Pravidla FB skupin ALIEXPRESS


►►►PROSÍME POVINNĚ PŘEČÍST a DÁT LIKE na PŘÍSPĚVEK. Děkujeme. ◄◄◄

Nakupování na Aliexpress může být někdy obtížné, zejména pro začátečníky. Pomáháme našim českým a slovenským uživatelům hledat na Aliexpress ty nejlepší a nejlevnější produkty.

✔ VŠE, CO POTŘEBUJETE K NAKUPOVÁNÍ NA ALIEXPRESS 👍

1. Nejdůležitější pomůckou pro nakupování na Aliexpress je Alisuperstar.
https://www.alisuperstar.cz

  • Cenová historie, Hodnocení prodejce, Vyhledávání dle obrázku, Vyhledávání v českém jazyce, Zobrazení cen v korunách, Vyhledání levnějšího zboží, Sledování balíčku, Ochranná lhůta, překlad stránek Aliexpress do češtiny

 

2. Podrobné návody jak nakupovat na Aliexpress
https://www.ceskyali.cz/jak-nakupovat-na-aliexpress/

  • Neumíte nakupovat na Aliexpress? Podívejte se na stránky www.CeskyAli.cz a za 30 minut si objednáte, co budete chtít. Nepotřebujte nikoho, aby to pokaždé objednával za Vás. Zvládnete to i sami, nebo s naší pomocí v diskuzi.

3. Články o Aliexpress a doporučení:
https://www.ceskyali.cz/clanky-aliexpress/

  • V našich článcích se dozvíte o aktuálních trendech v nakupování na Aliexpress. Najdete tam hodně článků zaměřených na recenzi elektroniky, oblečení, kosmetiky nebo problematiky cla, DPH a mnoho dalšího.

4. Recenze na zboží z Aliexpress:

https://www.alirecenze.cz/aliexpress-gearbest-ebay-recenze/

  • Nevíte, které zboží je dobré koupit nebo kterého prodejce vybrat? Tento výběr za Vás udělala stránka www.CeskyAli.cz a www.AliRecenze.cz . Je to výběr těch nejlepších a ověřených produktů s reálnými fotkami.

5. Diskuze o Aliexpress – nejčastější otázky
https://www.alirecenze.cz/aliexpress-diskuze/

  • V této diskuzi se nemusíte bát zeptat na cokoliv nebo si můžete jen pročíst otázky, které položili nakupující před Vámi.

6. CLO a DPH:
https://www.ceskyali.cz/tag/clo/

  • Jedno z nejdiskutovanějších témat se týká právě cla a DPH. K této problematice máme vše, co k nákupu na Aliexpress budete potřebat.

7. Aliexpress BAZAR – prodej věcí, které Vám nesedly:
www.AliManiacky.cz

  • Tato skupina neslouží na prodej použitých věcí, ale pouze věcí zakoupených na Aliexpress
  • Každá věc na prodej musí mít fotku, cenu a odkaz na Aliexpress. Pokud není odkaz funkční přidejte SNAPSHOT. Pokud nevíte, jak snapshot vytvořit, tak si přečtěte jednoduchý návod >>> https://www.ceskyali.cz/jak-nakupovat-na-aliexpress/25-jak-vytvorit-snapshot-objednavky-z-aliexpress/

8. Dejte LIKE na stránku: 1. Český Aliexpress

9. Pravidla skupiny: najdete po pravé straně skupiny. Po přečtení dejte LIKE na připnutý příspěvek a do komentáře napište Přečteno.

  • Nevkládejte žádnou reklamu (odkazy na FB stránky nebo jiné webovky). Děkujeme, že tyto věci budete hned nahlašovat přes tlačítko nahlásit adminovi.
  • Žádné spamování

10. Pokud něco ve skupince hledáte, použijte lupu po levé straně a zadejte tam klíčové slovo. Například spor, clo, brýle, atd.

11. Prosíme, pozvěte své přatele do této skupiny. Děkujeme!

 

Nedodržování těchto bodů bude vést k vyhození ze skupiny bez možnosti vrátit se zpět. Preferujeme mít ve skupince méně spokojených členů, než hodně nespokojených 🙂

 

Přejeme všem pohodové nakupování 🙂