Zdravím, prosím někoho, kdo by mi poradil jak objednat. Shipping je tam přes 1…

10
102

https://www.aliexpress.com/item/1005002436279308.html

Zdravím, prosím někoho, kdo by mi poradil jak objednat. Shipping je tam přes 1000kc. Free shipping mi zabaví celni úřad a pošta s doplatkem ještě DPH a poplatku poště? Nebo jak to objednat, aby to přišlo bez problémů? Díky za pomoc.

Databáze odpovědí Aliexpress

10 KOMENTÁŘE

  1. Baterie,akumulatory odtial nekupuj. S najvacsou pravdepodobnostou to nebude mat ani deklarovanu kapacitu. Absencia ochran a pochybna kvalita vyroby z toho robi nebezpecny vyrobok. Li* radi horia a spatne sa to hasi. Kolko stoji baterka vs kolko stoji nemovitost v ktorej byvas?
    Mrkni radsej na ponuky cr obchodov, za par dni doma a so zarukou a kludnym spanim.

  2. Objednávám normálně baterky do hraček nebo RC modelů a vždycky mi to přišlo bez problémů, ať je doprava jakákoliv. Navíc těchto baterií je tam x z desítek obchodů takže se dá vybírat, možná by se našlo i v EU skladu a máte to úplně bez starostí.

  3. DPH je v ceně zboží, takže to Vás tížit nemusí – a pošta nic „nezabaví“ – jen Vám přijde sms, že jde zboží ze zahraničí a stačí přes aplikaci CELNIČKA vyplnit jednoduchý formulář a to Vám zaručí propuštění zboží do země. CLO platíte až od 150 E. Lepší vyplnit přes tu celničku, protože nikde nedáváte souhlas, aby Vás zastupovala pošta a tím se vyhnete právě poplatkům, které se tu řeší dnes a denně, že pošta účtuje peníze za vyřízení.

  4. Dejte na Ali do vyhledávání to číslo 501525, což jsou vlastně rozměry. Chápu to tak, že o tyto rozměry vám jde… najdete několik prodejců, kteří vám to pošlou do 100kc. Těch 150 mA se držet nemusíte, jsou tam nabídky 150-200 mA. Vyšší déle vydrží.

  5. Nesmysl. Celníci ni cnezabaví, DPH platíš automaticky a když si to objednáš, tak Ti přijde z pošty výzva k podání údajů k proclení, vyplníš to online na webu a nedoplácíš ani kačku. Ovšem pokud si to zvládneš vyplnit sama, ale nic na tom není, ale žádný clo ani další poplatky platit nebudeš, ale pokud se na to vyprdneš a necháš to na poště tak platit budeš …

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno