Jak získat mince a slevové kupóny k akci 11.11.2016 – GAME LAND

Autor: Český Aliexpress
Sobota, 2 Červen, 2018

Komentáře: přidej komentář.

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdičky (Hlasů: 3 648 , Průměr: 5,00)


Chcete získat, co nejvíce mincí a tím pádem i kupónů? Tak to jste tady správně! Máme pro Vás podrobné informace, jak tyto mince a kupóny získat. Získávání mincí probíhá hravou formou a v článku se dozvíte vše důležité. Pojďme se tedy podívat na Aliexpress hru Game Land.

Podmínky a pravidla ke hře Game Land

1. Období, ve kterém můžete získat mince a kupóny

Do hry Game Land se můžete zapojit od 28.10. – 10.11.2016. Na aktuální počet Vašich mincí se můžete podívat přímo ve hře Game Land (červená šipka). Na stejném místě si je můžete i vyměnit za kupóny.

Přejít na Game Land

Stav mincí a jejich výměna za kupóny

flip-aliexpress-11-11-2016-nakupni-festival-shopping-festival-game-land-3sm

2. Kdo se může zapojit?

Sbírat mince mohou všichni registrovaní uživatelé. Pokud ještě nejste registrovaní, tak využijte další akci. Nově registrovaní uživatelé dostanou 5 USD kupón na nákup na Aliexpress.

Chci se registrovat

3. Kde můžu hrát?

Hrát hru a získávat mince můžete na Vašem počítači nebo na mobilní aplikaci Aliexpress. Některé hry jsou omezené pouze na mobilní aplikaci. Vše bude vysvětleno níže v detailní tabulce. Doporučujeme, abyste si nainstalovali aktuální verzi aplikace.

Stáhnout aktuální verzi Aliexpress aplikace

4. Mince a kupóny

Mince a kupóny, které získáte během této akce nemohou být nijak refundovány, vráceny, převedeny na někoho jiného, vyměněné za jiný dárek, vyměněny za hotovost. Mince a kupóny je možné použít pouze na stránkách www.Aliexpress.com. Nezapomeňte, že kupóny mají své datum splatnosti. Proto doporučujeme, abyste se podívali na návody související s použitím kupónů. Většinu kupónů bude možné použít pouze v den 11.11.2016.

Jak používat slevové kupóny

5. Za co tedy získám body?

A) Přidejte si do oblíbených obchod

a) za každý obchod, na který dáte Follow (tj. něco podobného jako Wish List, ale pro obchody), tak dostanete 10 mincí. Pokud kliknete u obchodu na Follow, tak se Vám automaticky přičte 10 mincí.

b) mince nezískáte pokud budete jeden obchod přidávat a odebírat.

flip-aliexpress-11-11-2016-nakupni-festival-shopping-festival-game-land-4

flip-aliexpress-11-11-2016-nakupni-festival-shopping-festival-game-land-4

 Tip: během trvání akce můžete získat až 1000 mincí. V praxi to znamená, že můžete dát Follow na 100 obchodů. Za tolik mincí už si pořídíte hodně kupónů.

B) Flip `n` win

a) V této hře můžete získat Aliexpress kupóny, kupóny do konkrétních obchodů nebo mince.

b) Hra začíná, pokud kliknete na tlačítko Play (Hrát). Zobrazí se Vám 8 karet, které budou mít na sobě napsanou určitou hodnotu nebo-li nabídku. Potom se otočí a zamíchají. Zkuste si zapamatovat, kam se zamíchala právě nabídka, o kterou máte zájem. Jakmile jsou karty zamíchané a otočené, tak na dvě z nich postupně klikněte. Výhra Vám bude automaticky přičtena na účet, ať už jste vyhráli kupón nebo mince.

c) Hru najdete úplně dole u daného obchodu. Jednu hru máte ZDARMA. Za další hru Vám bude odečteno 10 mincí. U jednoho obchodu můžete hrát 3 hry.

d) Každý den můžete hrát hru u 10 obchodů, takže v jeden den jste schopni si zahrát i 30 her.

flip-aliexpress-11-11-2016-nakupni-festival-shopping-festival-game-land-2

C) Zábava na každý den

Aliexpress pro Vás připravil na každý den jeden úkol, za který budete odměněni mincemi. Pozorně se podívejte, kde můžete daný úkol splnit. Některé úkoly či hry je možné hrát pouze na mobilní aplikaci Aliexpress. Pět z nich je možné spustit jak na počítači, tak na mobilní aplikaci. Zbylých devět je pouze pro mobilní aplikace.

aliexpress-11-11-2016-nakupni-festival-shopping-festival-game-land

D) Vyměňte si mince za kupóny

Počet kupónů na hodinu je limitovaný a funguje stylem, kdo dřív přijde, ten dřív bere.

Chci se podívat na stav mincí a kupóny

6. Kolik můžu získat mincí?

Každý registrovaný uživatel může za den získat 400 mincí. Pro upřesnění to znamená, že můžete získat 200 mincí na mobilní aplikaci a 200 mincí na Vašem počítači.

7. Do kdy můžu mince využít?

POZOR: Mince jsou platné do konce akce 10.11.2016. Po tomto datu už je nebudete mít k dispozici. Takže si včas vyměňte mince za kupóny, ať můžete 11.11. vesele nakupovat.

 

Pokud jste ještě nečetli článek k akci 11.11.2016, tak se určitě podívejte. Najdete tam totiž nejen informace k této nákupní akci, ale také k soutěži o 500 USD.

 

Článek o 11.11.2016 a soutěži o 500 USD

 

A aby pro Vás bylo nakupování na Aliexpress, co nejjednodušší, tak doporučujeme stránky www.AliRecenze.cz. Můžete tam přidávat recenze na zboží zakoupené na Aliexpress. Už teď tam najdete přes 1700 recenzí od ostatních nakupujících. Dále je zde pro Vás připravená rozsáhlá diskuze o Aliexpress. Nemusíte se bát na cokoliv zeptat 🙂 Pokud hledáte ověřené prodávající a produkty, tak ty najdete v sekci produkty na www.CeskyAli.cz. Pro další super tipy a vychytávky o nakupování na Aliexpress se přidejte na FB stránku Aliexpress – Realne fotky & InspirationA jestli Vám nesedla velikost objednaného oblečení nebo jste si jen objednali větší balení doplňků do domu, tak je prodejte v Aliexpress BAZARU na stránce www.AliManiacky.cz.


flip-aliexpress-11-11-2016-nakupni-festival-shopping-festival-mince-kupony-6-cz

ČESKÝ ALIEXPRESS