Dobrý den, jdu si pro radu. Dcera dostala od kamarádky kabel…

28
239

Dobrý den, jdu si pro radu. Dcera dostala od kamarádky kabelku. A za boha ji nedokážeme otevřít. Volala jse mamině té holčičky a ona mi jen řekla, že objednávaly v Číně. Poradil by někdo, jak ji otevřít?

Databáze odpovědí Aliexpress

28 KOMENTÁŘE

 1. Ježiš, já jsem blbá, brala jsem na to i šroubovák 😇a nepovolilo to. Klára Zelingerová Koklarová Martina Paterová Eliška Němcová a Iva Suchánková DĚKUJI MOC!!!! Bez Vás bych to nedala. Čudlíky do strany. Holky, děkuji moc. Jste skvělé. A já zkusila nůž, vidličku, ve finále šroubovák a nic. Stačilo použít hlavu, kde mi ale chybí mozek 😂Deset dní trápení je u konce.

 2. Zkusila bych ty dvě kolečka přitáhnout k sobě a obdélník vytáhnout nahoru 🤷🏼‍♀️

 3. Číňan jeden…kabelku pošle bez návodu 😁😁😂 tak hlavně že se podařilo a princezna může dělat parádu 👸👍

 4. Katka Kaberlová já se omlouvám,ale padám tu smíchy. A vaše komentáře mě ještě víc dorazí 😂🙈 S váma musí být neskutečná sranda 🤩🙈😂

 5. Když to shrnu, tak můžu být ve finále ráda, že jsem si vidličkou nevypíchla oko, když zařvaly všechny hroty. Blbá a ještě jak pirát s páskou, to by byla kombinace.

 6. Hlavně, že jste si neublížila, vidličku mužskej opraví. Ať si slečna kabelku užije a je ráda, jaké má zapínání. Tu žádný zloděj neotevře

 7. Aňul M. Klejmová Vidličku jsem hodila na dno skříně v kuchyni. Až to trošku odezní, tak ji na chlapa narafičím a dám utrápený výraz – „co jsi to zase dělal?“ Na sobě to nenechám. To nepřipadá v úvahu!

 8. Aňul M. Klejmová Já bych se jako zlodějka nebo kapsářka živit fakt nemohla. Pokud by mi vyšel lup, tak bych na něj čuměla a nevěděla, jak ho otevřít. Takže lup – nelup.

 9. Naštěstí se to nestalo v době našich babiček. To bych byla v háji. Na oslavu internetu zbodnu celé balení rumových pralinek. I když nad tou desetidenní dřinou bych si zasloužila minimálně kamion pralinek. Ale s ohledem na IQ to jedno balení bude přesně akorát.

 10. Plán na dnešní večer je jasný. Dám chlapovi otázku, aby mi řekl alespoň jeden jediný důvod, proč si vybral právě mě. Fakt by mě to zajímalo. Jenom doufám, že mu odpověď nebude trvat tak dlouho jako mně otevření téhle kabelky….

 11. Oba čudly k sobě…to holt okopirovali od cca 3 roky starých zámků od Michael Kors kabelek,ja ji tentokrát dostala od tchyně a měla jsem stejný problém, sice sem pochopila ze ty čudly se musí zmáčknout, ale tam byl i schovaný klíček v přívěsku s logem kterym se to dalo vyloženě zamknout a tchyně si to v krámu nechala předvést, ale už ji to zabalili zamčené a já s kabelou uzamčenou jak trezor čekala než po vánocích krám otevřou a ukážou mi kde je schovanej ten po💩💩💩nej klíček 😆😆😆…

 12. Takovou mela mamka manikuru😅 myslela jsi já je nedobytna a já došla udělala lup a bylo 😁

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno