Pandora Aliexpress

Autor: Český Aliexpress
Středa, 9 Květen, 2018

Komentáře: přidej komentář.

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdičky (Hlasů: 6 579 , Průměr: 4,99)

Značka Pandora se v České a Slovenské republice stala velkým fenoménem. Tuto značku založil zlatní v dánské Kodani. V současné době je známá po celém světě, nejvíce však v Americe, Austrálii, Kanadě a Německu. Když už nevíte, co své kamarádce, mamince, manželce nebo přítelkyni koupit, tak Pandorou nikdy nic nezkazíte. Šperky Pandora jsou originální, jemné a plné emocí. Velmi oblíbený je náramek, který si můžete sestavit podle Vašich oblíbených momentů, míst nebo věcí. Někdo si na náramek koupí srdíčko, Eiffelovu věž, psí tlapku nebo jen kamínek v oblíbené barvě.

 

Pandora je zaměřená na hlubší emoční vyjádření se. Přívěšky, které si navlékáte na náramek se kupují samostatně, takže pořád si můžete nějaký přát na narozeniny, Vánoce nebo k výročí.  Tyto přívěsky můžete rozdělit na korálky, které visí nebo oddělovače, ty zase rozdělují jednotlivé korálky. Dále je možné koupit klipy, které se na náramek připevní a nepohybujíc, můžete si tak náramek rozdělit na více částí. Doporučujeme také dokoupit bezpečnostní řetízek, který ochrání Váš náramek před ztrátou a také Vám usnadní navlékání řetízku.

 

PANDORA z Aliexpress

V nabídce má nejen náramky, ale i náušnice, prstýnky, řetízky, přívěsky, hodinky a další.

>> Stránka, kde najdete aktuální odkazy na značkové zboží <<

 

Pandora


alisuperstar-logo

POZOR: Bez této pomůcky raději na Aliexpress nenakupujte! Co všechno pomůcka umí?

1. Srovnává ceny produktů

2. Zobrazí cenovou historii produktů

3. Přepočítá ceny na české koruny

4. Ověří důvěryhodnost prodejce

5. Vyhledává podle obrázků

6. FB komentáře pro každý produkt

7. Odkazy na značkové zboží

8. Hlída Vám ochrannou lhůtu

Více informací najdete na www.AliSuperstar.cz a taky v našem podrobném článku , kde vysvětlujeme, co všechno doplněk umí a jak ho používat.

Přidat do prohlížeče CHROME

Přidat do prohlížeče OPERA

Přidat do prohlížeče MOZILLAZapojit se do diskuze

Český Aliexpress a nákupy z Číny? Naše návody v češtině Vám pomůžou s nákupy na Aliexpress. Kvalitní články a naše recenze vybírají ty nejlepší obchody na Aliexpress.

Český Aliexpress - Ali v češtině

Více:
Huawei-Mate-8_51 Aliexpress uprava zmensene
Srovnání mobilu Huawei Mate 7 a 8 na Aliexpress

Asijská nadnárodní společnost Huawei předložili v listopadu 2015 nový model Huawei Mate 8, což je vylepšená verze svého předchůdce Huawei...

Zavřít