Dobrý den, dnes jsem si kontrolovala zásilky a jsem v šoku. …

5
55

Dobrý den, dnes jsem si kontrolovala zásilky a jsem v šoku. U čtyř mám,že podle sledovacího čísla už nejsou v evidenci pošty a jen jednu z nich mi před pár dny doručili. Znamená to,že s těmi dalšími se můžu rozloučit a už jsou na cestě zpět? Dvě z nich musely být malé balíčky, co se vejdou v pohodě do schranky. O nějakém lístku z pošty ohledně uložení si můžu nechat nejspíš jen zdát. A další dvě bych tam mít měla,ale každým dnem můžu skončit v porodnici a teď mám strach,že než budu mít možnost tam zajít, už tam nebudou. Taky mi Aliexpress ukazuje v objednavkach u spousty, že není možné sledovat dopravu nebo shipment cancelled. Doručí to, nedoručí?

Databáze odpovědí Aliexpress

5 KOMENTÁŘE

  1. Já kolikrát čekala třeba dva měsíce a vždy se doručily 🙂 Kord teď před Vánoci. Ty obyčejné dohledat nelze.

  2. pošta nikdy nevrací ali zpět do číny … hážou to pak max na depu – vysvětlovala mi to pošťačka, takže to jde dohledat podle jména – zkuste urgovat, pokud opravdu někde jsou na poště

  3. Tohle jsem měla u jednoho balíčku a nikdy nedošel ☹️ A u balíčku který jsem měla mít na poště ho vrátili zpět a řekli mi že reklamaci může udělat pouze odesílatel. Napsala jsem na poštu stížnost a odepsala mi pouze sorry postacka pochybila Toť vše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno