GearBest slevová akce 11.11. 2017 – informace

Autor: Český Aliexpress
Pátek, 11 Květen, 2018

Komentáře: přidej komentář.

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdičky (Hlasů: 6 789 , Průměr: 4,89)

Nejen na Aliexpress, ale i na GearBest je pro Vás připravený nákupní festival. Takže ten, kdo nakupuje na GearBest se může těšit na výprodejové akce ze všech segmentů. V tomto článku uvidíte, co Vás tento rok čeká. Magický datum 11.11. se blíží a věrní zákazníci GearBest už jistě vědí, že je předzvěstí masivní výprodejové akce, která bude mít něco pro každého. Nezapomínejte také, že Vánoce jsou již za rohem a toto je neopakovatelná příležitost urvat pro své blízké ty nejlepší dárky za nejlepší ceny! Než se akce zítra spustí, podívejme se spolu na to, co od ní můžeme v tomto roce očekávat.

Nejlepší produkty 11.11. na GearBest

 

Časová osa nákupního festivalu

  • Hraní her: 1. listopadu 9:00 UTC – 7. listopadu 9:00 UTC

 

  • Hlavní kolo: 7. listopadu 9:00 UTC – 13. listopadu 2:00 UTC

 

  • After party: 13. listopadu 2:00 UTC – 20. listopadu 2:00 UTC

Hraní her 11.11

Pokud se chcete zapojit do soutěžení o ceny, tak můžete začít už 1.listopadu. Během prvního listopadového týdne si můžete za slevové kupóny koupit produkty v různých kategoriích, takže si vybere opravdu každý. Kupóny se budou vztahovat i na oblíbené značky jako jsou Xiaomi, Vernet, Teclast a mnoho dalšího.  Akce platí pouze pro registrované uživatele. Na to, abyste akci využili rozhodnete nemusíte utratit celou výplatu – výprodejové ceny začínají již na sympatické – i symbolické – částce 1.11 dolarů

 

Gearbest 11.11. Aliexpress sale shopping festival

  

Bestsellery a TOP značky za nejlepší ceny v tomto roce

Akce 11.11 přináší široké spektrum nejoblíbenějších produktů na GearBest za ty nejvýhodnější ceny, jaké jste v tomto roce vůbec mohli vidět. Jak však již na GearBest bývá zvykem, štěstí bude přát zejména připraveným a pohotovým. Bestsellery za nejvýhodnější cenu vůbec budou přicházet do prodeje vždy ve dvou vlnách denně – o 00:00 UTC a 16:00 UTC. Další speciální vlna je naplánována na 7. listopadu v 9:00 UTC. K dispozici bude vždy 8 super-zlevněných produktů, polovina z nich dokonce až o 50 %. Dostupných však bude vždy jen 20 kusů z každého produktu, proto je namístě neváhat a brát, dokud to jde!

Denně v 16:00 UTC bude GearBest aktualizovat také svou skvělou nabídku bleskových výprodejů. Nechte se překvapit a přijďte si každý den na vlastní oči ověřit, co všechno v rámci akce 11.11 budete moci získat za neuvěřitelně nízké ceny.

Až o polovinu také zlevní množství prémiových značkových produktů, k dispozici budou za tímto účelem speciální slevové kupóny. Podmínkou pro jejich uplatnění bude splnění stanovené minimální částky pro objednávku.

 

 Gearbest 11.11. Aliexpress sale shopping festival4 

Soutěže, hry i překvapení

V rámci akce 11.11 nebude chybět ani vzrušení ze hry, soutěže o skvělé ceny a stále oblíbenější „kočky v pytli“, tedy tajemné balíčky, jejichž obsah zjistíte až v okamžiku, kdy s nimi kurýr zaklepe na vaše dveře. Vybrat si můžete pouze na základě jejich ceny, kategorie či značky produktu.

Pokud jde o soutěže, ty proběhnou v rámci promo akce hned dvě. První z nich s názvem Open Lucky Box začíná již 1.11. a vaším úkolem bude zkusit štěstí při otevírání záhadných dárkových balíčků, které ukrývají fantastické slevy i věcné výhry.

 

Druhá soutěž s názvem Lucky Draw začíná ve stejnou dobu a bude také probíhat na podobném principu, místo rozbalování dárků si však budete své štěstí losovat.

 

 Speciální slevy pro nováčky i výprodeje přímo z EU skladu

Výpočet všech slev, akcí a benefitů, které promo s názvem 11.11 přinese, by byl nekonečný. Vzpomeňme ještě ale alespoň jmenovitě výjimečné slevy, které si GearBest připravil v následujících týdnech pro své nové zákazníky. Pokud jste dosud GearBest teprve okukovali, toto je ten správný čas vložit se do toho naplno a začít nakupovat – se slevovým kupónem nového zákazníka automaticky ušetříte 3 dolary na každém 30-dolarovém nákupu a čeká vás i mnoho dalších exkluzivních slev jen pro vás. Že už na takovou nováčkovskou výhodu nemáte nárok? Nevadí! Přiveďte do GearBest své známé či rodinu a jistě vám rádi umožní přiobjednat si za zvýhodněných podmínek něco spolu s nimi.

Výbornou zprávou pro České a Slovenské zákazníky je ale především speciální výprodej EU skladu GearBest – právě při nákupu z něj totiž máte 100% jistotu, že vaše objednávka nebude podl0hat clu ani daním a dostane se k vám v rekordně krátkém čase! Ve výprodeji najdete desítky oblíbených smartphonů, tabletů, smarthodinek, akčních kamer a další super vychytávky. Na jejich nákupu nejednou ušetříte až polovinu z původní ceny!

 

Zábavné hry, úchvatné výprodeje, překvapení, to vše Vás čeká během promo akcí GearBest 11.11. Nezapomeňte, že ty nejatraktivnější akce jsou naplánované na hlavní fázi výprodeje, která startuje 7.11. a potrvá celý jeden týden. Neváhejte a vytěžte z této příležitosti maximum a ušetříte si tak na další dárečky.

 


alisuperstar-logo

POZOR: Bez této pomůcky raději na Aliexpress nenakupujte! Co všechno pomůcka umí?

1. Srovnává ceny produktů

2. Zobrazí cenovou historii produktů

3. Přepočítá ceny na české koruny

4. Ověří důvěryhodnost prodejce

5. Vyhledává podle obrázků

6. FB komentáře pro každý produkt

7. Odkazy na značkové zboží

8. Hlída Vám ochrannou lhůtu

Více informací najdete na www.AliSuperstar.cz a taky v našem podrobném článku , kde vysvětlujeme, co všechno doplněk umí a jak ho používat.

Přidat do prohlížeče CHROME

Přidat do prohlížeče OPERA

Přidat do prohlížeče MOZILLAZapojit se do diskuze

Český Aliexpress a nákupy z Číny? Naše návody v češtině Vám pomůžou s nákupy na Aliexpress. Kvalitní články a naše recenze vybírají ty nejlepší obchody na Aliexpress.

Český Aliexpress - Ali v češtině

Více:
svatba snu s Aliexpress
Vaše svatba snů s Aliexpress

My ženy jsme povětšinou stejné. Minimálně co se svatby týče. Chceme mít všechno perfektní a přesně takové, jaké jsme si...

Zavřít