Vše o akci 29.3. 2016 na Aliexpress.com

Autor: Český Aliexpress
Sobota, 2 Červen, 2018

Komentáře: 2 komentáře.

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdičky (Hlasů: 67 , Průměr: 4,70)

Aliexpress slaví 6. výročí prodeje! K této oslavě přichystal různé akce a bude rozdávat miliony amerických dolarů v hodnotě kupónů. Vše okolo Aliexpress výročí se bude odehrávat na mobilní aplikaci. Aby Vám všechny slevy a kupóny fungovaly v pořádku, tak je nutné mít nainstalovanou novou verzi (4.8.3.) mobilní aplikace Aliexpress. Pro její nainstalování klikněte na příslušné tlačítko podle toho jaký máte operační systém v mobilu.

 

aliexpress Android-tr CR                                                        aliexpress appStoreBadgeCR

 

Kdy a co se bude dít na Aliexpress aplikaci

Tady najdete stručný přehled o připravovaných akcích. Pokud Vás něco zaujalo, stačí jen kliknout na název akce a automaticky budete přesměrování na Aliexpress.

29.3. na ALiexpress

 

Párty začíná od 14.3. – 28.3.

★ Staň se tváří Aliexpress –  vložte svoji fotografii a vyhrajte kupón na 100 USD. Vyhrává ten, kdo bude mít nejvíce „líbí se mi“. A pokud budete první člověk, který vloží fotku z naší země, tak vyhrajete automaticky 10 USD kupón. Pro přidání fotky klikněte na mobilu zde. Podívejte se dále na podrobné podmínky Aliexpress.

Noví uživatelé aplikace – ti, kteří ještě na mobilní aplikaci nenakupovali, tak budou mít možnost vyhrát kupóny v celkové hodnotě 15 USD. Kdy a v jaké hodnotě musíte kupóny využít najdete v podmínkách Aliexpress.

 

Buďte připraveni 21.3. – 28.3.

★ Tajný kód – vyberte si jeden z kupónů, který byste chtěli z tajných kódů a vložte ho do vyhledávacího okna, které je nad kupóny. Potom otevřete „balíček“ a uvidíte, co jste vyhráli. Kódy se mění každé 4 hodiny. Kdo dřív přijde, ten dřív bere. Podmínky k dané akci.

★ Freebies – Freebies jsou produkty, které můžete vyhrát. Do soutěže se zapojíte, když si vybrané zboží koupíte za 0,01 USD. Podívejte se, co je v dnešní nabídce.

Akční zboží – už teď vidíte, které zboží bude v akci 29.3.2016. Můžete si dát přímo vyfiltrovat Anniversary Sale.

Kupóny – k dispozici budou různé kupóny, které najdete ve své mobilní aplikaci Aliexpress

Hraní her – na Aliexpress je k dispozici několik her. Hraním získáváte mince, které si potom vyměníte za kupóny. Jednou si můžete zahrát i na počítači. Zbytek opět pouze na mobilní aplikaci.

 

Akce začíná 29.3.

Prodej začíná –  akční zboží je pouze na mobilní aplikaci Aliexpress 

★ Tady najdete slevy na vybrané značkové zboží

★ Flash Deals – opět pouze na mobilní aplikaci. Zboží je ve flash deals pouze několik hodin a jen omezené množství.

 

Pokud máte další otázky, tak je určitě napište do diskuze na www.AliRecenze.cz. Určite Vám radíme podívat se na detailní článek o mobilní aplikaci. Na stránce AliRecenze.cz, dále najdete recenze na zboží v českém jazyce. Pro další super tipy o nakupování na Aliexpress a reálné fotky se podívejte na FB stránka Ali – Reálne fotky. Pokud hledáte ověřené prodávající a produkty, tak ty najdete na www.CeskyAli.czMohl by Vás také zajímat návod Jak vytvořit snapshot objednávky nebo na článek o Dekorativní kosmetika z Aliexpress.

 


alisuperstar-logo

POZOR: Bez této pomůcky raději na Aliexpress nenakupujte! Co všechno pomůcka umí?

1. Srovnává ceny produktů

2. Zobrazí cenovou historii produktů

3. Přepočítá ceny na české koruny

4. Ověří důvěryhodnost prodejce

5. Vyhledává podle obrázků

6. FB komentáře pro každý produkt

7. Odkazy na značkové zboží

8. Hlída Vám ochrannou lhůtu

Více informací najdete na www.AliSuperstar.cz a taky v našem podrobném článku , kde vysvětlujeme, co všechno doplněk umí a jak ho používat.

Přidat do prohlížeče CHROME

Přidat do prohlížeče OPERA

Přidat do prohlížeče MOZILLA


Aliexpress-4
Český Aliexpress a nákupy z Číny? Naše návody v češtině Vám pomůžou s nákupy na Aliexpress. Kvalitní články a naše recenze vybírají ty nejlepší obchody na Aliexpress.

Český Aliexpress - Ali v češtině