Získejte 4 dolarový kupón na Aliexpress

Autor: Český Aliexpress
Sobota, 2 Červen, 2018

Komentáře: přidej komentář.

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdičky (Hlasů: 854 , Průměr: 4,89)


Aliexpress připravil pro nově registrované členy dárek, a to dárek ve formě 4 dolarového kupónu. Zaregistrujte se tedy ihned přes tento odkaz a získejte slevu! Registrovaní členi mohou kupón získat také, pokud ještě nedělali žádnou objednávku na Aliexpress. 

POZOR! Množství kupónů je limitované. 

registrace-kupon-aliexpress

Slevový kupón z Aliexpress a obchodní podmínky k akci

Období, kdy můžete získaný kupón využít začíná 19. září 2016 v 00:00:00 PDT a končí 30. září 2016 v 23:59:59 PDT.

Kupón může získat pouze:

  • Nově registrovaný člen na Aliexpress.com
  • Registrovaný člen, který nikdy ještě neudělal žádnou objednávku na Aliexpress.com
  • Každý, kdo si zaregistruje novou kreditní nebo debetní kartu k jeho účtu.

TIP od nás: Po registraci karty na AliPay si ji můžete odstranit nebo změnit dle našeho návodu Odstranění kreditní karty z AliPay.

Registrační formulář

K registraci potřebujete funkční emailovou adresu, Vaše jméno, heslo a opsat kód z obrázku. K registraci se více dozvíte v návodu Jak se registrovat na Aliexpress.

registrace-kupon-aliexpress

Jak si vygenerovat slevový kupón?

Po úspěšné registraci si můžete vygenerovat Váš kupón. Klikněte na tento odkaz a zobrazí se Vám možnosti na vygenerování kupónu. Následně klikněte na Get Free Coupon nebo Buy for $ 0.01.

registrace-kupon-sleva-aliexpress-4

Vygenerovaný kupón na 4 dolary

Po kliknutí na Get Free Coupon se Vám musí zobrazit tato hláška. Opište text z obrázku a klikněte na Get My Coupon Now. Musí se Vám zobrazit hláška Congratulation!, tak jak vidíte na obrázku. Znamená to, že Vám byl kupón v pořádku vygenerovaný. Vidíte tam také dobu, kdy kupón můžete použít tj. 19.9.2016 – 30.9.2016. Kupón můžete použít na všechny produkty z Aliexpress. Ale POZOR objednávka musí být minimálně za 20 USD.

vygeneruj-kupon

kupon-aliexpress-vygenerovany

Svůj kupón najdete v záložce My Coupons – Aliexpress Coupons. A jak zaplatit slevovými kupóny se dozvíte v našem článku článku Jak používat slevové kupóny.

aliexpress-kupon-4-moje-objednavky

Nakupte si téměř ZADARMO

Pokud si koupíte kupón za 0,01 dolaru, tak si můžete za tuto cenou koupit zboží za 2 dolary! Jedinou podmínkou je, že musíte nakoupit za 2,01 dolaru! Takže si můžete koupit třeba hodinky a budete je mít zadarmo. Množství kupónů je omezené, takže kdo dřív přijde, ten dřív bere. Na obrázku vidíte, že zbývá 14 500 Ks.

2-kupon-aliexpress

Chybová hláška

Pokud Vám při vygenerování kupóny vyskočí tato chybová hláška, tak to znamená, že nemáte oprávnění na vygenerování daného kupónu. Pravděpodobně jste už udělali nějakou objednávku nebo kupóny již nejsou k dispozici. Jestli jste vše dělali podle postupu a dle pravidel, tak si zkuste vygenerovat kupón třeba za několik minut.

opravdu-vygenerovany

A aby pro Vás bylo nakupování na Aliexpress, co nejjednodušší, tak doporučujeme stránky www.AliRecenze.cz. Můžete tam přidávat recenze na zboží zakoupené na Aliexpress. Už teď tam najdete přes 1000 recenzí od ostatních nakupujících. Dále je zde pro Vás připravená rozsáhlá diskuze o Aliexpress. Nemusíte se bát na cokoliv zeptat 🙂 Pokud hledáte ověřené prodávající a produkty, tak ty najdete v sekci produkty na www.CeskyAli.cz. Pro další super tipy a vychytávky o nakupování na Aliexpress se přidejte na FB stránku Aliexpress – Realne fotky & InspirationA jestli Vám nesedla velikost objednaného oblečení nebo jste si jen objednali větší balení doplňků do domu, tak je prodejte v Aliexpress BAZARU na stránce www.AliManiacky.cz.


registrace-kupon-aliexpress

ČESKÝ ALIEXPRESS