Zrušení AliPay peněženky (Alipay Balance Service) od 1.1.2017

0
957

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdičky (1 492 hlasů, průměr: 4,91 z 5)

Loading...

Používáte peněženku AliPay nebo-li službu AliPay Balance Service? Pokud ano, tak čtěte pozorně tento článek a sdílejte ho s přáteli, kterým by se tato informace mohla také hodit. Služba AliPay Balance Service bude od 1.1.2017 zrušena. Více informací najdete v tomto článku.

1. Co to pro mě znamená, že bude služba AliPay Balance Service ukončena?

Znamená to, že od 1. ledna 2017 již  nebude AliPay poskytovat službu AliPay Balance Service a Vy si tak nemůžete na svém profilu udržovat zásobu peněz na budoucí platby. Pokud se podíváte i na stránky AliPay, tak Vám tam bude vyskakovat hláška o dané změně. Věnujte tomuto hlášení tedy pozornost.

alipay-zmena-aliexpress-balance-service-2017

2. Co když budu mít na účtu AliPay Balance Service 1.1.2017 zůstatek peněz.

Zbývající hodnota peněz je menší nebo rovna 30 USD

Jakmile bude služba ukončena, tak získáte od Aliexpress kupóny v přibližně stejné hodnotě. Kupóny můžete následně využít na nákup na Aliexpress do jednoho roku.

Zbývající hodnota peněz je větší než 30 USD

Vaše peníze zůstanou na Vašem AliPay účtu jako Pending refund – tzn., že čekají na vrácení. Můžete si je stáhnout na Váš bankovní účet. Navštivte stránku https://intl.alipay.com/fund/refundRecord.htm a zkontrolujte si kolik peněz máte na účtu a od poloviny ledna si je můžete začít vybírat. Ale pozor, je tam poplatek US $15.00 za bankovní transfer.

3. Kdy dostanu kupón?

Kupóny se budou zasílat od poloviny ledna 2017. Pro kontrolu Vašich kupónů se podívejte na tuto stránku: https://coupon.aliexpress.com/buyer/coupon/listView.htm.

4. Jak si mám vybrat zůstat peněz od poloviny ledna?

1) Běžte na stránku  https://intl.alipay.com/fund/refundRecord.htm) a zkontrolujte si částku Pending refund – Vaše peníze na vrácení

2) Potom vyberte Pending refund a klikněte na „Transfer to“

3) Vyberte „BankTransfer„, poskytněte údaje o bankovním účtu na další stránce dejte odeslat. Upozorňujeme, že minimální servisní poplatek ve výši US $ 15,00 může být účtován za každý bankovní převod a peníze obdržíte během 7-10 pracovních dnů.

Nejjednodušší však budete, abyste před ukončením AliPay peněženky neměli na účtu žádné peníze a pak nemusíte nic řešit.

A aby pro Vás bylo nakupování na Aliexpress, co nejjednodušší, tak doporučujeme stránky www.AliRecenze.cz. Můžete tam přidávat recenze na zboží zakoupené na Aliexpress. Už teď tam najdete přes 1700 recenzí od ostatních nakupujících. Dále je zde pro Vás připravená rozsáhlá diskuze o Aliexpress. Nemusíte se bát na cokoliv zeptat 🙂 Pokud hledáte ověřené prodávající a produkty, tak ty najdete v sekci produkty na www.CeskyAli.cz. Pro další super tipy a vychytávky o nakupování na Aliexpress se přidejte na FB stránku Aliexpress – Realne fotky & InspirationA jestli Vám nesedla velikost objednaného oblečení nebo jste si jen objednali větší balení doplňků do domu, tak je prodejte v Aliexpress BAZARU na stránce www.AliManiacky.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno