a ty slevové portály jsou opravdu směšné, bohužel stále dost lidí na to slyší a nechávají se okrádat o peníze 🙁

Comments are closed.


Aliexpress česky a nakupování v číne, recenze, zkušenosti


Více:
Aliexpress obleceni podzim sukne saty svetr pozdim CZ4
Šaty, svetry, sukně, mikiny, silonky a podkolenky z Aliexpress

Prázdniny jsou už pryč, je tu září a než se nadějeme, bude tu podzim. Takže pokud máte v plánu koupit pár ...

Zavřít