Kontakt na Aliexpress

2
62
1 Star (287 votes, average: 4,99 out of 5)
Loading...

Online chat

https://helppage.aliexpress.com/buyercenter/index.htm

 

Zákaznické podpoře v kolonce  si mohu vyhledat jakoukoli otázku, je tam vše přehledně a pochopitelně popsáno a ve většině případů zde najdu co hledám.

Pokud mi ovšem první  možnost nepomůže a stále mi je něco nesrozumitelného, tak mám druhou možnost a to Online službu zákaznické podpory. Po kliknutí dojde k připojení na online chat Aliexpresu, kde mám možnost se přímo zeptat kvalifikované pracovnice, která mi hned odpoví. Tuto konverzaci je nutné vést v angličtině a je nutno dodat, že čas v Číně je posunutý o 9 hodin.

 

Emaily na Aliexpress

 

2 KOMENTÁŘE

  1. Dobrý večer, potřebovala bych poradit jak postupovat při reklamaci. Před časem jsem si na Ali objednala dvě lahve tzv. Hydrogen vodíku. Oba byly od stejného prodejce jeden fungoval dobře a druhý vůbec nefunguje:-( otevřela jsem spor nahrála fotky a po čase mi napsali jednu nesouvislou větu. Zkoušela jsem prodejci opět psát i s důkazy potvrdila jsem prodloužení ochranné lhůty a absolutně bez odezvy, žádná reakce už nevím na koho se obrátit co proto ještě udělat, aby mi vrátili aspoň část peněz. Moc děkuji za jakoukoliv radu či pomoc!!

  2. Dobry den, chtěla jsem se zeptat. Potrebuji nakoupit veci pro děti z aliexpress ale potřebovala bych fakturu v české měně aby mi to proplatily. Můžete mi prosím poradit?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno