17 – Jak sledovat zásilky z Aliexpress

Autor: Ivetka
Neděle, 20 Leden, 2019

Komentáře: přidej komentář.


Seznam odkazů pro sledování zásilek

Ne všechny sledovací čísla, které od prodejce dostanete Vám půjdou jednoduše vyhledat. Tady je přehled odkazů, kde můžete sledovat své zásilky. Nuly nahrazují čísla a otazník písmeno.

R?0000000000CNwww.17track.net  Zásilka přijde do Vašich rukou jako doporučený balíček nebo doporučený dopis, na podpis jako potvrzení o doručení. Pokud v době doručování nejste doma, budete jej mít uložený na poště. Tyto doporučené zásilky Česká pošta přečíslovává na česká čísla – doporučený balíček na BA000000000VV, doporučený dopis na RR000000000VV. Podrobný popis jak vyhledávat přes tento web najdete ve videonávodu.

18000000000BJ (BJ-BeiJing, SH-ShangHai, HK-HongKong), YC000000000YW, PG000000000GN, 02000000000Yanwen track.yw56.com.cn nebo v případě nedostupnosti stránek lze použít i www.17track.net určením dopravce. Je to jeden z nejčastějších dopravců z Číny. Některé zásilky lze sledovat jen na území Číny a sledování končí odesláním do ČR, některé (začínající YC) dosledují i přílet do ČR. Zásilky jsou doručovány zhruba týden poté co se dostanou do ČR, jako obyčejná zásilka do schránky.

WD000000000CNwww.wedoexpress.com – obyčejná zásilka. Tento dopravce má výhodu, že u sledovaného zboží vidíte i fotku zboží před zabalením a náhled obálky s adresou.

WS000000000CNws-shipping.com/chain/search_shippinginfo.shtml Obyčejná zásilka do schránky.

Další stránky přepravců – vše jsou obyčejné zásilky do schránky

www.17postservice.com/shipment

www.71track.com

www.ppbyb.com

www.cnzexpress.com/index.php

www.188track.com/track/query

www.flytexpress.com

www.faspeed.com

 

Určitě si nainstalujte doplněk do prohlížeče Aliexpress Superstar, který Vám usnadní nakupování na Aliexpress. Více si můžete přečíst v článku 39. Historie a srovnávač cen na Aliexpress.

Při nakupování na Aliexpress nezapomínejte na zásady pro správný výběr prodejců.  Své zkušenosti nebo otázky můžete psát také do komentáře pod článek. Věděli jste, že je zde pro Vás připravená diskuze a recenze zboží na www.AliRecenze.cz? Můžete se zeptat na cokoliv, co se týká nakupování věcí v Číně nebo napsat vlastní recenzi na zboží z Aliexpress.

A jestli Vám nesedla velikost objednaného oblečení nebo jste si jen objednali větší balení doplňků do domu, tak je prodejte v Aliexpress BAZARU na stránce www.AliManiacky.cz.


Stránky: 1 2 3 4


Zapojit se do diskuze

Český Aliexpress a nákupy z Číny? Naše návody v češtině Vám pomůžou s nákupy na Aliexpress. Kvalitní články a naše recenze vybírají ty nejlepší obchody na Aliexpress.

Český Aliexpress - Ali v češtině

Více:
jak-sdilet-hledat-odkaz-link-z-aplikace-aliexpress-cz
34 – Jak vyhledat a poslat odkaz na zboží z aplikace Aliexpress

Tento návod je určený hlavně uživatelům, kteří používají mobilní aplikaci  nebo ji chtějí používat. Pokud patříte do druhé skupiny lidí,...

Zavřít