Tipy na dárky k Valentýnu z Aliexpress

Autor: Český Aliexpress
Pátek, 11 Květen, 2018

Komentáře: 1 komentář.

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdičky (Hlasů: 345 , Průměr: 4,80)

Existuje ve Vašem životě někdo výjiméčný? Vyjádřete své city pěkným dárkem. Můžete to být přítel, přítelkyně, manžel, manželka nebo jen kamarád. Každého potěší, když si na něj vzpomenete právě na svátek zamilovaných. Tento svátek se slaví každý rok 14.2. na svatého Valentýna. Tady máte několik tipů na dárky, které můžete darovat nejen k Valentýnu. Další tipy najdete také zde:

Valentýn na Aliexpress

Dárek pro přítelkyni/manželku

Koupit dárek pro přítelkyni nebo manželku by mělo být to nejjednodušší. A proč? Protože ženě většinou nezáleží na tom, jak moc byl dárek drahý, ale jestli byl darovaný od srdce. Zkuste se zaposlouchat, co by si Vaše přítelkyně přála. Může to být právě společný hrníček, kdy si spolu sednete a vypijete čaj. Věřte, že takové chvíle jsou více, než drahé kabelky či diamantové prsteny. Zkuste koupit takový dárek, který bude vtipný a originální právě na Aliexpress. Pokud si nevyberete z našich tipů, podívejte se například krásný set náušnic a řetízků, vtipné a originální trička nebo kreativní dekorace do domácnosti.

Tanga ve tvaru růže

List Price: US $1.40

Buy now

 

 

 

 

Sexy set spodního prádla

List Price: US $9.86

Buy now

Dárek pro přítele/manžela

Nezáleží na tom jestli máte doma chlapa drsňáka nebo velkého romantika. Dárek potěší každého muže bez ohledu na věk. Pro muže bych volila dárek více praktický, vtipný a nečím originální. Vy sama nejlépe víte, co by mu udělalo radost. Podívejte se na nabídku na Aliexpress a určitě vyberete něco, čím ho potěšíte. Inspirujte se! Doporučujeme se podívat také na další tipy na dárky pro muže nebo do sekce pro kutily.

 

Pánský stylový náramek

List Price: US $2.49

Buy now

 

Krásná pánská peněženka

List Price: US $15.19

Buy now

Pokračujte ve čtení článku na stránce 2, kde najdete úžasné tipy na společný dárek k Valentýnu


alisuperstar-logo

POZOR: Bez této pomůcky raději na Aliexpress nenakupujte! Co všechno pomůcka umí?

1. Srovnává ceny produktů

2. Zobrazí cenovou historii produktů

3. Přepočítá ceny na české koruny - Kč

4. Ověří důvěryhodnost prodejce

5. Vyhledává podle obrázků

6. Odkazy na značkové zboží

7. Hlída Vám ochrannou lhůtu

Více informací najdete na www.AliSuperstar.cz a taky v našem podrobném článku , kde vysvětlujeme, co všechno doplněk umí a jak ho používat.

Přidat do prohlížeče CHROME

Přidat do prohlížeče OPERA

Přidat do prohlížeče MOZILLA


Stránky: 1 2

Počet komentářů: 1Zapojit se do diskuze

Český Aliexpress a nákupy z Číny? Naše návody v češtině Vám pomůžou s nákupy na Aliexpress. Kvalitní články a naše recenze vybírají ty nejlepší obchody na Aliexpress.

Český Aliexpress - Ali v češtině

Více:
Adidas-Aliexpress-sneakers-jacket-underwear
Adidas Aliexpress

Adidas je celosvětově známá značka, která se vyrábí hlavně v Indonésii, Thajsku, Číně a dalších městech. Přemýšleli jste někdy nad...

Zavřít