Victoria`s Secret Aliexpress

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdičky (Hlasů: 2 790 , Průměr: 4,99)

Victoria`s Secret je celosvětově známou luxusní značkou. Vznikla v roce 1977 na popud Roye Raymonda. V té době se totiž nosilo obyčejné spodní prádlo, které nebylo vůbec sexy. A když už si některá žena pořídila nějaký lepší kousek, např. tanga, tak to bylo jen na speciální příležitosti.

Proto Raymond otevřel obchod se sexy prádlem Victoria`s Secret. Muži už se nemuseli stydět jít nakoupit své přítelkyni, manželce, milence spodní prádlo. V obchodě se zákazníci cítili velmi příjemně. Tato značka je známá také tím, že pro ni pracují ty nejlepší a nejluxusnější modelky na světě. Každá modelka by se chtěla stát „andílkem“. Pracují pro ni supermodelky jako  Gisele Bündchen, Miranda Kerr či Naomi Campbell.

>> Stránka, kde najdete aktuální odkazy na značkové zboží <<

Nejen, že je to nejznámější značka spodního prádla, ale můžete si také koupit dámské oblečení, parfémy, tělová mléka, kabelky a kosmetiku. Na módních přehlídkách si můžete všimnou korzetů, vějířů a klobouků. Fantazie návrhářů se meze nekladou. Módní přehlídka se neobejde ani bez andělských křídel, které mají modelky na sobě. Na Aliexpress najdete krásné kousky za super ceny. Toto spodní prádlo úžasně sedí a je prostě sexy.

Victoria`s Secret Aliexpress 


alisuperstar-logo

Nutná pomůcka každého nakupujícího na Aliexpress. Ušetří Vám totiž spoustu peněz. Co všechno umí?

1. Srovnává ceny produktů

2. Zobrazí cenovou historii produktů

3. Přepočítá ceny na české koruny

4. Ověří důvěryhodnost prodejce

5. Vyhledává podle obrázků

6. FB komentáře pro každý produkt

7. Odkazy na značkové zboží

Více informací najdete na www.AliSuperstar.cz a taky v našem podrobném článku , kde vysvětlujeme, co všechno doplněk umí a jak ho používat.

Přidat do prohlížeče CHROME

Přidat do prohlížeče OPERA
Leave a Reply

Aliexpress česky a nakupování v číne, recenze, zkušenosti


Více:
Bojíte se platit kartou na Aliexpress? Máme pro Vás řešení!

Aliexpress je skvělý internetový obchod, který Vám ušetří hodně peněz. Někteří z Vás se však obávají platby kartou přes internet...

Zavřít