Takhle už to je cca 2 měsíce nevím jestli se ještě dočkám aby to přišlo

7
71

Takhle už to je cca 2 měsíce nevím jestli se ještě dočkám aby to přišlo 😔

Databáze odpovědí Aliexpress

7 KOMENTÁŘE

  1. Dejte si číslo do parcelsapp.com, na Ali to neodpovídá. Navíc číslo s CZ je bráno u nás jako obyčejná zásilka, mně přišla do ČR 9.11 a pošta mi ji doručila teprve 23.12, takže se tu válela skoro 2 měsíce.

  2. Vždy u té první vám to píše, že se jim to 20.12. nepodařilo doručit. Tak to asi bude na poště. Celkový status se nemusí měnit tak často, ale v podrobnostech by měl být videt bližší vývoj. Nebo nechápu, co se tam 2 měsíce nezměnilo. 🤷‍♀️

  3. Holt nesmíš objednávat, co moc potřebuješ, hlavně ne rychle. Dneska mi vrátili prachy za další nedoručenou věc a objednávam znovu. Už se to táhne od září.

  4. Dneska se mi stalo to samé. Pres postaonline.cz jsem si vyhledala zasilku a zjistila ze je na poste v uplne jinem městě a u toho bylo “adresát nezastižen”. Jak může být zastižen kdyz bydlím v jiným městě ?! Tak jsem zavolala na tu poštu a domluvili jsme se na přeposlání na moji adresu. Tak jsem zvědavá jestli mi balíček přijde. Paní chtěla jen mé jméno a vůbec nechtěla číslo zásilky. To mě trochu zarazilo.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno