17 – Jak sledovat zásilky z Aliexpress

Autor: Ivetka
Pátek, 11 Květen, 2018

Komentáře: přidej komentář.


Kde najdu sledovací číslo zásilky

Ke sledovacímu číslu se dostanete takto:

  1. Otevřete si email z Aliexpress a kliknete na číslo Vaší objednávky a budete přesměrováni přímo do detailů objednávky. Sledovací číslo je v sekci Logistics Information.
  2. Jste přihlášení v Aliexpress, najdete si zboží, které Vás zajímá. Klikněte na View Detail a dostanete se opět do objednávky, kde si najdete sledovací číslo v Logistics Information.

Informace o zásilce (Logistics Information)

V sekci International Shipping Company je napsané, jakým typem dopravy byla zásilka odeslána. Sledovací číslo najdete pod Tracking Number. Informaci o tom, kde se nachází Vaše zásilka, se na stránkách dopravce zobrazí v 5.-7.den od odeslání zásilky. Pokud se informace nezobrazí ani 14.-tý den, můžete napsat prodejci zprávu, aby prověřil, zda se zásilka neztratila. Prodejce může zjistit, že se zásilka opravdu ztratila a zboží odešle znovu. Někdy Vám prodejce napíše, že poslal špatné sledovací číslo a pošle Vám nové. Jestliže se jedná o velmi malé zásilky, tak ty posílají bez sledovacího čísla. Může se jednat např. o prstýnky, náušnice, samolepky na nehty, přívěsky a obaly na mobil apod.

Na Aliexpress jste si našli sledovací číslo a nyní ho můžete vložit do formuláře pro sledování na stránkách dopravce. Jak zjistíte, kam číslo vložit? Klikněte na odkaz dopravce uvedeného v detailu, který je zvýrazněný modrým písmem. Otevře se Vám v novém okně formulář pro sledování zásilek. Někdy však prodejce dá správný odkaz do poznámky (Remarks). Přikládám ukázku sledování zásilky k tomuto dopravci. Dopravců v Číně je opravdu velké množství a může se Vám stát, že u  deseti objednávek budete mít několik různých dopravců.

 Jak sledovat zásilky z AliexpressLogistics infromation 2

Pokračujte v návodu na stránce 3, dozvíte se jak sledovat zásilku přímo na Aliexpress a přes poštu online


alisuperstar-logo

POZOR: Bez této pomůcky raději na Aliexpress nenakupujte! Co všechno pomůcka umí?

1. Srovnává ceny produktů

2. Zobrazí cenovou historii produktů

3. Přepočítá ceny na české koruny

4. Ověří důvěryhodnost prodejce

5. Vyhledává podle obrázků

6. FB komentáře pro každý produkt

7. Odkazy na značkové zboží

8. Hlída Vám ochrannou lhůtu

Více informací najdete na www.AliSuperstar.cz a taky v našem podrobném článku , kde vysvětlujeme, co všechno doplněk umí a jak ho používat.

Přidat do prohlížeče CHROME

Přidat do prohlížeče OPERA

Přidat do prohlížeče MOZILLA


Stránky: 1 2 3 4


Zapojit se do diskuze

Český Aliexpress a nákupy z Číny? Naše návody v češtině Vám pomůžou s nákupy na Aliexpress. Kvalitní články a naše recenze vybírají ty nejlepší obchody na Aliexpress.

Český Aliexpress - Ali v češtině

Více:
Pandora-Aliexpress-jewelry-ring-bracelet-earings
Pandora Aliexpress

Značka Pandora se v České a Slovenské republice stala velkým fenoménem. Tuto značku založil zlatní v dánské Kodani. V současné...

Zavřít