GUESS Aliexpress – Aktivní odkazy

Autor: Český Aliexpress
Středa, 9 Květen, 2018

Komentáře: přidej komentář.

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdičky (Hlasů: 5 726 , Průměr: 4,99)

Každý nás má svoji oblíbenou módní značku. A pokud jste si otevřeli tento článek, tak Guess patří mezi Vaše favority ve světě módy. Věděli jste, že se jedná o americkou módní společnost? V České republice je prezentována jako luxusní značka, ale v některých částech světa je o značku střední třídy. Mezi nejdražší kolekce patří Guess by Marciano. Tady můžete očekávat opravdu vyšší kvalitu a luxus.

 

Co všechno si od této značky můžete pořídit? V nabídce najdete oblečení, hodinky, parfémy, šály, šperky, pásky a další módní doplňky. Ať už si koupíte oblečení nebo doplňky této značky, tak budete mít ve svém šatníku zaručeně zajímavý kousek. Kdo zná reklamy Guess, tak ví, že  dokáží zaujmout a nejsou stejné jako všechny ostatní. Mezi tváře značky patří supermodelky Eva Herzigová, Claudia Schiffer či Laetitia Casta. Luxusní džínové oblečení Guess se proslavilo díky známému filmu Zpátky do budoucnosti, který byl natočený v roce 1985.


>> Stránka, kde najdete aktuální odkazy na značkové zboží <<

 

Guess


alisuperstar-logo

POZOR: Bez této pomůcky raději na Aliexpress nenakupujte! Co všechno pomůcka umí?

1. Srovnává ceny produktů

2. Zobrazí cenovou historii produktů

3. Přepočítá ceny na české koruny - Kč

4. Ověří důvěryhodnost prodejce

5. Vyhledává podle obrázků

6. Odkazy na značkové zboží

7. Hlída Vám ochrannou lhůtu

Více informací najdete na www.AliSuperstar.cz a taky v našem podrobném článku , kde vysvětlujeme, co všechno doplněk umí a jak ho používat.

Přidat do prohlížeče CHROME

Přidat do prohlížeče OPERA

Přidat do prohlížeče MOZILLAZapojit se do diskuze

Český Aliexpress a nákupy z Číny? Naše návody v češtině Vám pomůžou s nákupy na Aliexpress. Kvalitní články a naše recenze vybírají ty nejlepší obchody na Aliexpress.

Český Aliexpress - Ali v češtině

Více:
11 pridani zbozi do wishlistu aliexpress CA
11 – Jak si přidat zboží do seznamu přaní Wish List Aliexpress

Jak funguje Wish List ? Po přidání zboží do tohoto seznamu už nemusíte dále vyhledávat zboží, které se Vám líbí. Je to...

Zavřít