Kamera do auta neboli černé skříňky z Aliexpress – srovnání

Autor: Petr Jarolímek
Pondělí, 2 Červenec, 2018

Komentáře: přidej komentář.

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdičky (Hlasů: 8 274 , Průměr: 4,97)

Kolikrát už se vám stalo, že jste se při autonehodě nepohodli s druhou stranou. Nebo že jste za to nemohli a stejně vám nezaplatili pojistné či nebyli žádní svědci? Mně už jednou ano, a tak jsem si pořídil kameru do auta. V dnešní době ji začíná používat čím dál více lidí. Pokud se ježděním živíte, je to už asi povinnost ji mít v autě.

Vybral jsem pro vás levné kamery z Aliexpressu, které natáčejí kvalitně a jejich záznam můžete použít při řešení různých situací.


Kamera GT300

Toto je malá kamera do auta, která natáčí v rozlišení HD a úhel pohledu je 100°. Natáčení funguje tak, že když zapojíte nabíječku do zapalovače, automaticky se zapne a začne natáčet. Kamera má v sobě zabudovanou malou baterii, která však neslouží k natáčení, pouze k uložení videa. Kamera disponuje vstupy a výstupy mini USB, mini HDMI a AV out. Video natáčí v AVI, MJPG a ukládá se na kartu maximálně 32 GB s class 10. Menu je v angličtině a dalších světových jazycích na obrazovce o velikosti 2 palců. Kamera GT300 se dá koupit ve dvou barevných variantách, a to je černá a modrá. Pokud hledáte levnou a dobrou kameru do auta, tahle je přímo pro vás.

Foto:

Odkaz:

Odkaz na Kameru

Kamera G30

Kamera do auta G30 je o trošku větší nežli GT300, ale to není na škodu. V balení je kamera, držák do auta a auto nabíječka. Natáčí také v HD rozlišení a úhel pohledu má 140°. Vstupy a výstupy jsou mini USB, mini HDMI a AV out. Záznam kamery je ostřejší než na kameře GT300, avšak má chladnější barvy. Jinak je skoro všechno stejné. V obou kamerách je zabudovaný mikrofon, který nahrává k videu zvuk. Zvuk se dá rychle vypnout jedním tlačítkem. V kameře naleznete různé nastavení jako je třeba délka záznamu či cyklické nahrávání a mazání záznamu. Jediné co mě na kameře nefungovalo, je zamčení záznamu. Jinak tuto kameru také doporučuji.

 

Foto:

 

Odkaz:

Odkaz na Kameru

Kamera K6000

Vybíral jsem kamery, které stojí okolo 15 dolarů. Tuto kameru jsem pořídil za 18 a natáčí opravdu hrozně! Nenahrává ve formátu HD a nemá ani HDMI port, takže jsem ji reklamoval – otevřel spor. S touto kamerou jsem měl již zkušenosti asi před rokem, když jsem ji koupil za 8 dolarů. Kvalitativně této ceně odpovídá. Jestli si budete chtít nějakou mermomocí koupit, tak určitě tu, která stojí víc než 25 dolarů. Ještě prodejci napište, jestli natáčí v HD rozlišení. Proč si ale kupovat tak drahou kameru, když si můžete koupit kamery G30 a GT300 mnohem levněji než je tahle. Tuto kameru K6000 vám rozhodně nedoporučuji kupovat.

Foto:

 

Odkaz:

Odkaz na Kameru

Závěr

Koupi kamery určitě zvažte, nebudete litovat. Je to dobrá věc, když vás někdo bude vybržďovat, vytlačovat, nebo když vás někdo ťukne a ujede. Záznam můžete použít pro pojištovnu nebo pro policii ČR. Nebojte se kupovat věci z Číny a případně je reklamovat. Nákupy jsou o hodně levnější a určitě se vyplatí. Chcete li odebírat aktuální videa věcí z Číny určitě potvrďte odběr na YT kanálu Ali Recenze.  Jestli se vám tento článek líbil, určitě ho sdílejte. Těším se na vás u dalšího článku o Vychytávkách do auta z Aliexpress.


alisuperstar-logo

POZOR: Bez této pomůcky raději na Aliexpress nenakupujte! Co všechno pomůcka umí?

1. Srovnává ceny produktů

2. Zobrazí cenovou historii produktů

3. Přepočítá ceny na české koruny

4. Ověří důvěryhodnost prodejce

5. Vyhledává podle obrázků

6. FB komentáře pro každý produkt

7. Odkazy na značkové zboží

8. Hlída Vám ochrannou lhůtu

Více informací najdete na www.AliSuperstar.cz a taky v našem podrobném článku , kde vysvětlujeme, co všechno doplněk umí a jak ho používat.

Přidat do prohlížeče CHROME

Přidat do prohlížeče OPERA

Přidat do prohlížeče MOZILLAZapojit se do diskuze

Český Aliexpress a nákupy z Číny? Naše návody v češtině Vám pomůžou s nákupy na Aliexpress. Kvalitní články a naše recenze vybírají ty nejlepší obchody na Aliexpress.

Český Aliexpress - Ali v češtině

Více:
Mozilla Firefox instalace Aliexpress Superstar 1a
41. Mozilla Firefox – Jak si přidat pomůcku AliSuperstar

Pokud jste se dostali k tomuto článku, tak už asi znáte výhody pomůcky do prohlížeče Aliexpress Superstar. Je to třeba převod...

Zavřít