Lidičky narazila jsem na toto. Má to někdo? Jak to funguje?

28
265

Lidičky narazila jsem na toto. Má to někdo? Jak to funguje? 😂

Databáze odpovědí Aliexpress

28 KOMENTÁŘE

  1. Má se to držet v ruce a dává to nějaké elektrické pulsy pro lepší spánek. 🤷‍♀️

  2. Nekupujte blbosti – odpad. Pokud máte problém se spánkem doplňte hořčík a prěd spaním si nesvitte LED a nekoukejte do obrazovek.

  3. Zkuste od Grešíka čaje. Používal jsem Dobrou noc a je to směs kozlíku, meduňky a chmele ( myslím ). Ale tyto tři vyzkoušejte

  4. A teď vážně.. Pokud máte problém se spaním, zjistěte si něco o CBD oleji a podobných vyrobkach.. Hooodne lidem to pomůže a ne, nezakony to není.

  5. Par let jsem nemohla spat…. bylo to strasny… ano lecila jsem se k tomu vsemu na deprese… brala jsem antidepresiva trittico 150ac… a ani po tom jsem neusla, takze jsem byla na prascich na spani… bylo to opravdu strasne…. chtelo se mi spat, byla jsem hrozne unavena, ale kdyz jsem si lehla do postele tak konec… jen prevalovani treba do 2-3 do rana… prasky na spani mi samozrejme pomohly… ale vedela jsem sama ze je nechci brat… a proto jsem se naucila ruzne navyky… napriklad, kdyz chodim spat tak telefon davam uplne na druhou stranu domu. Nemam jej vubec u sebe… a poustim si kazdy vecer tu stejnou vec na televizi…. televizi mam nastavenou na 30 minut… do 15 spim😂 a musi to byt film nebo serial ktery dobre znam… aby mne to v podvedomi nelakalo koukat😂 ale ano svete div se naucila jsem se tento navyk a na mne zabira… a jsem za to strasne rada!! 8 let jsem se trapila s nespanim… ted spim uz 5 let bez prasku a super… ano samozrejme ze mam prasky pro zichr doma, ale nejim je… jde oto mit dostatecne pevnou vuli…. a chtit..

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno