Pandora Aliexpress

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdičky (Hlasů: 6 579 , Průměr: 4,99)

Značka Pandora se v České a Slovenské republice stala velkým fenoménem. Tuto značku založil zlatní v dánské Kodani. V současné době je známá po celém světě, nejvíce však v Americe, Austrálii, Kanadě a Německu. Když už nevíte, co své kamarádce, mamince, manželce nebo přítelkyni koupit, tak Pandorou nikdy nic nezkazíte. Šperky Pandora jsou originální, jemné a plné emocí. Velmi oblíbený je náramek, který si můžete sestavit podle Vašich oblíbených momentů, míst nebo věcí. Někdo si na náramek koupí srdíčko, Eiffelovu věž, psí tlapku nebo jen kamínek v oblíbené barvě.

 

Pandora je zaměřená na hlubší emoční vyjádření se. Přívěšky, které si navlékáte na náramek se kupují samostatně, takže pořád si můžete nějaký přát na narozeniny, Vánoce nebo k výročí.  Tyto přívěsky můžete rozdělit na korálky, které visí nebo oddělovače, ty zase rozdělují jednotlivé korálky. Dále je možné koupit klipy, které se na náramek připevní a nepohybujíc, můžete si tak náramek rozdělit na více částí. Doporučujeme také dokoupit bezpečnostní řetízek, který ochrání Váš náramek před ztrátou a také Vám usnadní navlékání řetízku.

 

PANDORA z Aliexpress

V nabídce má nejen náramky, ale i náušnice, prstýnky, řetízky, přívěsky, hodinky a další.

>> Stránka, kde najdete aktuální odkazy na značkové zboží <<

 

Pandora


alisuperstar-logo

Nutná pomůcka každého nakupujícího na Aliexpress. Ušetří Vám totiž spoustu peněz. Co všechno umí?

1. Srovnává ceny produktů

2. Zobrazí cenovou historii produktů

3. Přepočítá ceny na české koruny

4. Ověří důvěryhodnost prodejce

5. Vyhledává podle obrázků

6. FB komentáře pro každý produkt

7. Odkazy na značkové zboží

Více informací najdete na www.AliSuperstar.cz a taky v našem podrobném článku , kde vysvětlujeme, co všechno doplněk umí a jak ho používat.

Přidat do prohlížeče CHROME

Přidat do prohlížeče OPERA
Leave a Reply

Aliexpress česky a nakupování v číne, recenze, zkušenosti


Více:
42. Celnice a Aliexpress – otázky a odpovědi

Aby pro Vás bylo nakupování na Aliexpress, co nejjednodušší, tak tady máme další zajímavý článek. V minulém článku o CLE...

Zavřít