Tulipány, růže,dekorace a jiné umělé květiny z Aliexpress

0
3675

Venku je ještě zima, ale Vy už byste uvítali jaro. Přemýšlíte jaká dekorace by Vám oteplila domov? Vybrali jsme pro Vás ty nejlépe hodnocené umělé květiny z Aliexpress. Z recenzí našich uživatelů víme, že návštěvy nechtěly věřit, že jsou květiny umělé. V nabídce Aliexpress najdete krásné tulipány, růžičky, hortenzie a jiné barevné dekorace na stůl. Taková dekorace Vám vydrží od jara až do zimy, takže budete mít doma pořád veselo.

 

Nejlepší prodejci dekorací na Aliexpress

Vybrali jsme pro Vás ty nejlepší prodejce dekorací a kliknutím na jejich název se dostanete přímo do jejich obchodu. Pokud nevíte, co znamenají diamanty a korunky, tak si přečtěte článek o tom Jak vybrat prodejce a vyhout se podvoníkům na Aliexpress.

Miss Juliet’s Store – 5 diamantů

Sunny home decoration – 5 diamantů

ZS Decor – 1 korunka

Leegoal

Wedding Decore Store

 

Tulipány

Tulipány jsou květiny, které když darujete, tak potěší každého. Bohužel někdy nevydrží tak dlouho, jak bysme si představovali. Proto je jednou z variant, že si pořídíte krásné umělé tulipány z Aliexpress. Můžete si namixovat různé barvy nebo je sladit s barvou Vašich závěsů či jiné dekorace. Na fotografiích vidíte reálné fotky tulipánů z Aliexpress.

Objednávku tulipánů můžete udělat přímo zde.

Nejprodávanější tulipány z Aliexpress

 

aliexpress klaarusa klaarusa      aliexpress petra petula kubalikova      aliexpress Plastova dekorace umele kytky 10

 

Hortenzie

Hortenzie si většinou užíváme na zahrádkách jako okrasné květiny. Jak je vidět na druhé fotografii, tak si můžete nakombinovat více květin a vytvořit si krásnou jarní dekoraci. Na obrázcích jsou opět vidět reálné fotografie. Hortenzie si můžete objednat zde.

aliexpress Plastova dekorace umele kytky 8                              aliexpress Plastova dekorace umele kytky 11                      aliexpress Plastova dekorace umele kytky 9

 

Růže

Růží existuje více, než 100 drůhů, a pro i na Aliexpress najdete různé typy. Na fotografiích vidíte dva typy umělých růží z Aliexpress. Liší se velikostí květu a lístky. Růže z prvních dvou obrázků najdete zde a růže z posledního obrázku zde. Už záleží jen na Vás, které se Vám líbí víc.

 aliexpress Plastova dekorace umele kytky 3           aliexpress Plastova dekorace umele kytky 2            aliexpress Plastova dekorace umele kytky 6

Svatební dekorace

Tuto menší dekoraci můžete použít na slavnostní stůl nebo jako doplněk větší květiny. Červená barva by se hodila i na vánoční stůl. Ale to vše už je na Vaší představivosti a vkusu. Objednat si je můžete zde.

aliexpress Plastova dekorace umele kytky 5        aliexpress Plastova dekorace umele kytky 4         aliexpress Plastova dekorace umele kytky 12

Stojan na květiny

Tento roztomilý stojánek na květiny oživí každý kout Vašeho domova. Pro přesné rozměry se podívejte do produktových informací u daného prodejce. Vyzdobit si ho můžete květinami, které jsme Vám představili výše. Na Velikonoce ho můžete naplnit vajíčky. Objednat si ho můžete zde.

 

aliexpress Plastova dekorace umele kytky 13        aliexpress Plastova dekorace umele kytky 14       aliexpress UT8h_OzXzVXXXagOFbXq

 

 

Jestli jste si nevybrali z uvedených umělých květinek, tak na Aliexpress je velký výběr. Dále by Vás mohly zajímat články Vaše svatba snů s Aliexpress nebo 8 mýtů o nakupování na Aliexpress. A aby pro Vás bylo nakupování na Aliexpress, co nejjednodušší, tak doporučujeme stránky www.AliRecenze.cz. Můžete tam přidávat recenze na zboží zakoupené na Aliexpress. Už teď tam najdete přes 1000 recenzí od ostatních nakupujících. Dále je zde pro Vás připravená rozsáhlá diskuze o Aliexpress. Nemusíte se bát na cokoliv zeptat 🙂 Pokud hledáte ověřené prodávající a produkty, tak ty najdete v sekci produkty na www.CeskyAli.cz. Pro další super tipy a vychytávky o nakupování na Aliexpress se přidejte na FB stránku Aliexpress – Realne fotky & InspirationA jestli Vám nesedla velikost objednaného oblečení nebo jste si jen objednali větší balení doplňků do domu, tak je prodejte v Aliexpress BAZARU na stránce www.AliManiacky.cz.

 

Databáze odpovědí Aliexpress

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno