Školní potřeby pro děti z Aliexpress

0
5812


V předchozím článku jste mohli vidět výběr školních batohů a aktovek s nejlepším hodnocením na Aliexpress. A protože se blíží začátek školního roku, tak navazujeme dalším článkem, ve kterém najdete super tipy na školní potřeby, pastelky, pravítka a pouzdra. Na Aliexpress je velký výběr, ale my jsme se zaměřili opět jen na ty nejlépe hodnocené školní potřeby. V našem výběru najdete dřevěné pastelky, fixy, školní pouzdra pro holky a kluky, nůžky, voskovky a pravítka. Pokud máte doma prvňáčka, tak se mu určitě všechny vyjmenované věci budou hodit! Když se prokliknete do hodnocení produktu přímo u prodejce, najdete u všech uvedených produktů i reálné fotky.

 

Školní pouzdro Paul Franka pro holky i kluky

Toto pouzdro má na přední části obličej opičky značky Paul Frank. Objednat si ho můžete ve světle růžové nebo světle modré barvě. Otevírání pouzdra je na zip. Na obrázku vidíte, jak vypadají úložné prostory. Je tam prostor na peníze, kapesníky nebo drobnosti, které mají být mimo psací potřeby. V současné době jsou v nabídce tyto pouzdra.

Paul Frank pouzdro skolni potreby Aliexpress

 

Školní penál Mimoni

Mimoní školní pouzdro je vhodné, jak pro holčičku, tak pro kluka. Mimoně mají rádi snad všichni, takže s tímto pouzdrem nezkazíte žádné překvapení. Pouzdro se otevírá přes zip a uvnitř má podobné uspořádání jako pouzdro Paul Frank. V tomto pouzdru je místo i na mobilní telefon nebo menší kalkulačku. Podívejte se na aktuální cenovou nabídku školního pouzdra. V době psaní článku bylo za 89 Kč.

Minion pouzdro detske Aliexpress skolni potreby 2

 

Školní pouzdro a doplňky ve stylu Mimoni

Pokud už má Vaše dítě větší školní pouzdro, tak toto pouzdro by se mu mohlo hodit na drobnosti jako jsou strouhátko, pravítko, tužky, malý zápisník a gumu. Vše je součástí balení a s potiskem Mimoni. Takové pouzdro doporučujeme jako doplněk k většímu hlavnímu pouzdru. Zapínání je opět na zip. Prodejní cena pouzdra je 38 Kč.

Minion pouzdro detske Aliexpress skolni potreby

 

Krásné plyšové školní pouzdro

Hledáte školní pouzdro, které nebudou mít všechny děti ve třídě? Tak s tímto krásným plyšovým pouzdrem určitě neuděláte chybu. Na výběr je velké množství zvířátek a různých animovaných postaviček. Na obrázku je vidět pouze menší výběr. Plyšové školní pouzdro má navíc na straně úchytku, za kterou si ho Vaše dítě přenese v ruce i s učebnicemi úplně bez problémů do jiné třídy. Zapínání je na zip. Zeptejte se Vaší holčičky nebo kluka, jaké pouzdro by chtěli, jestli styl Minnie Mouse, Mimoni, sloníka, Super Mario, medvídka a další. S tímhle pouzdrem udělají hlavně holčičky velkou parádu a stojí jen 72 Kč! Podívejte se na aktuální cenu prodejce a výběr.

Plysove pouzdro detske Aliexpress skolni potreby

 

Školní pouzdro s doplňky ve stylu Spiderman

Dostáváme se k nejoblíbenějšímu komiksovému hrdinovi pro malé kluky. Ano, řeč je o Spidermanovi. Školní pouzdro Spiderman je ve tvaru klasického penálu na zip. Má jednu menší boční přihrádku. V balíčku s tímto pouzdrem také dostanete malý poznámkový blok, dvě tužky, strouhátko, gumu a malé pravítko. Vše má na sobě obrázek Spidermana. Pouzdro má boční úchyt, takže při přesunech do jiných tříd si ho můžou kluci pověsit na ruku. Tuto soupravu si můžete objednat za 136 Kč.

Spiderman pouzdro detske Aliexpress skolni potreby 2

 

Menší školní pouzdro s doplňky ve stylu Spiderman

Jestli už Váš chlapec má pouzdro se Spidermanem, ale chcete mu udělat radost nebo dokoupit doplňky ve stylu Spiderman, tak toto je ta správná volba. Tento malý penál je průhledný a vhodný právě na pravítka, tužky, strouhátko, malý zápisník a gumu. Opět bude vše součástí objednávky. Cena pouzdra a doplňků je 39 Kč.

Spiderman pouzdro detske Aliexpress skolni potreby

Pokračujte v článku na stránce 2, kde jsou další super tipy na školní potřeby

Databáze odpovědí Aliexpress

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno