Aliexpress vs. slevové portály

1
2155

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdičky (6 643 hlasů, průměr: 5,00 z 5)

Loading...

Dovolím si říct, že většina z Vás už určitě někdy využila slevové portály. Ať už ve formě dárku, koupě zážitku nebo oblečení. Slevové portály nás lákají na vysoké akční slevy a věří, že jakmile si daný produkt vyzkoušíme, tak se k němu vrátíme, i když už nebude v super slevě. Já sama jsem několikrát nakupovala na slevovém portálu, ale musím uznat, že když jsem objevila Aliexpress, tak mi bylo líto, že jsem o něm nevěděla dříve. Cítila jsem se trochu podvedená „super akční cenou“, která vlastně tak super nebyla.

 

Srovnání: slevové portály vs zboží z Aliexpress

Účelem toho článku není nikoho nijak poškodit. Jen chci upozornit na to, že je zde možnost nakoupit levněji úplně stejné zboží jako prodávají e-shopy a slevové portály v České Republice. Uvedu několik příkladů. To jestli budete dále nakupovat přes slevové portály, které v některých případech jen přeprodávají předražené zboží z Číny je už na Vás.

Zbožomat vs Aliexpress – letní šaty

Jako první se podíváme na www.zbozomat.cz, který nabízí Letní šaty Isabella za 259 Kč + 52 Kč poštovné s  úžasnou slevou 26 %. Ale stejné šaty koupíte na Aliexpress za 73 Kč. Přikládám odkaz na šaty, ať si můžete udělat vlastní srovnání. Navíc pokud objednáváte zboží z Aliexpress, tak máte většinou poštovné zdarma. V tomto případě je rozdíl mezi cenami 238 Kč.

Zbožomat: 259 Kč + 52 Kč poštovné =  311 Kč

Aliexpress: 73 Kč + 0 Kč poštovné =  73 Kč

 

 

 

Aliexpress vs slevove portaly nakupovani zbozomat

 

Aliexpress vs slevove portaly nakupovani zbozomat 2


Zbožomat vs Aliexpress – jednodílné plavky

Dalším produktem, na který se podíváme jsou dámské jednodílné plavky. Na stránkách Zbožomatu je najdete pod názvem Jednodílné ombré plavky Louisiana za cenu 599 Kč + poštovné od 52 Kč. Úplně stejné plavky koupíte na Aliexpress za 259Kč  a poštovné je zdarma. Podívejte se na odkaz na plavky z Aliexpress. Rozdíl mezi cenou slevového portálu a Aliexpress je 392 Kč. Za 392 Kč si už můžete pořídit na Aliexpress krásné šaty nebo prostě využít ušetřené peníze na zábavu dle Vašich představ.

Zbožomat: 599 Kč + 52 Kč poštovné =  651 Kč

Aliexpress: 259 Kč + 0 Kč poštovné =  259 Kč

 

 

 

Aliexpress vs slevove portaly nakupovani zbozomat plavky 2

 

Navíc si všimněte termínu dodání zboží na Zbožomatu. Uvádí 19 dnů od objednání zboží. To už si ty plavky můžete opravdu objednat na Aliexpress a čekat možná i kratší dobu. Další důkaz toho, že jen přeposílají zboží z Číny.

Aliexpress vs slevove portaly nakupovani zbozomat plavky 3

Aliexpress vs slevove portaly nakupovani zbozomat plavky

 

 TIP: Vyhledejte si stejné zboží na Aliexpress ★

Díky pomocníkovi Aliexpress Superstar si můžete zboží ze slevových portálů dohledat na Aliexpress. Vyhledáváte podle obrázků, takže stačí mít tento doplněk a je to. Podívejte se do článku, jak na to.

 


Černá maska na čištění pórů

Mezi další oblíbené produkty na Aliexpress i slevových portálech patří Korejská černá maska na čištění pórů a černých teček. Přírodní síla tohoto produktu by měla Vaši pleť zbavit všech nedokonalostí, hlavně tedy černé tečky na tváři, odumřelé buňky nebo akné. Nabídek na prodej této masky je na českém internetu velké množství a všechny předražené. Na Zbožomatu stojí 69 Kč 2 ks masky, tj. 34,50 Kč/ks. Na Aliexpress koupíte 10 ks za 52 Kč, takže 5,20 Kč/ks.

Zbožomat: 345 Kč (10 ks) + 52 Kč poštovné =  397 Kč

Aliexpress: 52 Kč (10 ks) + 0 Kč poštovné =  52 Kč

 

 

 

Aliexpress vs slevove portaly nakupovani zbozomat cerna maska

 

Aliexpress vs slevove portaly nakupovani zbozomat cerna maska 2


Postovnezdarma.cz – masážní a čistící strojek

Každá žena sní o krásné a bezproblémové pleti, takže jste určitě slyšeli o masážním a čistícím strojku. Tento strojek pleť nejen namasíruje, ale i vyčistí. Čistící strojek je na baterky a má několik nádstavců. Můžete ho zakoupit například na webu www.postovnezdarma.cz za jejich akční cenu 269 Kč nebo si můžete tento čistící strojek objednat na Aliexpress za 88 Kč. Cenový rozdíl je 181 Kč.

PoštovnéZdarma: 269 Kč  + 0 Kč poštovné =  269 Kč

Aliexpress: 88 Kč + 0 Kč poštovné =  88 Kč

 

 

 

Aliexpress vs slevove portaly nakupovani postovne zdarma cistici masazni stroj

 

Opět si všimněte, že dodání je 10-30 dnů od odeslání. Není lepší si udělat vlastní objednávku na Aliexpress? Ano, je.

 

Aliexpress vs slevove portaly nakupovani postovne zdarma cistici masazni stroj 3

 

Aliexpress vs slevove portaly nakupovani postovne zdarma cistici masazni stroj 2

 

Pokud chcete, aby se Vám zobrazovala cena v českých korunách i na stránkách Aliexpress, tak si přidejte do prohlížeče doplněk Aliexpress Superstar.


Kolik můžete ušetřit nakupováním na Aliexpress?

Ano, jako první argument může někoho napadnout, že na zboží z Aliexpress se čeká delší dobu např. 14 dní nebo i více, to už záleží od prodejce a produktu. Ale pokud danou věc urgentně nepotřebujete, tak se Vám vyplatí počkat. Představte si, že si chcete udělat nákup všeho, co jsem zde uvedla. Celková cena by byla 1628 Kč (311 + 651 + 397 + 269 ), ale pokud byste si zboží objednali sami na Aliexpress, tak by byla výsledná cena 472Kč (73 + 259 + 52 + 88). Počítala jsem s obou případech s dražší variantou masky, jak na straně českého e-shopu, tak na straně Aliexpress. V tomto případě ušetříte 1156 Kč za jeden nákup pokud nakoupíte přes Aliexpress!

Slevové portály nejsou špatné, jen buďte zvídaví a zajímejte se o to, kde můžete ušetřit. Jak vidíte, tak to není vůbec těžké. Nakupování na Aliexpress je velice jednoduché a zvládnete to i bez znalosti anglického jazyka. Abychom Vám orientaci na Aliexpress ulehčili, tak pro Vás máme připravené návody o nakupování na Aliexpress, články a v neposlední řadě je tady pro Vás připravený Katalog Český Aliexpress, kde najdete výběr těch nejlepších prodejců a produktů.

A aby pro Vás bylo nakupování na Aliexpress, co nejjednodušší, tak doporučujeme stránky www.AliRecenze.cz. Můžete tam přidávat recenze na zboží zakoupené na Aliexpress. Už teď tam najdete přes 1000 recenzí od ostatních nakupujících. Dále je zde pro Vás připravená rozsáhlá diskuze o Aliexpress. Nemusíte se bát na cokoliv zeptat 🙂 Pokud hledáte ověřené prodávající a produkty, tak ty najdete v sekci produkty na www.CeskyAli.cz. Pro další super tipy a vychytávky o nakupování na Aliexpress se přidejte na FB stránku Cesky AliexpressA jestli Vám nesedla velikost objednaného oblečení nebo jste si jen objednali větší balení doplňků do domu, tak je prodejte v Aliexpress BAZARU na stránce www.AliManiacky.cz.

Užívejte si nakupování, ať už je to na Ali nebo kdekoliv jinde 🙂

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno