Fén nebo-li vysoušeč vlasů z GearBest

Autor: Český Aliexpress
Úterý, 8 Květen, 2018

Komentáře: přidej komentář.

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdičky (Hlasů: 3 525 , Průměr: 4,99)

Většina z nás používá fén téměř každý den a je jedno jestli se jedná o muže nebo ženu. Fén najdete prostě v každé domácnosti. Z vlastní zkušenosti jsem vždy záviděla kadeřnicím ty jejich pořádné fény, které měly lepší příkon, než ten můj. Teď už závidět nemusím, objednala jsem si ještě lepší z GearBest. Pokud zatím neznáte GearBest, tak se určitě podívejte na článek:

Jak nakupovat na GearBest

 

Balení a rychlost dodání

Fén přišel v originální krabici, kterou vidíte níže na fotce. Objednávala jsem ho v období Vánoc a dorazil do 14-ti dnů. Takže mimo svátky by mohlo být dodání ještě rychlejší.

GearBest review hair dryer 5

 

Příkon fénu

Příkon nám vlastně říká, jak výkonný motor fén má. Proto vybírejte fén s co nejvyšším příkonem, ideálně 2 000 W a výše. Popisovaný model má 3000 W. Určitě nedoporučuji kupovat modely s příkonem pod 1750 W. Čím vyšší příkon, tím rychleji budete mít vysušené vlasy.

Stupně vysoušení

Tento fén má dva stupně vysoušení s možností zapnutí studeného vzduchu. Výkon fénu je tak silný, že pokud si pouze fénujete vlasy, tak stačí použít stupeň 1. V případě, že byste si vlasy natáčeli přes kulatý kartáč, tak je vhodný stupeň 2. Ovládání je velmi jednoduché, protože jsou tlačítka umístěna uprostřed rukojeti, tak je můžete ovládat i během fénování. Rukojet fénu krásně padne do ruky, takže jsem na něj hned zvykla.

 

 

Rychlost vysoušení

Mám jemné, rovné a dlouhé vlasy. A s tímto fénem mám vlasy opravdu rychle vysušené. Pro ženy nebo muže s hustými vlasy je to určitě velká časová úspora. Průtok vzduchu je silný a stabilní. Vlasy jsou po vysušení zdravé, lesklé a snadno tvarovatelné. Čím rychleji vám fén vlasy vyfénuje, tím se vám méně ničí a vysušují, protože nejsou tak dlouho vystaveny teplému proudu vzduchu z fénu, který jim příliš neprospívá.

 

Nástavce na fén

Balení obsahuje tři nástavce na fén. První dva z nich jsou tvarovací koncovky, které mají velmi tenký a široký konec. Díky tomuto tvaru můžete vzduch z fénu nasměrovat přesně tam, kam potřebujete. Doporučuji používat v případě stylingu vlasů foukáním přes kulatý kartáč. Třetí nástavec ve tvaru hřebenu se používá v případě, že chcete vlasy nadzvednout a pročesat přímo od kořínků. Po použití tohoto nástavce by měl účes získat na objemu. Na zadní straně fénu je možnost fén otevřít a vyčistit filter. Jednou za čas byste měli filtr vyčistit, prodloužíte tak životnost fénu.

 

 

 

Délka kabelu a závěsné očko

Pokud je pro Vás důležitá délka kabelu, tak tento fén má 1,80 m dlouhý kabel. Pro mě je tato délka naprosto dostačující. Na první pohled jste si toho možná nevšimli, ale na konci rukojeti je závěsné poutko, o které si fén můžete pověsit na háček. Fén mám takto pohodlně zavěšený  a nezabírá mi místo v koupelně.

Cena

Tento fén si můžete objednat na GearBest za $ 20,81. Pokud si uděláte menší cenové srovnání s fény u nás, tak za takovou cenu s příkonem 3000 w ho neseženete.

Odkaz na fén z GearBest

 


alisuperstar-logo

POZOR: Bez této pomůcky raději na Aliexpress nenakupujte! Co všechno pomůcka umí?

1. Srovnává ceny produktů

2. Zobrazí cenovou historii produktů

3. Přepočítá ceny na české koruny

4. Ověří důvěryhodnost prodejce

5. Vyhledává podle obrázků

6. FB komentáře pro každý produkt

7. Odkazy na značkové zboží

8. Hlída Vám ochrannou lhůtu

Více informací najdete na www.AliSuperstar.cz a taky v našem podrobném článku , kde vysvětlujeme, co všechno doplněk umí a jak ho používat.

Přidat do prohlížeče CHROME

Přidat do prohlížeče OPERA

Přidat do prohlížeče MOZILLAZapojit se do diskuze

Český Aliexpress a nákupy z Číny? Naše návody v češtině Vám pomůžou s nákupy na Aliexpress. Kvalitní články a naše recenze vybírají ty nejlepší obchody na Aliexpress.

Český Aliexpress - Ali v češtině

Více:
Ugg-Aliexpress-belt-shoes-bag-jacket-jeans-watch-1
UGG

  Tento článek připravujeme.   UGG

Zavřít