17 – Jak sledovat zásilky z Aliexpress

Autor: Ivetka
Pátek, 11 Květen, 2018

Komentáře: přidej komentář.


Seznam odkazů pro sledování zásilek

Ne všechny sledovací čísla, které od prodejce dostanete Vám půjdou jednoduše vyhledat. Tady je přehled odkazů, kde můžete sledovat své zásilky. Nuly nahrazují čísla a otazník písmeno.

R?0000000000CNwww.17track.net  Zásilka přijde do Vašich rukou jako doporučený balíček nebo doporučený dopis, na podpis jako potvrzení o doručení. Pokud v době doručování nejste doma, budete jej mít uložený na poště. Tyto doporučené zásilky Česká pošta přečíslovává na česká čísla – doporučený balíček na BA000000000VV, doporučený dopis na RR000000000VV. Podrobný popis jak vyhledávat přes tento web najdete ve videonávodu.

18000000000BJ (BJ-BeiJing, SH-ShangHai, HK-HongKong), YC000000000YW, PG000000000GN, 02000000000Yanwen track.yw56.com.cn nebo v případě nedostupnosti stránek lze použít i www.17track.net určením dopravce. Je to jeden z nejčastějších dopravců z Číny. Některé zásilky lze sledovat jen na území Číny a sledování končí odesláním do ČR, některé (začínající YC) dosledují i přílet do ČR. Zásilky jsou doručovány zhruba týden poté co se dostanou do ČR, jako obyčejná zásilka do schránky.

WD000000000CNwww.wedoexpress.com – obyčejná zásilka. Tento dopravce má výhodu, že u sledovaného zboží vidíte i fotku zboží před zabalením a náhled obálky s adresou.

WS000000000CNws-shipping.com/chain/search_shippinginfo.shtml Obyčejná zásilka do schránky.

Další stránky přepravců – vše jsou obyčejné zásilky do schránky

www.17postservice.com/shipment

www.71track.com

www.ppbyb.com

www.cnzexpress.com/index.php

www.188track.com/track/query

www.flytexpress.com

www.faspeed.com

Dále by Vás mohl zajímat návod o Jak vytvořit snapshot objednávky z Aliexpress nebo článek o Dekorativní kosmetika z Aliexpress. A aby pro Vás bylo nakupování na Aliexpress, co nejjednodušší, tak doporučujeme stránky www.AliRecenze.cz. Můžete tam přidávat recenze na zboží zakoupené na Aliexpress. Už teď tam najdete přes 1000 recenzí od ostatních nakupujících. Dále je zde pro Vás připravená rozsáhlá diskuze o Aliexpress. Nemusíte se bát na cokoliv zeptat 🙂 Pokud hledáte ověřené prodávající a produkty, tak ty najdete v sekci produkty na www.CeskyAli.cz. Pro další super tipy a vychytávky o nakupování na Aliexpress se přidejte na FB stránku Aliexpress – Realne fotky & InspirationA jestli Vám nesedla velikost objednaného oblečení nebo jste si jen objednali větší balení doplňků do domu, tak je prodejte v Aliexpress BAZARU na stránce www.AliManiacky.cz.


alisuperstar-logo

POZOR: Bez této pomůcky raději na Aliexpress nenakupujte! Co všechno pomůcka umí?

1. Srovnává ceny produktů

2. Zobrazí cenovou historii produktů

3. Přepočítá ceny na české koruny - Kč

4. Ověří důvěryhodnost prodejce

5. Vyhledává podle obrázků

6. Odkazy na značkové zboží

7. Hlída Vám ochrannou lhůtu

Více informací najdete na www.AliSuperstar.cz a taky v našem podrobném článku , kde vysvětlujeme, co všechno doplněk umí a jak ho používat.

Přidat do prohlížeče CHROME

Přidat do prohlížeče OPERA

Přidat do prohlížeče MOZILLA


Stránky: 1 2 3 4


Zapojit se do diskuze

Český Aliexpress a nákupy z Číny? Naše návody v češtině Vám pomůžou s nákupy na Aliexpress. Kvalitní články a naše recenze vybírají ty nejlepší obchody na Aliexpress.

Český Aliexpress - Ali v češtině

Více:
pokemon go hra UPRAVA
Pokémon GO na Aliexpress – TOP 11 doporučení z Číny

Pokémon si pamatuji jako hru mého dětsví, ale to ještě nebyly rozšířené mobilní telefony, GPS a virtuální svět. Byla to...

Zavřít