Pokémon GO na Aliexpress – TOP 11 doporučení z Číny

0
2568


Pokémon si pamatuji jako hru mého dětsví, ale to ještě nebyly rozšířené mobilní telefony, GPS a virtuální svět. Byla to opravdová Pokémon mánie, ale v určitých mezích. Jak vidíte, tak Pokémon je opět zpět a v moderním provedení. Víte, co vlastně slovo Pokémon znamená? Pokémoni pochází z Japonska – Poketto Monsutákapesní příšerky, v angličtině Pocket Monsters. První hru publikovala společnost Nintendo pro Game Boy. Dnes si hru můžete stáhnout na mobilní telefony s operačním systémem Androind nebo iOS. Na této hře se mi nejvíc líbí, že to lidi nutí jít ven. Ano, pořád se dívají do mobilu, ale aspoň nesedí jen doma. Tato hra Vás opravdu zvedne ze židle, takže je to taková fitness aplikace. Také doporučuji chytat Pokémony ve skupině nebo alespoň ve dvou. Seznámíte se a je to větší zábava. Článek čtěte až do konce! Mám tam pro Vás jeden super tip pro vyhledávání dalších věcí ve stylu Pokémon!

 

Co potřebujete, abyste mohli hrát Pokémon Go?

Pokud si chcete tuto hru také vyzkoušet, tak si ji stáhněte do svého telefonu nebo tabletu a můžete začít. Tady je seznam nejdůležitějších věcí, které k této hře potřebujete.

  1. Mobilní telefon nebo tablet – 
  2. Nabitou baterii – bude se Vám hodit tento článek Power Bankách z Aliexpress
  3. GPS signál
  4. Stabilní internet
  5. Čas

 

Sada pro fanoušky Pokémon Go

A jako správní fanoušci této hry byste měli mít i pořádnou fanouškovskou výbavu. Připravili jsme pro Vás několik Aliexpress tipů, které by Vám doma neměli chybět. A pokud jste náhodou této hře nepropadli, ale Vaši kamarádi ano, tak se můžete inspirovat a koupit jim originální dárek.

 

Tričko ve stylu Pokémonů

 

Když už jste se vydali na lov, tak se k tomu i stylově oblečte. Na Aliexpress je velký výběr dámských i pánských triček s tímto tématem. Najdete tam trička s vtipnými nápisy a pro holky i něco sexy. Podívejte se na nabídku triček.

pokemon go tricko damske aliexpress             pokemon go tricko panske aliexpress

 

 

Řetízek nebo klíčenka

 

Svoji sadu doplňků můžete obohatit o řetízek s přívěskem Pokémon Go. Pánové si mohou pořídit klíčenku se stejným vzorem. Na Aliexpress najdete i jiné vzory.

klicenka retizek pokemon go aliexpress            klicenka retizek pokemon go aliexpress 2

 

Pokémon Ball – hračka s překvapením

 

Tato hračka potěší děti, i když nehrají Pokémon Go. Je totiž podobná Kinder vajíčku, ale bez čokolády. Takže taková dietní podoba Kinder vajíčka 🙂 Vyberte si z nabídky Pokémon míčků na Aliexpress. Najdete tam různé barvy s různými Pokémony, stačí si jen vybrat.

pokemon go ball aliexpress 2            pokemon go ball aliexpress 3 

 

Kšilkovky

 

Tyto kšiltovky mají originální výšivky nebo potisky, takže z nich bude mít radost každý Pokémon maniak.  Podívejte se na širokou nabídku kšiltovek na Aliexpress. Tuto super kšiltovku můžete mít na Aliexpress za 79 Kč včetně poštovného.


ksiltovky pokemon go aliexpress                     ksiltovky pokemon go aliexpress 2

 

Odznaky

 

S těmito odznaky můžete obdarovat své děti nebo je mít jako módní doplněk při hledání Pokémonů. Odznaky Vám mohou být doručeny v takové krásné krabičce, takže je jen tak neztratíte. Podívejte se na krásně barevné odznáčky z Aliexpress.

pokemon odznaky aliexpress        pokemon odznaky aliexpress 2

 

 Pokračujte v článku na stránce 2, kde jsou další super tipy pro Pokémon Go 

Databáze odpovědí Aliexpress

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno