Tommy Hilfiger Aliexpress

Autor: Český Aliexpress
Středa, 9 Květen, 2018

Komentáře: přidej komentář.

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdičky (Hlasů: 4 679 , Průměr: 4,99)

Tommy Hilfiger založil vlastní značku v roce 1984, díky indickým investorům. Vypracoval se díky své píly a originálním nápadům. Určitě mu take pomohlo, když ho proslavil rapper Snoop Dogg. Ten si totiž vzal košili Tommz Hilfiger do večerní show, kde se o této značně dověděla další masa lidí. Tommy Hilfiger začal také opět spolupracovat s hudebními hvězdami, například Britney Spears, Lenny Kravitzem nebo Rolling Stones. Nejen, že jim navrhoval oblečení, ale také sponzoroval jejich koncerty.

>> Stránka, kde najdete aktuální odkazy na značkové zboží <<

Dnes už tuto značku znají všichni po celém světě. Vyznačuje se jednoduchostí, originalitou, elegancí, pohodlím a typickými barvami jako je červená, modrá a bílá. Zákazníky značky Tommy Hilfiger jsou manageři, ale i studenti nebo sportovci. Tommy Hilfiger se zaměřoval spíše na pánské a sportovní oblečení, ale začal postupně přidávat i dámské a dětské kolekce Hilfiger. Tato značka sluší opravdu každému a je velmi svěží a příjemná. V produktové nabídce najdete nejen oblečení, ale i hodinky, kabelky, boty, pásky, peněženky a další. Vzor, který Tommy nejčastěji používá jsou proužky. Velmi populární jsou Tommyho košile a trička s límečkem. Pokud zvolíte vhodné doplňky a obuv, tak se hodí na téměř každou příležitost.

 

Pokud chcete udělat radost své ženě nebo jen sobě, tak si určitě kupte hodinky Tommy Hilfiger.  Ciferníky jsou dělané v různých tvarech a velikostech. Originálním kouskem jsou hodinky bez číslic. Tommy Hilfiger razí myšlenku, že nové trendy vznikají na ulici. Jednoduchost a jasná rozpoznatelnost značky z něj udělala světově známou osobu.

Tommy Hilfiger 


alisuperstar-logo

POZOR: Bez této pomůcky raději na Aliexpress nenakupujte! Co všechno pomůcka umí?

1. Srovnává ceny produktů

2. Zobrazí cenovou historii produktů

3. Přepočítá ceny na české koruny - Kč

4. Ověří důvěryhodnost prodejce

5. Vyhledává podle obrázků

6. Odkazy na značkové zboží

7. Hlída Vám ochrannou lhůtu

Více informací najdete na www.AliSuperstar.cz a taky v našem podrobném článku , kde vysvětlujeme, co všechno doplněk umí a jak ho používat.

Přidat do prohlížeče CHROME

Přidat do prohlížeče OPERA

Přidat do prohlížeče MOZILLAZapojit se do diskuze

Český Aliexpress a nákupy z Číny? Naše návody v češtině Vám pomůžou s nákupy na Aliexpress. Kvalitní články a naše recenze vybírají ty nejlepší obchody na Aliexpress.

Český Aliexpress - Ali v češtině

Více:
Jak koupit vybrat svatebni saty z Aliexpress wedding dress CZ
6 tipů, jak si koupit svatební šaty na AliExpress

Každá z nás má představu o svatbě trochu jinou. Někdo chce skromnou svatbu pouze s rodinou a někdo zase velkou...

Zavřít