GUESS Aliexpress – Aktivní odkazy

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdičky (Hlasů: 5 726 , Průměr: 4,99)

Každý nás má svoji oblíbenou módní značku. A pokud jste si otevřeli tento článek, tak Guess patří mezi Vaše favority ve světě módy. Věděli jste, že se jedná o americkou módní společnost? V České republice je prezentována jako luxusní značka, ale v některých částech světa je o značku střední třídy. Mezi nejdražší kolekce patří Guess by Marciano. Tady můžete očekávat opravdu vyšší kvalitu a luxus.

 

Co všechno si od této značky můžete pořídit? V nabídce najdete oblečení, hodinky, parfémy, šály, šperky, pásky a další módní doplňky. Ať už si koupíte oblečení nebo doplňky této značky, tak budete mít ve svém šatníku zaručeně zajímavý kousek. Kdo zná reklamy Guess, tak ví, že  dokáží zaujmout a nejsou stejné jako všechny ostatní. Mezi tváře značky patří supermodelky Eva Herzigová, Claudia Schiffer či Laetitia Casta. Luxusní džínové oblečení Guess se proslavilo díky známému filmu Zpátky do budoucnosti, který byl natočený v roce 1985.


>> Stránka, kde najdete aktuální odkazy na značkové zboží <<

alisuperstar-logo

Nutná pomůcka každého nakupujícího na Aliexpress. Ušetří Vám totiž spoustu peněz. Co všechno umí?

1. Srovnává ceny produktů

2. Zobrazí cenovou historii produktů

3. Přepočítá ceny na české koruny

4. Ověří důvěryhodnost prodejce

5. Vyhledává podle obrázků

6. FB komentáře pro každý produkt

7. Odkazy na značkové zboží

Více informací najdete na www.AliSuperstar.cz a taky v našem podrobném článku , kde vysvětlujeme, co všechno doplněk umí a jak ho používat.

Přidat do prohlížeče CHROME

Přidat do prohlížeče OPERA
Leave a Reply

Aliexpress česky a nakupování v číne, recenze, zkušenosti


Více:
Jak-zaplatit-slevove-kupony-z-Aliexpress-CZ
29 – Jak používat slevové kupóny na Aliexpress

V předchozím návodu jste viděli Jak fungují slevové kupóny na Aliexpress a dnes se podíváme na to, jak tyto slevové kupóny uplatnit. Bude...

Zavřít