Converse z Aliexpress

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdičky (Hlasů: 5 680 , Průměr: 4,99)

Jaro je konečně tady a přichází období nošení tenisek, balerínek a polobotek. Můžete zvolit volnější styl oblékání a cítit se velmi pohodlně. Tenisky už nepatří jen na hřiště, ale začali je nosit i manažeři do práce či ženy k sukním. Teniskami dnes vyjadřujete svůj styl a to jak se právě cítíte.

Na trhu tenisek je totiž tak velký výběr různých barev a vzorů, že si vybere opravdu každý. Od ostatních se můžete odlišit právě stylem jaký si zvolíte. Chcete párty tenisky? Není problém. Právě jsou v módě tenisky s lesklým a futuristickým zdobením. Pokud chcete naopak působit roztomile a romaticky, tak si můžete vybrat z tenisek s květinkami či pastelovými barvami. Na Aliexpress je velký výběr tenisek s opravdu originálními obrázky a kombinacemi.

 

>> Stránka, kde najdete aktuální odkazy na značkové zboží <<

A to vše Vám nabízí i značka Converse. Tato značka byla původně pouze pro sportovní obuv, která byla rozpoznatelná díky svým logem pěticípé hvězdy. Vše se zlomilo v roce 1917, kdy poprvé vstoupila na trh bota Converse All-Star. Converse je americká společnost, ale působí téměř ve všech zemích světa. Lidé, kteří nakupují značku Converse na ní mají rádi její jednoduchost a zároveň inovativní designy. Converse má vše, co by značka měla mít. Působivý příběh, za který stojí sportovní legenda, láska ke sportu a velkou popularitu u svých spotřebitelů. Název značky vznikl dle jména jejích zakladatele Mahera Converse.

Converse


alisuperstar-logo

Nutná pomůcka každého nakupujícího na Aliexpress. Ušetří Vám totiž spoustu peněz. Co všechno umí?

1. Srovnává ceny produktů

2. Zobrazí cenovou historii produktů

3. Přepočítá ceny na české koruny

4. Ověří důvěryhodnost prodejce

5. Vyhledává podle obrázků

6. FB komentáře pro každý produkt

7. Odkazy na značkové zboží

Více informací najdete na www.AliSuperstar.cz a taky v našem podrobném článku , kde vysvětlujeme, co všechno doplněk umí a jak ho používat.

Přidat do prohlížeče CHROME

Přidat do prohlížeče OPERA
Leave a Reply

Aliexpress česky a nakupování v číne, recenze, zkušenosti


Více:
otevreni-sporu-reklamace-vraceni-penez-open-dispute-aliexpress-cz
32 – Ukončení sporu/reklamace a průběh vrácení peněz

V předchozím návodu jsme si ukázali, jak se nově otevírá spor a teď se podíváme na jeho pokračování. 1. Spor Po...

Zavřít