Vše o akci 29.3. 2016 na Aliexpress.com

Autor: Český Aliexpress
Sobota, 2 Červen, 2018

Komentáře: 2 komentáře.

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdičky (Hlasů: 67 , Průměr: 4,70)

Aliexpress slaví 6. výročí prodeje! K této oslavě přichystal různé akce a bude rozdávat miliony amerických dolarů v hodnotě kupónů. Vše okolo Aliexpress výročí se bude odehrávat na mobilní aplikaci. Aby Vám všechny slevy a kupóny fungovaly v pořádku, tak je nutné mít nainstalovanou novou verzi (4.8.3.) mobilní aplikace Aliexpress. Pro její nainstalování klikněte na příslušné tlačítko podle toho jaký máte operační systém v mobilu.

 

aliexpress Android-tr CR  aliexpress appStoreBadgeCR

 

Kdy a co se bude dít na Aliexpress aplikaci

Tady najdete stručný přehled o připravovaných akcích. Pokud Vás něco zaujalo, stačí jen kliknout na název akce a automaticky budete přesměrování na Aliexpress.

29.3. na ALiexpress

 

Párty začíná od 14.3. – 28.3.

★ Staň se tváří Aliexpress –  vložte svoji fotografii a vyhrajte kupón na 100 USD. Vyhrává ten, kdo bude mít nejvíce „líbí se mi“. A pokud budete první člověk, který vloží fotku z naší země, tak vyhrajete automaticky 10 USD kupón. Pro přidání fotky klikněte na mobilu zde. Podívejte se dále na podrobné podmínky Aliexpress.

Noví uživatelé aplikace – ti, kteří ještě na mobilní aplikaci nenakupovali, tak budou mít možnost vyhrát kupóny v celkové hodnotě 15 USD. Kdy a v jaké hodnotě musíte kupóny využít najdete v podmínkách Aliexpress.

 

Buďte připraveni 21.3. – 28.3.

★ Tajný kód – vyberte si jeden z kupónů, který byste chtěli z tajných kódů a vložte ho do vyhledávacího okna, které je nad kupóny. Potom otevřete „balíček“ a uvidíte, co jste vyhráli. Kódy se mění každé 4 hodiny. Kdo dřív přijde, ten dřív bere. Podmínky k dané akci.

★ Freebies – Freebies jsou produkty, které můžete vyhrát. Do soutěže se zapojíte, když si vybrané zboží koupíte za 0,01 USD. Podívejte se, co je v dnešní nabídce.

Akční zboží – už teď vidíte, které zboží bude v akci 29.3.2016. Můžete si dát přímo vyfiltrovat Anniversary Sale.

Kupóny – k dispozici budou různé kupóny, které najdete ve své mobilní aplikaci Aliexpress

Hraní her – na Aliexpress je k dispozici několik her. Hraním získáváte mince, které si potom vyměníte za kupóny. Jednou si můžete zahrát i na počítači. Zbytek opět pouze na mobilní aplikaci.

 

Akce začíná 29.3.

Prodej začíná –  akční zboží je pouze na mobilní aplikaci Aliexpress 

★ Tady najdete slevy na vybrané značkové zboží

★ Flash Deals – opět pouze na mobilní aplikaci. Zboží je ve flash deals pouze několik hodin a jen omezené množství.

 

Pokud máte další otázky, tak je určitě napište do diskuze na www.AliRecenze.cz. Určite Vám radíme podívat se na detailní článek o mobilní aplikaci. Na stránce AliRecenze.cz, dále najdete recenze na zboží v českém jazyce. Pro další super tipy o nakupování na Aliexpress a reálné fotky se podívejte na FB stránka Ali – Reálne fotky. Pokud hledáte ověřené prodávající a produkty, tak ty najdete na www.CeskyAli.czMohl by Vás také zajímat návod Jak vytvořit snapshot objednávky nebo na článek o Dekorativní kosmetika z Aliexpress.

 


Aliexpress-4

ČESKÝ ALIEXPRESS