Vaše svatba snů s Aliexpress

0
3462


My ženy jsme povětšinou stejné. Minimálně co se svatby týče. Chceme mít všechno perfektní a přesně takové, jaké jsme si to vysnily. Hlavně chceme mít všechno! S každou další stranou svatebního magazínu chceme víc a víc. Po sepsání dlouhého seznamu (počínaje oznámeními, vypouštěním balónků, přes velkolepý ohňostroj až k děkovným dopisům) nám náš budoucí manžel něžně oznámí, že ještě nekrade a ani s tím nechystá začínat. A vy tedy se slzami v očích pomalu škrtáte věci ze seznamu a nadáváte, proč je všechno tak strašně drahé. Aliexpress Vám pomůže ušetřit peníze, které můžete investovat jinde. Co tak ušetřit za oznámení a peníze použít na toho super DJ, o kterém jste slyšela, že roztančí opravdu každého? Co byste řekly na magický 15-ti minutový ohňostroj za peníze, které jste ušetřili na svatebních šatech? Pokud vás svatba vašich snů čeká nebo čeká vaše známé, tak je tento článek psaný přesně pro vás! Nabízíme seznam inspirací jak ušetřit s Aliexpress.

VAROVÁNÍ! Nezapomínejte na delší dodací lhůty a zboží na svatbu vždy objednávejte s dostatečným předstihem. Dáte si tak šanci na drobné úpravy a řešení problémů, pokud byste náhodou nebyli spokojeni.

Svatba – dekorace a dopňky

 

Svatební šaty

 

1. Svatební oznámení a jmenovky na stůl

Svatební oznámení je součástí každé svatby. Oznámení jsou potištěné vašim vlastním textem. Finální cenu za oznámení si dohodněte s prodejcem na základě počtu objednaných kusů. A když už jste se tak nadřeli s tím zasedacím pořádkem, tak nesmí chybět jmenovky na stůl. Zkusíte buď ty klasické papírové nebo dáte přednost něčemu jinému, např. dřevěnému? V tom případě bude nápis ve vaší režii, většina prodejců jmenovky nepopisuje.

 

svatebni-oznameni-Aliexpress

 

2. Dekorace a svatba

Stuhy, kamínky, lupeny, látkové květiny. Stuhy se hodí na dekorování čehokoliv – židlí, váz, kytic, sklenic. Na Aliexpress najdete různé potisky, šířky a materiály. Každý si to své určitě najde. Dekorace stolu je drobnost, která dokáže podpořit atmosféru, určitě ji tedy nevynechávejte! Lupeny růží , klipsy na fotky , iniciály vašich jmen nebo dekorační vlákna na stůl . Momentálně dost moderní girlandy na stoly nebo kdekoliv jinde. Co tak v létě ozvláštnit sklenice s limonádou nebo drinkem? S těmito brčky to bude hračka.

 

lupence-ruzi-dekorace-aliexpress

 

3. Svatební šaty

Snad to nejdůležitější jsou svatební šaty. Běžné ceny v půjčovnách jsou dost vysoké. Hlavně vzhledem k tomu, že si šaty jen půjčujete. To znamená, že je později nemůže prodat dál nebo jednoduše uložit do skříně jako milou vzpomínku. Zkuste si projít fotografie a přečíst zkušenosti na Alirecenze.cz. Během výběru svatebních šatů je velmi důležité přečíst si, co vám prodejce reálně nabízí. Ne každý prodejce k šatům automaticky přidává závoj či spodničku. Pro inspiraci přidávám odkaz na výběr těch nejlepších svatebních šatů. Najdete tam nadýchané princeznovské šaty nebo jemné bez zbytečných doplňků.

 

svatebni-saty-aliexpress svatba

 

Doplňky do vlasů

 

★ Jak vybrat svatební šaty? 

Na výběr svatebních šatů jsme se zaměřili zvlášť v článku 6 tipů, jak si koupit svatební šaty na Aliexpress.

 

4. Svatební oblek pro pány

Ani na pány nezapomenu a na ukázku přihodím odkaz na dobře padnoucí oblek. Další skvělé tipy najdete v sekci Saka, vesty a kravaty.

 muz-Copy-aliexpress oblek svatba

 

5. Šaty pro děti 

Být princeznou je snem každého děvčátka a já neznám lepší čas na splnění tohoto přání. Co říkáte na tyto šaty pro princezny? K princezně už jen prince a je hotovo 🙂

mala-princezna-aliexpress

 

6. Šaty pro družičky

Každá družička chce být krásná a každá nevěsta chce být se svými družičkami spokojená. Ať už půjdete na klasickou svatbu nebo oslavíte svůj den na pláži, tak družička určitě budou sklízet úspěch. Nejkrásnější večerní šaty si prohlédněte v kategorii Večerní šaty.

saty-pro-druzicky-aliexpress

 

7. Balónky, pozornost pro hosty či vtipné doplňky na focení 

Aliexpress toho nabízí opravdu dost a vždy si určitě vyberete. Chcete poděkovat hostům nebo jen dodekorovat místnost? Využijte balónky! Připravit malou pozornost pro hosty je stále hitem. Zabalte dárek do milého sáčku nebo schovejte do dekorační krabičky nebo do tématické krabičky ve tvaru nevěsty a ženicha.

Na svatbě by neměl chybět také foto koutek nebo profesionální fotograf. Fotografie umí krásně zachytit neplánované okamžiky. Připravte pro své hosty doplňky na focení, které využijete ještě na Silvestra nebo na oslavě narozenin.

 

svatebni-dekorace-Aliexpress

 

Fantazii se meze nekladou. Věřím, že na všechny čeká jejich svatba snů. K tématu svatba se vám hodí i náš další článek ohledně DPH, CLA a všeho, co se celnice týče.

 

Určitě si nainstalujte doplněk do prohlížeče Aliexpress Superstar, který Vám usnadní nakupování na Aliexpress. Více si můžete přečíst v článku 39. Historie a srovnávač cen na Aliexpress.

Při nakupování na Aliexpress nezapomínejte na zásady pro správný výběr prodejců.  Své zkušenosti nebo otázky můžete psát také do komentáře pod článek. Věděli jste, že je zde pro Vás připravená diskuze a recenze zboží na www.AliRecenze.cz? Můžete se zeptat na cokoliv, co se týká nakupování věcí v Číně nebo napsat vlastní recenzi na zboží z Aliexpress.

A jestli Vám nesedla velikost objednaného oblečení nebo jste si jen objednali větší balení doplňků do domu, tak je prodejte v Aliexpress BAZARU na stránce www.AliManiacky.cz.

 

 

Danka Wawrekova

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno