Fitness náramky z Aliexpress – srovnání

Autor: Petr Jarolímek
Čtvrtek, 9 Srpen, 2018

Komentáře: přidej komentář.

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdičky (Hlasů: 3 892 , Průměr: 4,99)

V dnešní době, kdy je všechno chytré, musíte mít při sportu chytrý náramek! Co vlastně všechno umí? Snímá Vaše pohyby a ukládá je do mobilu. Náramek se v poslední době stává doslova Fenoménem. Na Aliexpressu je jich velké množství, a proto jsem vybral pár fitness náramků, které jsem otestoval. Základní funkce mají většinou stejné, i když se ve většině případů docela liší. Fitness náramek je dobré mít na sobě neustále, protože měří Vaše kroky, kalorie, srdeční tep nebo spánkovou aktivitu. Náramky se párují s telefonem přes bluetooth a tím se přenášejí data. Když máte náramek spárovaný, ukáže kdo volá nebo upozorní na sms či notifikace, které si nastavíte. Náramek ukládá data na svojí paměť, a tak nemusí být stále připojený. Při spárování se data ihned nahrají do telefonu.

Doporučuji také nainstalovat pomůcku do prohlížeče Aliexpress Supertar, která Vám zobrazí cenovou historii produktu a ceny v Kč. Budete tak vědět, kdy je ten pravý čas chytré hodinky koupit. Na všechny funkce pomůcky se podívejte do článku Historie a srovnávač cen. 


Xiaomi MI BAND 2 – Vítěz roku 2016

Tento náramek získal v Česku ocenění za nejlepší Fitness náramek roku 2016. Je od známé značky Xiaomi a mezi jeho přednosti patří voděodolnost a velká výdrž baterie. Náramek se skládá ze dvou částí, první je kapsle s displejem a druhá samotný náramek. Při nabíjení je potřeba kapsli vyndat, to ale nebudete dělat často, protože náramek vydrží nabitý až 30 dní. Aplikace v telefonu bude chtít Váš Xiaomi učet, pokud ho nemáte, lehce ho vytvoříte za 5 minut. Základní aplikace využívá náramek pouze na 50 procent, ale i tak je v ní spoustu užitečných funkcí. Na plné využití si musíte stáhnout placenou aplikaci od českého vývojáře Tools mi band za 60 Kč. Gumový náramek můžete koupit v různých barevných variantách. Na Aliexpressu lze pořídit i kovové náramky.

Výhody:

– voděodolnost IP67
– velká výdrž baterie až 30 dní
– možnost rozšíření funkcí s Aplikací Tools mi band
– možnost výměny náramku

Nevýhody:

– absence automatického měření tepu
– při nabíjení se musí vyndat kapsle z náramku

 

REÁLNÉ FOTO:

 

 

ODKAZ NA PRODEJCE:

ODKAZ: XIAOMI BAND 2

U-Band 107HR na Aliexpressu ID107

Fitness náramek U-Band se prodává na Aliexpressu pod názvem ID 107. Jako ostatní náramky umí měřit kroky, vzdálenost, tep a spánkovou aktivitu. Baterie vydrží 10 až 14 dní a nabíjí se kolem 2 hodin. Aplikaci na hodinky si stáhnete na google store, jmenuje se VERYFIT a je v češtině. Najdete tam spoustu funkcí, např.: automatické měření tepu a zápis do grafu. Samozřejmostí náramku je budík, zobrazení vybraných notifikací nebo jméno volajícího. Náramek má dvě ovládací tlačítka, která ovládají stejné funkce. Náramek je k dostání v jedné barvě a není voděodolný, za to sedí krásně na ruce.

Výhody:

– automatické měření tepu a zápis do grafu
– dvě ovládací tlačítka
– na hlavní obrazovce informace o datu, stavu baterie a času

Nevýhody:

– nejsou voděodolné
– menu v hodinkách nelze nakonfigurovat

 

REÁLNÉ FOTO:

 

ODKAZ NA PRODEJCE:

ODKAZ: U Band 107

Video recenze

 

Pokračujte ve čtení článku na stránce 2, kde najdete recenzi na nejlevnější Fitness náramek z Aliexpress


alisuperstar-logo

POZOR: Bez této pomůcky raději na Aliexpress nenakupujte! Co všechno pomůcka umí?

1. Srovnává ceny produktů

2. Zobrazí cenovou historii produktů

3. Přepočítá ceny na české koruny

4. Ověří důvěryhodnost prodejce

5. Vyhledává podle obrázků

6. FB komentáře pro každý produkt

7. Odkazy na značkové zboží

8. Hlída Vám ochrannou lhůtu

Více informací najdete na www.AliSuperstar.cz a taky v našem podrobném článku , kde vysvětlujeme, co všechno doplněk umí a jak ho používat.

Přidat do prohlížeče CHROME

Přidat do prohlížeče OPERA

Přidat do prohlížeče MOZILLA


Stránky: 1 2


Zapojit se do diskuze

Český Aliexpress a nákupy z Číny? Naše návody v češtině Vám pomůžou s nákupy na Aliexpress. Kvalitní články a naše recenze vybírají ty nejlepší obchody na Aliexpress.

Český Aliexpress - Ali v češtině

Více:
Aliexpress-odmeny-rewards-Ali uprava
43. Aliexpress a odměny za nákupy

Už jsme si zvykli, že se nás prodejci snaží jakýmkoliv způsobem motivovat k nákupu. Každý prodejce má vlastní strategii, jak přilákaz zákazníka...

Zavřít