Minnie a Mickey Mouse šaty pro ženy z Aliexpress

Autor: Český Aliexpress
Pátek, 11 Květen, 2018

Komentáře: přidej komentář.

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdičky (Hlasů: 144 , Průměr: 4,89)


Proč by měly ženy nosit jen usedlé oblečení? Všichni jsme na Disneyho postavičkách vyrostli a kdo říká, že ne, tak se na ně dívá ještě dnes 🙂 Rozrůstající se trend oblečení s potiskem Mickey Mousem nebo Minnie pro dospělé není vůbec špatný. Naopak přináší radost a pohodu v oblékání. Určitě lepší, než období, kdy byly v módě lebky a smrtky 😀 Neříkám, že by se teď ženy měly začít oblékat jako děti, ale když máte zrovna chuť si vzít něco veselého na sebe, tak proč ne 🙂 A abyste nenakupovaly předražené šaty od překupníku na Facebooku a na slevových portálech, tak jsem pro Vás připravila odkazy na ty nejoblíbenější šaty s Mickey Mousem nebo Minnie z Aliexpress 🙂

 

Jak si šaty s Mickey Mousem nebo Minnie vyhledat?

Stačí do vyhledávacího okna na Aliexpress zadat „Gapaopt“ nebo můžete přejít přímo sem, připravila jsem to pro Vás. Další možností je napsat do vyhledávače „Mickey Mouse dress“, pro ušetření času Vám stačí přejít sem a už můžete nakupovat. Více o vyhledávání se dozvíte v návodu Jak vyhledávat na Aliexpress.

 

>> Stránka, kde najdete aktuální odkazy na značkové zboží <<

Nejoblíbenější šaty s Mickey Mousem a Minnie

Na základě objednávek a diskuzí na internetu jsem vybrala nejoblíbenější šaty ve stylu Disney. Pokud si myslíte, že by tady měly být ještě jiné, tak určitě napište do komentáře a já je přidám. U všech šatů je odkaz nebo stačí kliknout na obrázek a dostanete se na Aliexpress.

 

1. Šaty s Minnie Mouse s nápisem „Yes, I still have it“ 

Tyto šaty si můžete koupit zde nebo také zde. Na Aliexpress existuje více prodejců, kteří tyto šaty prodávají. Stačí vyhledávat podle klíčových slov a najít si toho správného prodejce. Velikostně by měly šaty sedět, ale doporučila bych vzít o jednu velikost větší, než běžně nosíte. V recenzích jsem se dočetla, že šaty jsou z tenčího materiálu, ale bavlna to není. Vlevo je foto prodejce a vpravo reálné foto.

Mickey Mouse saty Judita Hanuskova   Mickey Mouse saty Minnie 3

 

2. Růžové šaty s puntíky a Minnie Mouse

Na obchod s těmito šaty se dostanete opět kliknutím na název, obrázek nebo na přejít do obchodu. Vlevo je foto prodejce a vpravo reálné foto.

sj;er                  denisa novotna

 

3. Bílé šaty s červenými srdíčky

Speciálně tyto šaty jsem viděla prodávat v různých skupinkách s velkou přirážkou. Na Aliexpress si je můžete objednat samy bez přirážky přes tento odkaz. Vlevo je foto prodejce a vpravo reálné foto.

Mickey Mouse saty Minnie srdicka         saty se srdickami

 

4. Komplet – mikina Mickey Mouse se sukýnkou

Možná méně známý komplet mikina se sukýnkou za zhruba 419 Kč. Toto je reálná fotka.

Mickey Mouse saty Minnie 4

 

Pokračujte ve čtení na stránce 2, kde jsou další tipy na šaty s Mickey Mousem


alisuperstar-logo

POZOR: Bez této pomůcky raději na Aliexpress nenakupujte! Co všechno pomůcka umí?

1. Srovnává ceny produktů

2. Zobrazí cenovou historii produktů

3. Přepočítá ceny na české koruny - Kč

4. Ověří důvěryhodnost prodejce

5. Vyhledává podle obrázků

6. Odkazy na značkové zboží

7. Hlída Vám ochrannou lhůtu

Více informací najdete na www.AliSuperstar.cz a taky v našem podrobném článku , kde vysvětlujeme, co všechno doplněk umí a jak ho používat.

Přidat do prohlížeče CHROME

Přidat do prohlížeče OPERA

Přidat do prohlížeče MOZILLA


Stránky: 1 2


Zapojit se do diskuze

Český Aliexpress a nákupy z Číny? Naše návody v češtině Vám pomůžou s nákupy na Aliexpress. Kvalitní články a naše recenze vybírají ty nejlepší obchody na Aliexpress.

Český Aliexpress - Ali v češtině

Více:
Jak udelat snapshot na Aliexpress CZ 2
25 – Jak vytvořit snapshot objednávky z Aliexpress

Často v různých skupinkách vidíte, že po někom chtějí snapshot objednávky. Ale co to ten snapshot vlastně je? Dám Vám příklad....

Zavřít