Swarovski šperky – náušnice, náramky, náhrdelníky, prstýnky

0
2925

Swarovski je luxusní značka, která vyrábí produkty z broušeného krystalu. Vlastní ji Daniel Swarovski. Značka byla založena v roce 1895 a sídlí ve Wattens (Rakousko). Má více než 120 let zkušeností s broušením krystalu na šperky a i pro módní průmysl. Když si koupíte Swarovski, tak to znamená, že kupujete šperk ze širokého sortimentu. Jsou známé tím, že mají množství katalogů s výrobky ve vysoké kvalitě.


Návod na nákup prstenů, náušnic, náhrdelníků a náramků ve Swarovski stylu

Každý jeden šperk níže vás přesvědčí o tom, jaké nádherné jsou Swarovski šperky. Vzhledem k jejich vysoké ceně, však možná budete raději chtít levnější šperky ve Swarovski stylu. Nemáme na mysli Swarovski prodejnu, ale na AliExpress nenajdete výrobky této rakouské značky. Můžete zde však najít hodně náramků, prstenů, náušnic a náhrdelníků.

>> Stránka, kde najdete aktuální odkazy na značkové zboží <<

 

 

Můžete zde najít krásné kousky, ale kvalitu každého šperku a krystalu v každém čínském obchodě je potřeba zkontrolovat. Nečekejte, že najdete stejnou kvalitu, jakou mají originály od Swarovski. Abyste našli nejlepší kvalitu, provedeme vás obchody s dobrou reputací a najdeme  šperky ve stylu Swarovski na AliExpress. Je skvělé, že zde můžete najít hodně šperků za mnohem nižší cenu než originální značkové produkty.


Proč bych si měla koupit šperky na AliExpress?

Netřeba zdůrazňovat, že je to právě kvůli ceně. Většina šperků vyrobených v Číně (ne repliky) jsou super levné ve srovnání se Swarovski šperky. Přestože jsou levné, mají úžasné recenze. Podle zákazníků jsou skoro stejně dobré jako originály. Swarovski je jedna z nejdražších značek šperků na světě. Chcete-li získat náhrdelník nebo náramek ve stylu Swarovski za 250 – 500 Kč tak AliExpress je pro vás to správné místo. Nezapomínejte, že originální Swarovski náhrdelníky a náušnice nedostanete za méně než 100 €, nemluvě o zlatých a stříbrných náušnicích.

swarovski


Jak najít levné prsteny podobné Swarovski

Jedny z nejvíce hledaných šperků na Aliexpress jsou prsteny. Proč? Protože originály jsou super drahé a AliExpress jejich nabízí mnohem levnější. Je několik způsobů, jak najít takové druhy šperků. Jediné, co musíte udělat je zadat swarovski prsteny, swarovski kryšťálové prsteny nebo rakouské křišťálové prsteny do vyhledávání na Aliexpress.

DŮLEŽITÉ: Nezapomínejte, že šperky, které najdete na AliExpresse nejsou originální Swarovski šperky a ani jejich repliky. Jsou to doplňky vyrobené čínskými značkami inspirované Swarovski šperky. Přestože se odvolávají na tuto značku, je to jako nazývat všechny kapesníky Kleenex.


Náušnice a náhrdelníky na AliExpresse

Další, často vyhledávané produkty na AliExpress jsou náušnice a náhrdelníky ve Swarovski stylu. U některých prodejců můžete najít širokou škálu náušnic. Použijte jedno z následujících klíčových slov na vyhledání tisíců modelů: swa křišťálové náušnice nebo rakouské křišťálové náušnice.

Hledáte náhrdelníky? Navštivte tento link a najděte nejlepší ceny a modely. Jsou zde úžasné kousky, ale spěchejte, odkazy nemusí být dlouho aktivní. Abyste zabránili jakýmkoliv problémům s velikostmi náhrdelníků, podívejte se na následující obrázek. V případě nejasností můžete vždy kontaktovat obchodníka přímo do zprávy, obvykle odpovídají velmi rychle a jsou velmi nápomocní.

swarovski obvod


Mají náramky ve stylu Swarovski?

Samozřejmě, že mají. Podobně jako prsteny, náušnice a náhrdelníky zde můžete také najít levné křišťálové náramky podobné originálním Swarovski. Zde jsou klíčová slova, která lze použít k jejich vyhledání, nebo co je nejrychleji: klikněte na linky

Na rozdíl od prstenů a náhrdelníků, náramky nejsou vyráběny v rozdílných velikostech. Jedna velikost pasuje všem.


Mohu věřit karatům zlata nebo procentům stříbra, které uvádějí čínští obchodníci?

Jak už možná víte, zlato se měří v karátech. Je to slovo, které se používá k označení množství perel a drahých kamenů, jakož i stupňů čistoty kovu. Na druhé straně, stříbro se měří v číslech. Ve skutečnosti se měří v tisícinách a obvykle se uvádí 3 číslice. Karáty se obvykle uvádějí dvoumístné (14, 24 karátů, atd.)

Když si kupujete šperk, určitě se podívejte kolik karátů nebo čísel výrobci uvádějí. Obchodníci obvykle nelžou, ale dejte si pozor a rozhodujte se podle ceny.

Pamatujte si, že když si kupujete originální Swa výrobek, čínští obchodníci by vám měli dát certifikát. V něm se uvádí specifikace výrobku a který zajišťuje jeho kvalitu a hodnověrnost.

Pokud je v certifikátu uvedeno, že výrobek má X karátů, můžete tomu věřit. Obchodníci nemají důvod lhát a pokud tak učiní, mohou být potrestáni AliExpressem. Pokud dostanete falešný výrobek, nebo takový, který nesplňuje uvedené hodnoty, jste chráněni. Jediné co musíte udělat, je napsat žádost a budou vám muset zaplatit dvojnásobnou cenu, kterou jste původně zaplatili. Vždy čtěte komentáře zákazníků o výrobku. To vám pomůže udělat si lepší názor na kvalitu výrobku a pomůže předejít problémům při nákupu.

certifikat swarovski


Žádné problémy se clem nebo přepravou

Díky tomu, že jde o malé produkty, které obvykle váží málo, pravděpodobně nebudete mít žádný problém s doručením produktu. Další důležitá věc je, že většina obchodů si neúčtuje peníze navíc za poštovné.


Nejlepší prodejci šperků ve Swarovski stylu na AliExpress

Nakonec se pojďme podívat na nejlépe hodnocené obchody na AliExpresse. Můžete si koupit věci z těchto obchodů a nemusíte se ničeho obávat. Jediné, co musíte udělat je počkat si na doručení vašich šperků. Klikněte na kterýkoliv z nich a viz odkazy. Všechny tři z nich mají více než 2000 referencí. Je to dost na to, abyste mohli najít přesně to, co hledáte.

 

 


Jak zabránit problémům s velikostmi při špercích

Dostali jsme mnoho dotazů ohledně čínských velikostí. Ujistěte se, že zkontrolujete každý jeden produkt, čínští prodavači obvykle poskytují tabulku s rozměry pro každou velikost. Jak vidíte na obrázku, jsou zde rozměry pro země jako Francie, Velká Británie nebo USA.

swarovski velkosti

 

 


Rada na konec

Existuje tisíce referencí, takže se ujistěte, že přefiltrujete výsledky podle ceny, originality a hodnocení. Toto je nejlepší způsob, jak zajistit, že dostanete produkt z dobře hodnoceného obchodu, který je oblíbený mezi zákazníky.

Databáze odpovědí Aliexpress

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno