TOP výběr akčního zboží na slevy 11. 11. 2019

0
2333
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdičky (730 hlasů, průměr: 4,99 z 5)
Loading...

Udělali jsme za Vás výběr věcí, které se vyplatí nakoupit v den slevové akce 11.11.2019. Tento výběr produktů slouží také jako ukázka a potvrzení toho, že se akce 11.11. vyplatí. A pokud ještě použijete slevové kupóny, tak opravdu ušetříte.

Produkty jsme vybírali za pomocí cenových grafů, na kterých je vidět kolik daný produkt stál v minulosti a jestli nás prodejce nechce slevou jen obalamutit. Na Aliexpress jsou i prodejci, kteří před 11.11. cenu zboží navýší, aby ji pak mohli v den akce snížit. Takové jednání vidíme i v Čechách a na Slovensku jako bežnou praxi např. během černého pátku (Black Friday).

Pokud si chcete ověřit výši slevy u Vámi vybraných produktů na Aliexpress, tak si nainstalujte pomůcku do prohlížeče Aliexpress Superstar nebo mobilní aplikaci AliHistory. Je to zdarma a opravdu jednoduché. Navíc uvidíte cenu v korunách i v dolarech, takže nemusíte nic přepočítávat. Zkuste a uvidíte.

Vyplatí se nakupovat 11.11 na Aliexpress? Čtěte pravdu a mýty o 11.11.2019

Níže se můžete podívat na výběr produktů. Na první stránce najdete tipy pro ženy, dále tipy pro muže, pro děti a do domácnosti.

Obsah

Pro ženy

Pokračujte ve čtení článku na stránce 2, kde najdete další super tipy na 11.11., tentokrát pro muže

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno