21 – Jak napsat recenzi na zboží zakoupené na Aliexpress

Autor: Ivetka
Pátek, 11 Květen, 2018

Komentáře: 2 komentáře.

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdičky (Hlasů: 369 , Průměr: 5,00)

Dorazily Vám šaty z Aliexpress a jste nadšená!? Objednal jste si selfie tyč a jste nadšený!? Prišlo Vám poškozené zboží? Podělte se o své zkušenosti i s otatními kupujícími. Vaše recenze na zboží zakoupené na Ali všem hodně pomůže. Recenzi můžete napsat přímo na www.AliRecenze.cz. Je to velice jednoduché a myslím, že Vás to bude i bavit!

 

 

 

Registrace na AliRecenze.cz

První předpoklad pro napsání recenze je být registrovaným uživatelem na stránkách Alirecenze.cz. Pokud náhodou nejste registrovaní, tak stačí u přihlášení kliknout na ikonu Facebooku a registrace je hotová.

Přidat recenzi

Přidat recenzi můžete kliknutím na Napiš recenzi nebo přes záložku Recenze. Než začnete psát svoji recenzi, tak musíte vědět, do jaké kategorie ji zařadíte. Já budu dělat recenzi na plyšovou hračku z pohádky Ledové království, takže zvolím kategorii „Hračky, děti a mateřství“ a pak podkategorii „Hračky“. Potom už stačí kliknout na Přidejte Vaši recenzi do této podkategorie a dostanete do formuláře na psaní recenze. Do tohoto formuláře se dostanete přímo i kliknutím na Napiš recenzi, kde vyberete tu správnou kategorii.

 

Jak napsat recenzi na Alirecenze

 

Do názvu recenze napište o jaké zboží se jedná. Já teda napíšu Plyšová hračka sněhulák Olaf. Do popisu zboží napište co nejvíce informací například velikost, materiál, příjemnost, zda barvy odpovídají popisu a obrázku prodejce, funkčnost daného zboží, komunikaci s prodejcem a celou Vaši zkušenost s objednávkou.

Příklad: Plyšová hračka sněhuláka Olaf z pohádky Ledové království. Tento plyšák odpovídá popisu prodejce, má 30 cm, jak uvidíte i na přiložené fotografii, materiál je velmi příjemný, jemný. Hračka nijak nezapáchala a byla čistá. Olaf je pěkně ušitý. Je na něm visačka s obrázkem pohádky Ledové království a na noze sněhuláka je značka Disney store. Tato hračka vypadá úplně jako z kamenného obchodu. Prodejce mi zaslal číslo zásilky a zboží dorazilo za 25 dnů, takže jsem prodejce ani nekontaktovala.

Do kolonky Odkaz na zboží nakopírujte přímý odkaz na dané zboží a prodejce. Pokud už odkaz není aktivní, tak tam dejte snapshot.

Pokud jste dané zboží i natočili a máte video na youtube, tak odkaz vložíte do kolonky Videorecenze. Následuje kolonka jestli byste doporučili dané zboží  ostatním uživatelům. Takže vyberte ano nebo ne. Vyplňte také délku dopravy, CLO, DPH, cenu zboží i s měnou, ve které jste zboží koupili.

Určitě nezapomeňte vložit reálné fotografie zakoupeného zboží. Stačí kliknout na Přidat obrázek a potom na choose files. Přidejte minimálně 1 obrázek. Čím více, tím lepe pro ostatní. 

Tímto byla recenze úspěšně přidaná a už ji můžete vidět v ostatních recenzích zde.

Výsledná ukázka recenze

Přidávám ukázku výsledné recenze od uživatelky Ivule.

Jak napsat recenzi na Alirecenze 2

 

A aby pro Vás bylo nakupování na Aliexpress, co nejjednodušší, tak doporučujeme stránky www.AliRecenze.cz. Můžete tam přidávat recenze na zboží zakoupené na Aliexpress. Už teď tam najdete přes 1000 recenzí od ostatních nakupujících. Dále je zde pro Vás připravená rozsáhlá diskuze o Aliexpress. Nemusíte se bát na cokoliv zeptat 🙂 Pokud hledáte ověřené prodávající a produkty, tak ty najdete v sekci produkty na www.CeskyAli.cz. Pro další super tipy a vychytávky o nakupování na Aliexpress se přidejte na FB stránku Aliexpress – Realne fotky & InspirationA jestli Vám nesedla velikost objednaného oblečení nebo jste si jen objednali větší balení doplňků do domu, tak je prodejte v Aliexpress BAZARU na stránce www.AliManiacky.cz.


alisuperstar-logo

POZOR: Bez této pomůcky raději na Aliexpress nenakupujte! Co všechno pomůcka umí?

1. Srovnává ceny produktů

2. Zobrazí cenovou historii produktů

3. Přepočítá ceny na české koruny - Kč

4. Ověří důvěryhodnost prodejce

5. Vyhledává podle obrázků

6. Odkazy na značkové zboží

7. Hlída Vám ochrannou lhůtu

Více informací najdete na www.AliSuperstar.cz a taky v našem podrobném článku , kde vysvětlujeme, co všechno doplněk umí a jak ho používat.

Přidat do prohlížeče CHROME

Přidat do prohlížeče OPERA

Přidat do prohlížeče MOZILLA


Počet komentářů: 2Zapojit se do diskuze

Český Aliexpress a nákupy z Číny? Naše návody v češtině Vám pomůžou s nákupy na Aliexpress. Kvalitní články a naše recenze vybírají ty nejlepší obchody na Aliexpress.

Český Aliexpress - Ali v češtině

Více:
Vikendovy obchod All
Víkendové obchody značkového zboží na Aliexpress

Aliexpress zpřísňuje pravidla a doslova ruší jeden obchod za druhým, kvůli porušování práv značek. Prodejci značkového zboží hledají různé cesty,...

Zavřít