23 – Odstranění / uložení kreditní karty v AliPay – Aliexpress

Autor: Ivetka
Pátek, 11 Květen, 2018

Komentáře: přidej komentář.


 

Dálé vyplníte Váše nové heslo na AliPay. Vymyslete si heslo, které musí mít 6 znaků (čísel), ale určitě nepoužívejte 123456. Potom heslo opište do kolonky Confirm password. Nastavte si bezpečnostní otázky např. Jáke je Vaše oblíbené ovoce a odpověď bude Mango atd. Až budete mít vyplněno, tak klikněte na Submit.

Odstranění kreditní karty z AliPay - Aliexpress

 


7. AliPay administrace

Teď už by to měla být rychlovka 🙂 Tu nejhorší vyplňovačku máte za sebou 🙂 Dostali jsme se totiž na krok, kde můžete smazat svoji kreditní kartu ze systému AliPay. Klikněte na kolečko, kde ukazuje šipka (Manage your cards).

 

Odstranění kreditní karty z AliPay - Aliexpress

 

 


 

8. Smazání platební karty ze systému AliPay

Klikněte na Remove v pravé části obrazovky a následně potvrďte opět kliknutím na Remove. Karta je úspěšně odstraněna. Pro Vás to znamená to, že budete při placení na Aliexpress zadávat pokaždé číslo Vaší kreditní karty. Pokud byste chtěli kreditní kartu uložit, tak Vám to Aliexpress vždycky nabízí a stačí kliknout na save card. Pokud byste ji chtěli opět zrušit, tak už nemusíte procházet tímto složitým procesem ověřování totožnosti, ale stačí se pouze do AliPay přihlásit a kliknout na remove, ale to už znáte 🙂

 

Odstranění kreditní karty z AliPay - Aliexpress

 

Doufám, že jsem Vám tímto návodem pomohla 🙂 Pokud máte nějaký námět na článek nebo byste chtěli napsat svůj vlastní článek, tak napište do komentáře nebo do zpráv na FB CeskyAli.cz. A aby pro Vás bylo nakupování na Aliexpress, co nejjednodušší, tak doporučujeme stránky www.AliRecenze.cz. Můžete tam přidávat recenze na zboží zakoupené na Aliexpress. Už teď tam najdete přes 1000 recenzí od ostatních nakupujících. Dále je zde pro Vás připravená rozsáhlá diskuze o Aliexpress. Nemusíte se bát na cokoliv zeptat 🙂 Pokud hledáte ověřené prodávající a produkty, tak ty najdete v sekci produkty na www.CeskyAli.cz. Pro další super tipy a vychytávky o nakupování na Aliexpress se přidejte na FB stránku Aliexpress – Realne fotky & InspirationA jestli Vám nesedla velikost objednaného oblečení nebo jste si jen objednali větší balení doplňků do domu, tak je prodejte v Aliexpress BAZARU na stránce www.AliManiacky.cz.

 

Bezproblémové nakupování Vám přeje

Lucinka 🙂

 


alisuperstar-logo

POZOR: Bez této pomůcky raději na Aliexpress nenakupujte! Co všechno pomůcka umí?

1. Srovnává ceny produktů

2. Zobrazí cenovou historii produktů

3. Přepočítá ceny na české koruny - Kč

4. Ověří důvěryhodnost prodejce

5. Vyhledává podle obrázků

6. Odkazy na značkové zboží

7. Hlída Vám ochrannou lhůtu

Více informací najdete na www.AliSuperstar.cz a taky v našem podrobném článku , kde vysvětlujeme, co všechno doplněk umí a jak ho používat.

Přidat do prohlížeče CHROME

Přidat do prohlížeče OPERA

Přidat do prohlížeče MOZILLA


Stránky: 1 2 3


Zapojit se do diskuze

Český Aliexpress a nákupy z Číny? Naše návody v češtině Vám pomůžou s nákupy na Aliexpress. Kvalitní články a naše recenze vybírají ty nejlepší obchody na Aliexpress.

Český Aliexpress - Ali v češtině

Více:
Ralph-Lauren-Aliexpress-belt-shoes-bag-jacket-jeans-watch
Ralph Lauren Aliexpress

Tento článek připravujeme.   Ralph Lauren

Zavřít