Holky moje, bohužel mám špatnou zprávu :-(. Vzhledem k tomu,…

27
234

Holky moje, bohužel mám špatnou zprávu :-(. Vzhledem k tomu, že v prosinci jsem si k eshopu ještě vymyslela otevřít prodejnu, už nejsem bohužel časově schopná zvládat objednávky pro Vás z Ali. Dlouho jsem to zvažovala, ale je to pro mě opravdu časově děsně náročné a na úkor mých plánů a práce. Bylo to skvělých 5 let s Vámi, ale čas bohužel nenafouknu.
Došlé SZ s objednávkami ještě dořeším, a samozřejmě objednávky v běhu také! Na messengeru jsem nadále. Skupinu dál budu adminovat a starat se o ní, přeci jen je té mé další dítě :-). Ale objednávky už bohužel nejsou časově možné.
Moc Vám děkuji za pochopení!
Andy 💞💞💞

Databáze odpovědí Aliexpress

27 KOMENTÁŘE

  1. Andy, my už to přece umime. 😘 Za ty roky jste nás to naučila. Hodně štěstí do dalších plánů a hlavně zdravé děti!!

  2. Díky moc, hlavně za Váš čas, ochotu, vstřícnost za vše, co bylo ve Vašich silách zprostředkovat 😉 a hodně štěstí a především zdraví v téhle nelehké době 😊

  3. Andy moc vám děkuji za všechno, co jste pro nás kdy objednala. Přeji vám, ať se vám splní všechny vaše plány a daří se vám ve všech aktivitách.

  4. Joj, tak to jsem nestihla…….každopádně hodně štěstí, myslím, že jdete správným směrem, přeju Vám spoustu spokojených maminek a hlavně zdraví….

  5. Hlavně přeji ať se daří ❣️ zrovna jsem začala sama objednávat ale tak na,, poradnu,, tady ještě chvilku budete ne? ☺️

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno