23 – Odstranění / uložení kreditní karty v AliPay – Aliexpress

Autor: Ivetka
Pátek, 11 Květen, 2018

Komentáře: přidej komentář.


 

Dálé vyplníte Váše nové heslo na AliPay. Vymyslete si heslo, které musí mít 6 znaků (čísel), ale určitě nepoužívejte 123456. Potom heslo opište do kolonky Confirm password. Nastavte si bezpečnostní otázky např. Jáke je Vaše oblíbené ovoce a odpověď bude Mango atd. Až budete mít vyplněno, tak klikněte na Submit.

Odstranění kreditní karty z AliPay - Aliexpress

 


7. AliPay administrace

Teď už by to měla být rychlovka 🙂 Tu nejhorší vyplňovačku máte za sebou 🙂 Dostali jsme se totiž na krok, kde můžete smazat svoji kreditní kartu ze systému AliPay. Klikněte na kolečko, kde ukazuje šipka (Manage your cards).

 

Odstranění kreditní karty z AliPay - Aliexpress

 

 


 

8. Smazání platební karty ze systému AliPay

Klikněte na Remove v pravé části obrazovky a následně potvrďte opět kliknutím na Remove. Karta je úspěšně odstraněna. Pro Vás to znamená to, že budete při placení na Aliexpress zadávat pokaždé číslo Vaší kreditní karty. Pokud byste chtěli kreditní kartu uložit, tak Vám to Aliexpress vždycky nabízí a stačí kliknout na save card. Pokud byste ji chtěli opět zrušit, tak už nemusíte procházet tímto složitým procesem ověřování totožnosti, ale stačí se pouze do AliPay přihlásit a kliknout na remove, ale to už znáte 🙂

 

Odstranění kreditní karty z AliPay - Aliexpress

 

Doufám, že jsem Vám tímto návodem pomohla 🙂 Pokud máte nějaký námět na článek nebo byste chtěli napsat svůj vlastní článek, tak napište do komentáře nebo do zpráv na FB CeskyAli.cz. A aby pro Vás bylo nakupování na Aliexpress, co nejjednodušší, tak doporučujeme stránky www.AliRecenze.cz. Můžete tam přidávat recenze na zboží zakoupené na Aliexpress. Už teď tam najdete přes 1000 recenzí od ostatních nakupujících. Dále je zde pro Vás připravená rozsáhlá diskuze o Aliexpress. Nemusíte se bát na cokoliv zeptat 🙂 Pokud hledáte ověřené prodávající a produkty, tak ty najdete v sekci produkty na www.CeskyAli.cz. Pro další super tipy a vychytávky o nakupování na Aliexpress se přidejte na FB stránku Aliexpress – Realne fotky & InspirationA jestli Vám nesedla velikost objednaného oblečení nebo jste si jen objednali větší balení doplňků do domu, tak je prodejte v Aliexpress BAZARU na stránce www.AliManiacky.cz.

 

Bezproblémové nakupování Vám přeje

Lucinka 🙂

 


Stránky: 1 2 3


Zapojit se do diskuze

ČESKÝ ALIEXPRESS

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
    Více:
    19-Vraceni-penez-z-Aliexpress-CA
    19 – Ukončení zmrazené objednávky a vrácení peněz na Aliexpress (Frozen order closed)

    Toto video navazuje na problematiku týkající se zmrazené objednávky. V návodu č. 16 - Co znamená zmrazená objednávka na Aliexpress (...

    Zavřít