Dětské oblečení z Aliexpress – jak levně koupit

 

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdičky (Hlasů: 6 749 , Průměr: 4,97)

Na Aliexpress najdete velké množství dětského oblečení pro chlapečky a holčičky. Jednou z největších výhod nákupu dětského oblečení na Aliexpress je jejich velmi nízká cena. Někdy je to až neuvěřitelné, jak krásné věci můžete dětem nakoupit, za tak super ceny. Například dětské pyžamko koupíte za 80 Kč.  V nabídce najdete oblečení i na speciální události, jako jsou křtiny, svatby nebo jiné moderní oblečení. Velmi krásné jsou také dětské kostými na narozeninovou párty nebo karneval. V tomto článku Vám ukážeme, jak najít nejlepší nabídky a obchody pro dětské oblečení.


Nejlépe hodnocení prodejci dětského oblečení:

Cindy Baby & Kid Store – prodejce s velmi dobrým hodnocením a velkou nabídkou zboží. V tomto obchodě najdete šaty, sukně, trička, pyžama, svetry, bundy a další. A hodně dalšího za skvělé ceny. Na základě hodnocení ostatních nakupujících je zboží kvalitní a levné.

Baby Mart – další obchod s dobrým hodnocením. Nabízí širokou škálu šatů, bundy, oblečení, atd.

Sophia Children & Baby Accessories Shop – ze všech obchodů má tento největší sortiment zboží, než kterýkoli jiný.

Dětské oblečení z Aliexpress – na tomto odkaze najdete zboží, které je seřazeno podle popularity a tedy i prodejů na Aliexpress. V době psaní článku je na prvním místě kostým Anny a Elsy.

 

Detsky zupan Aliexpress Spiderman detske obleceni levne


Kvalita dětského oblečení

Kvalita a výdrž dětského oblečení na Aliexpress je opravdu velmi dobrá. Nicméně předtím, než začnete nakupovat, tak se určitě podívejte na hodnocení zboží a prodejce.  Máte-li jakékoli pochybnosti, stačí kontaktovat prodejce a  zeptejte se ho přímo. Pokud od prodejce nedostanete žádnou odpověď, tak si vyberte jiný obchod. Existují tisíce obchodů, které nabízí levné dětské oblečení.


 

Velikosti dětského oblečení

U dětí je možná ještě jednodušší nakupování oblečení, než u dospělých. Když totiž objednáte dítěti větší tričko nebo mikinu, tak víte, že do toho doroste. U dospělých už to tak jednoduché není. Proto se držte vždy tím, co prodejce uvádí v produktových informacích. Níže vidíte tabulku velikostí k dívčím šatům.

 

Size

(Velikost) 

Suggest high

(Výška v cm) 

Chest

(Obvod hrudníku v cm) 

Length

(Délka v cm) 

 100(3T) 100cm 60 80
 110(4) 110cm 64 86
 120(5) 120cm 68 90
 130(6) 130cm 70 95
 140(7) 135cm 72 100

 

 

V prvním sloupečku je uvedena velikost a u ní v závorce ještě věk. Každé dítě je jiné, takže se řiďte raději velikostmi, které jsou uvedené v cm. Pokud si nejste jistí, tak si objednejte raději o velikost větší. Dostáváme také dotazy, co znamená 2T, 3T. Písmeno T zde označuje rok, takže 2T znamená dva roky nebo 18M znamená 18 měsíců.

 

Při výběru velikosti oblečení Vám nejvíce pomůže hodnocení ostatních maminek a tatínku ve feedbacku na dané zboží. Často tam totiž uvidíte děti přímo v oblečení i uvedením věku dítěte. Přikládáme fotku z hodnocení oblíbených šatů z pohádky Ledové království. Z hodnocení je jasné, že rodiče jsou z nákupu nadšení a dcera taky. Holčičce na fotografii jsou 3 roky a dva měsíce a rodiče objednali velikost 3T.

Kostym Anna Elsa Ledove kralovstvi levne detske obleceni Aliexpress realne foto


Oblíbené dětské zboží

Detsky zupan Aliexpress Mickey mouse detske obleceni levne

 

Detsky zupan Aliexpress Mickey mouse detske obleceni levne dupacky

 

 

Saty minnie mickey mouse levne detske obleceni Aliexpress

 

Dětské zboží – ověřené odkazy

alisuperstar-logo

Nutná pomůcka každého nakupujícího na Aliexpress. Ušetří Vám totiž spoustu peněz. Co všechno umí?

1. Srovnává ceny produktů

2. Zobrazí cenovou historii produktů

3. Přepočítá ceny na české koruny

4. Ověří důvěryhodnost prodejce

5. Vyhledává podle obrázků

6. FB komentáře pro každý produkt

7. Odkazy na značkové zboží

Více informací najdete na www.AliSuperstar.cz a taky v našem podrobném článku , kde vysvětlujeme, co všechno doplněk umí a jak ho používat.

Přidat do prohlížeče CHROME

Přidat do prohlížeče OPERA
Leave a Reply

Aliexpress česky a nakupování v číne, recenze, zkušenosti


Více:
Prada Aliexpress

Prada je italská značka, která se zrodila už v roce 1913 a má za sebou dlouhou cestu k dnešním dokonalým...

Zavřít