Ray Ban Aliexpress

Autor: Český Aliexpress
Středa, 9 Květen, 2018

Komentáře: přidej komentář.

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdičky (Hlasů: 2 478 , Průměr: 4,99)

Zajímá Vás, co se právě nosí? Tak to máte určitě rádi módní doplňky jako jsou sluneční brýle. Styl slunečních brýlí se za posledních 20 let hodně změnil a pro letošní rok budou trendy ještě více šílenější, než v předchozích letech. Čekají nás extravagantní tvary, barevná skla a různé tvary obrouček. Takových slunečních brýlí najdete na Aliexpress velké množství.

V tomto článku jsme se zaměřili na sluneční brýle Ray Ban, které jsou stále více a více oblíbené. Ray Ban je americký výrobce slunečních a dioptrických brýlí. Tato značka se proslavila hlavně díky hollywoodským filmům, ve kterých je nosili hlavní hrdinové.

>> Stránka, kde najdete aktuální odkazy na značkové zboží <<

Styl slunečních brýlí Ray Ban je prostě klasika, která se hodí ke každému modelu. Je možné, že tuto značku znáte také pod názve Aviatorky, jinak řečeno tradiční brýle pilotů. Dále vyrábí modely Wayfarer s hranatými obroučkami, Clubmaster se silnější obroučkou v horní části, Icon s kulatými obroučkami nebo Highstreed a Active s většimi skly. Můžete si je koupit v mnoha různých barvách obrouček s různě barevným typem skla.

Na Aliexpress si můžete koupit sluneční brýle včetně krásného obalu. Na originálním pouzdře by měla být uvedena „pečeť“ výrobce s textem jako „100% UV Protection – Ray ban – Sunglasses By Luxottica“.

Ray ban


alisuperstar-logo

POZOR: Bez této pomůcky raději na Aliexpress nenakupujte! Co všechno pomůcka umí?

1. Srovnává ceny produktů

2. Zobrazí cenovou historii produktů

3. Přepočítá ceny na české koruny - Kč

4. Ověří důvěryhodnost prodejce

5. Vyhledává podle obrázků

6. Odkazy na značkové zboží

7. Hlída Vám ochrannou lhůtu

Více informací najdete na www.AliSuperstar.cz a taky v našem podrobném článku , kde vysvětlujeme, co všechno doplněk umí a jak ho používat.

Přidat do prohlížeče CHROME

Přidat do prohlížeče OPERA

Přidat do prohlížeče MOZILLAZapojit se do diskuze

Český Aliexpress a nákupy z Číny? Naše návody v češtině Vám pomůžou s nákupy na Aliexpress. Kvalitní články a naše recenze vybírají ty nejlepší obchody na Aliexpress.

Český Aliexpress - Ali v češtině

Více:
Jak vyhledávání zbozi pomoci obrazku 111 CZ
26 – Neviděli jste na Aliexpress? Vyhledávání podle obrázku

V dnešním návodu se naučíte, jak si vyhledat zboží podle obrázku. Na Facebooku je velice běžné, že děvčata dávají do...

Zavřít