49. Nejde mi zaplatit zboží na Aliexpress – System error

3
4212
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdičky (2 356 hlasů, průměr: 4,86 z 5)
Loading...

Tento návod bude velmi krátký a výstižný. V případě, že máte zájem o delší návod týkající se placení zboží na Aliexpress, tak doporučujeme nahlédnout do návodu Jak platit zboží na Aliexpress.

V našich zprávách a na sociálních sítích se začaly hromadit dotazy ohledně placení zboží na Aliexpress. Všechny dotazy mají jedno společné: „Nejde Vám zaplatit objednávka“. Při platbě se zobrazí hláška system error a zboží nejde zaplatit. Co s tím?

Nejde mi zaplatit zbozi system error na aliexpress

 

★ Řešení

Nepoužívejte diakritiku při vyplňování Vašich údajů. Vyplňujte údáje o adrese nebo platební kartě bez háčků a čárek. U platební karty se to týká i Vašeho jména.

Pokud ani to nepomůže, tak může být systém přetížený. To se stává například během slevových akcí typu 11.11. Nebo máte opravdu problém s platební kartou (nastavení limitu, povolení plateb na internetu atd.) a v takovém případě kontaktujte svoji banku.

Příklady dotazů, kterých se tento problém týká: 

„Čaute, už dva týdny mi nejde nic objednat, protože když vyplním platební údaje a kliknu „pay“, vždy mi Ali hlásí system error. Zkoušela jsem různé karty, různé prohlížeče, různé výrobky, ale pořád to nefunguje. Tak se chci zeptat, jestli tady někdo neměl stejný problém.“

nebo dotaz ze skupinky ALIEXPRESS – VŠE SKLADEM – zkušenosti, jak nakupovat na Ali

Nejde mi zaplatit na aliexpress 1

 

Vaše zkušenosti k tomuto tématu můžete napsat buď do komentáře pod tento článek nebo zde do diskuze.

 

Určitě si nainstalujte doplněk do prohlížeče Aliexpress Superstar, který Vám usnadní nakupování na Aliexpress. Více si můžete přečíst v článku 39. Historie a srovnávač cen na Aliexpress.

Při nakupování na Aliexpress nezapomínejte na zásady pro správný výběr prodejců.  Své zkušenosti nebo otázky můžete psát také do komentáře pod článek. Věděli jste, že je zde pro Vás připravená diskuze a recenze zboží na www.AliRecenze.cz? Můžete se zeptat na cokoliv, co se týká nakupování věcí v Číně nebo napsat vlastní recenzi na zboží z Aliexpress.

A jestli Vám nesedla velikost objednaného oblečení nebo jste si jen objednali větší balení doplňků do domu, tak je prodejte v Aliexpress BAZARU na stránce www.AliManiacky.cz.

 

 

 

 

 

3 KOMENTÁŘE

  1. Nešlo mi stále zaplatit se stejnou chybou uvedenou v článku, tak jsem místo EUR zvolil USD a platba hladce proběhla. Myslel jsem, že mi banka napálí poplatky za dolary, ale nestalo se tak a díky kurzu jsem ještě trochu ušetřil.

  2. Dopadlo to tak, že platbi probjehli víc pozďe a teď mi to príde 2* pro to, že já to skoušel zaplaťit opakovaňe.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno