Získejte DNES vzorek zboží ZDARMA na Alibaba.com

0
3090
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdičky (1 551 hlasů, průměr: 4,90 z 5)
Loading...

Nakupování v Číne je doslova super. Ale věděli jste, že kromě Aliexpress existuje platforma s názvem Alibaba.com? Je to mateřská společnost Aliexpress.com, která slouží pro zákazníky s větším nákupním košíkem. Zjednodušeně řečeno, je to něco jako Makro u nás v ČR.  Některé produkty si můžete koupit pouze ve velkém balení. Proto jsou v e-shopu Alibaba.com produkty mnohem levnější, než na Aliexpress.

Víte, že můžete získat 1 kus tohoto zboží úplně ZDARMA? 

Je to velmi jednoduché. Projdeme si jednoduchý postup, jak na to.

 

A) Vyberte si zboží v PRODUKTECH, od kterého byste chtěli zaslat vzorek zdarma a klikněte na Chci získat vzorek zdarma.

 

chci-ziskat-vzorek-zdarma-alibaba-aliexpress-free-sample

 

B) Zobrazí se Vám tato hláška. Pozorně si ji přečtěte a postupujte podle instrukcí

 

chci-ziskat-vzorek-zdarma-alibaba-aliexpress-free-sample-2

 

C) Abyste mohli získat vzorek zdarma, tak se zaregistrujte. K registraci potřebujete pouze email. Registrace na Alibaba.com je samozřejmě zdarma.

 

chci-ziskat-vzorek-zdarma-alibaba-aliexpress-free-sample-r

 

D) Jakmile už jste na stránkách Alibaba.com, tak si vyberte, od kterého zboží chcete dostat vzorek zdarma. Alibaba funguje stejně jako Aliexpress, takže pokud hledáte něco konkrétního, stačí napsat klíčové slovo do jejich vyhledávače. Pokud jste si vybrali produkt, tak klikněte na Contact Supplier.

 

chci-ziskat-vzorek-zdarma-alibaba-aliexpress-free-sample-2

 

E) Otevře se Vám tento formulář, kam napíšete text prodejci. V textu mu vysvětlete, že si přejete zaslat vzorek, abyste věděli jak je výrobek kvalitní a zda splňuje Vaše požadavky. Zprávu prodejci odešlete, když kliknete na Send Inquiry Now. Tím začnete komunikaci s prodejcem a následně mu zašlete svoji adresu, kam si přejete vzorek zaslat.

 

Ukázka textu v angličtině: 

Dear supplier, 

I would like to ask you for FREE sample of this women watch. I have to see the material.

Please let me know if it is possible and I will send you my address after. 

Thank you!

 

chci-ziskat-vzorek-zdarma-alibaba-aliexpress-free-sample-4

 

Chci vzorek zdarma

 

A aby pro Vás bylo nakupování na Aliexpress, co nejjednodušší, tak doporučujeme stránky www.AliRecenze.cz. Můžete tam přidávat recenze na zboží zakoupené na Aliexpress. Už teď tam najdete přes 1900 recenzí od ostatních nakupujících. Dále je zde pro Vás připravená rozsáhlá diskuze o Aliexpress. Nemusíte se bát na cokoliv zeptat 🙂 Pokud hledáte ověřené prodávající a produkty, tak ty najdete v sekci produkty na www.CeskyAli.cz. Pro další super tipy a vychytávky o nakupování na Aliexpress se přidejte na FB stránku Aliexpress – Realne fotky & InspirationA jestli Vám nesedla velikost objednaného oblečení nebo jste si jen objednali větší balení doplňků do domu, tak je prodejte v Aliexpress BAZARU na stránce www.AliManiacky.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno