Jak vyhledat značku Gucci na Aliexpress

0
3362


Gucci je nejprodávanější italská značka a každý zná tuto značku. Gucci nabízí šaty, kabelky, boty, doplňky, peněženky, batohy, sluneční brýle, opasky, košile a mnoho dalšího. A upřímně je velmi těžké najít Gucci na Aliexpress.

Jak vyhledat značku Gucci na Aliexpress

Ale jak se říká, kdo hledá, najde. Tady jsou klávesové zkratky, které musíte napsat do vyhledávacího okna na Aliexpress GG, GG Men, GG Women, GG Bag, GG Shoes, GG Belt, GG Sunglasses, Guchi.  Pokud budete mít štěstí, najdete to, co hledáte.

 

Pár tipů z Aliexpress

Opasek pro muže

belt men famous brand gucci aliexpress

Opasek pro ženy

Jako perfektní dárek pro manželku může být tento krásný jemný pásek.

belt women famous brand gucci aliexpress

Jak můžete vidět, tak najít značky Gucci na Aliexpress je velmi obtížné. Možná, že mají správně pokrytý trh s padělky.

Doporučujeme také přečíst tyto články:

Jak vyhledat ZARA oblečení na Aliexpress Jak vyhledat originální obuv NIKE AirMax

 

A aby pro Vás bylo nakupování na Aliexpress, co nejjednodušší, tak doporučujeme stránky www.AliRecenze.cz. Můžete tam přidávat recenze na zboží zakoupené na Aliexpress. Už teď tam najdete přes 1700 recenzí od ostatních nakupujících. Dále je zde pro Vás připravená rozsáhlá diskuze o Aliexpress. Nemusíte se bát na cokoliv zeptat 🙂 Pokud hledáte ověřené prodávající a produkty, tak ty najdete v sekci produkty na www.CeskyAli.cz. Pro další super tipy a vychytávky o nakupování na Aliexpress se přidejte na FB stránku Aliexpress – Realne fotky & InspirationA jestli Vám nesedla velikost objednaného oblečení nebo jste si jen objednali větší balení doplňků do domu, tak je prodejte v Aliexpress BAZARU na stránce www.AliManiacky.cz.

Databáze odpovědí Aliexpress

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno