Pár rad holky, aby se nám zde neopakovali stále stejné dotaz…

5
55

Pár rad holky, aby se nám zde neopakovali stále stejné dotazy :-).

1) Zásilky začínající na RO dodává Zásilkovna! Do emailu chodí info, že zásilku Zásilkovna očekává a na jaké pobočce + další info, když je k odběru. Tato informace chodí i do SMS.
Obvykle dodání u RO zásilek trvá cca 14-20 dní. Nedivte se tedy rychlosti.

2) Prodejci nabízejí připlacení za dopravu. Na screenu vidíte, že lze u zboží vybrat. Screen 1 – je u oblečku Free Shipping a dodání 30-50 dní, ekonomické zásilky jdou spíše těch 50. Pokud chcete dodání do Vánoc, lze připlatit za dopravu – screen 2 – už vidíte termín 4.-6.12. Jsou tam různé ceny za dopravu, nicméně pokud Vám zaleží na dodání do Vánoc, doporučuji třeba od 1 prodejce vzít víc zboží, aby se doprava vyplatila. U dražších věcí je to většinou již placené a zase je tam předpokládaný termín dodání. Rozhodně doporučuji občas rozkliknout a mrknout na ceny, někdy je rozdíl třeba jen dolar, ale dodání opravdu do začátku prosince.

3) Bodem 2 jsem asi i zodpověděla dotazy typu dojde do Vánoc? Mělo by, koukejte na termíny u jednotlivých produktů a případně za dopravu připlaťte, spousta věci se vyplatí i tak.

4) Stále ještě hledáte vánoční dárky? Nezapomeňte na tipy ode mě, odkazy na zpracovaná vlákna dám do komentu pro připomenutí.

Kdyby Vás ještě cokoliv napadlo se zeptat, do komentu, snad není nic, co bych už za ty roky nevěděla nebo na to nenarazila.

Andy


Databáze odpovědí Aliexpress

5 KOMENTÁŘE

  1. Mě by zajímalo jestli nevíte,jak dlouho to trvá od e-mailu po doručení? Před 2 měsíci mi příště e-mail ze přes zasilkovnu mi přijde balíček a do dnes nic. 🤔

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno