Chytré hodinky z Číny. Kvalitní SmartWatch z Aliexpress – recenze

1
7257

Jako fakt za 300Kč? Ano, fakt! Když jsem poprvé narazil na internetu na smartwatch hodinky, viděl jsem u nich cenu cca 2 000 Kč a nevěnoval jsem tomu velkou pozornost. Při prohlížení stránek Aliexpress.com jsem narazil na SMART WATCH typu GT08. Cena 300 Kč byla moc příjemná. Hned mě napadlo pár slov: nefunkční, fake, šmejd, žádná výdrž baterie a určitě budou jenom v angličtině. Ani netušíte jak moc jsem se zmýlil!

 

Co jsou to vlastně SmartWatch – chytré hodinky?

Chytré hodinky se používají jako prodloužená ruka mobilu nebo přímo jako mobil samotný. Hodinky mají spoustu užitečných aplikací a uvidíte na nich kdo vám volá, smsky a notifikace.

 

6 aspektů, ve kterých chytré hodinky vynikají: 

1) Všechny informace z telefonu po ruce
2) Možnost přijetí či odmítnutí hovoru
3) Ovládání hudby nikdy nebylo snazší
4) Stopky, časovač, budík na ruce
5) Poznámky či obrázky ihned po ruce
6) Sportovní pomůcka

 

A. Smart Watch GT08

Začal jsem si o hodinkách zjišťovat více informací, např. kolik stojí v Česku, jestli na nich bude fungovat česká sim karta a další recenze o hodinkách. Nakonec jsem hodinky koupil a byl jsem mile překvapen. Hodinky přišly v krabičce (což se u výrobků z Číny jen tak nevidí) vše bylo v originální fólii, vypadaly nádherně a měly i foťák. Hned  jsem je zkusil spustit a prohlídnul jsem si menu. Poté jsem do hodinek dal svojí mikro sim kartu a sd kartu. Začal jsem všechno zkoušet, volat, prohlížet a opravdu vše fungovalo! Jediný problém nastal, když jsem chtěl spárovat hodinky s mobilem. QR kód na hodinkách mě přesměroval na nějakou podezřelou stránku, která po mě chtěla, abych si stáhnul jejich aplikaci. To jsem sktrikně odmítnul a stáhnul jsem si aplikaci z ověřeného zdroje Google – play. Aplikace se jmenuje BTnotifikation. POZOR! Jsou dvě skoro stejné aplikace BTnotifikation a BT notifikation. Tu druhou aplikaci s mezerou nestahujte, protože Vám nepůjdou prohlížet smsky přes bluetooth. Všechny hodinky co si představíme, fungují se systémem android. Na iOS jsou omezené funkce.

 

Funkce:

zmeškané hovory, sms, notifikace, kalendář, hodiny, budík, nahrávání zvuku, fotoaparát, prohlížeč fotek, správce souborů, krokoměr, spánkoměr, měření sezení, facebook, chrome, whatsapp, obraz fotoaparátu z mobilu a mnoho dalších.

 

Shrnutí:

– hodinky se dají používat dvěma způsoby: jako mobil se sim kartou v hodinkách nebo pro spárování s Vaším mobilem
– pěkný desing, hodinky sedí na ruce
– baterie 350 mAh – vydrží připojené 1 až 2 dny
– odolné proti stříkající kapalině – nikoliv proti ponoru hodinek
– display 250×250 bodů

 

Reálné foto:

 

gt08-2       gt08-3

gt08-4

 

 

Odkazy na ověřené prodejce a Smart Hodinky:

 

 

Pokračujte ve čtení článku na stránce 2, kde najdete další video a recenzi  srovnávajíci SMART hodinky typu DZ09  a U8. Které jsou lepší?

Databáze odpovědí Aliexpress

1 komentář

  1. No to by me docela zajimalo, jak by si tyhle hodinky vedly se znackovymi Xiaomi Amazfit, ktere jsou u nas taky k dostani za par supu a fungujou skvele.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno