Tommy Hilfiger Aliexpress

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdičky (Hlasů: 4 678 , Průměr: 4,99)

Tommy Hilfiger založil vlastní značku v roce 1984, díky indickým investorům. Vypracoval se díky své píly a originálním nápadům. Určitě mu take pomohlo, když ho proslavil rapper Snoop Dogg. Ten si totiž vzal košili Tommz Hilfiger do večerní show, kde se o této značně dověděla další masa lidí. Tommy Hilfiger začal také opět spolupracovat s hudebními hvězdami, například Britney Spears, Lenny Kravitzem nebo Rolling Stones. Nejen, že jim navrhoval oblečení, ale také sponzoroval jejich koncerty.

>> Stránka, kde najdete aktuální odkazy na značkové zboží <<

Dnes už tuto značku znají všichni po celém světě. Vyznačuje se jednoduchostí, originalitou, elegancí, pohodlím a typickými barvami jako je červená, modrá a bílá. Zákazníky značky Tommy Hilfiger jsou manageři, ale i studenti nebo sportovci. Tommy Hilfiger se zaměřoval spíše na pánské a sportovní oblečení, ale začal postupně přidávat i dámské a dětské kolekce Hilfiger. Tato značka sluší opravdu každému a je velmi svěží a příjemná. V produktové nabídce najdete nejen oblečení, ale i hodinky, kabelky, boty, pásky, peněženky a další. Vzor, který Tommy nejčastěji používá jsou proužky. Velmi populární jsou Tommyho košile a trička s límečkem. Pokud zvolíte vhodné doplňky a obuv, tak se hodí na téměř každou příležitost.

 

Pokud chcete udělat radost své ženě nebo jen sobě, tak si určitě kupte hodinky Tommy Hilfiger.  Ciferníky jsou dělané v různých tvarech a velikostech. Originálním kouskem jsou hodinky bez číslic. Tommy Hilfiger razí myšlenku, že nové trendy vznikají na ulici. Jednoduchost a jasná rozpoznatelnost značky z něj udělala světově známou osobu.

Tommy Hilfiger 


alisuperstar-logo

Nutná pomůcka každého nakupujícího na Aliexpress. Ušetří Vám totiž spoustu peněz. Co všechno umí?

1. Srovnává ceny produktů

2. Zobrazí cenovou historii produktů

3. Přepočítá ceny na české koruny

4. Ověří důvěryhodnost prodejce

5. Vyhledává podle obrázků

6. FB komentáře pro každý produkt

7. Odkazy na značkové zboží

Více informací najdete na www.AliSuperstar.cz a taky v našem podrobném článku , kde vysvětlujeme, co všechno doplněk umí a jak ho používat.

Přidat do prohlížeče CHROME

Přidat do prohlížeče OPERA
Leave a Reply

Aliexpress česky a nakupování v číne, recenze, zkušenosti


Více:
Aliexpress skupiny stranky c zkusenosti titulka CZ
Doporučené skupiny a stránky o Aliexpress

Máme pro Vás tipy na super Facebookové stránky a skupiny, které se týkají Aliexpress. V těchto skupinkách Vám všichni rádi...

Zavřít