TOP výběr 50-ti akčních produktů pro 11.11. na Aliexpress

0
1549
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdičky (2 796 hlasů, průměr: 4,96 z 5)
Loading...

Do tohoto článku jsme Vám vybrali zboží, které se vyplatí nakoupit 11.11.2018. Zároveň se můžete inspirovat ke koupi vánočních dárků. Najdete zde totiž pro každého něco, tak si projděte všechny stránky článku. Budeme rádi když nám do komentáře napíšete, který produkt byste chtěli dostat na Vánoce. Pomůžete tak ostatním v rozhodování, co koupit jako dárek.

DŮLEŽITÉ: Opět se nám začíná blížit slevový den 11.11. na Aliexpress. Z historie už někteří z Vás vědí, že né vždy jsou produkty opravdu ve slevě. Někteří prodejci před 11.11. zvýší ceny, aby je potom mohli v den mega slev snížit a vytvořit tak fiktivní slevu. Proto si mnozí z Vás nainstalovali doplněk Aliexpress Superstar, který Vám zobrazí cenovou historii a Vy sami uvidíte, zda se jedná opravdu o akční nabídku. Tuto pomůcku již používá přes 14 000 uživatelů. Pokud ještě tento doplněk do prohlížeče nemáte, tak si ho určitě přidejte. Uvidíte sami, že ho využijete nejen v den 11.11. ale i během celého roku. Tento doplněk má více funkcí, jako třeba zobrazení cen v českých korunách nebo vyhledávání levnějšího zboží od jiného prodejce atd. Funkce jsme popsali v  článku Historie a srovnávač cen na Aliexpress a taky ve videu zde Aliexpress Superstar.

K výběru produktů jsme použili právě zmiňovaný doplněk do prohlížeče Aliexpress Superstar. Ověřte si před zaplacením zboží, zda se to opravdu vyplatí i Vy. Ukázku přehledného sledování cen vidíte níže na obrázku.

Aliexpress 11.11.2018 shopping festival tipy na nakup 1

 

Obsah

Kategorie

Tipy pro ženy

Tipy pro muže

Tipy pro děti

Tipy do domácnosti

 

Tipy pro ženy

Zboží z dalších kategorií naleznete na další stránce  … pokračujte v prohlížení …

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno