Víkendové obchody značkového zboží na Aliexpress

2
4360

Aliexpress zpřísňuje pravidla a doslova ruší jeden obchod za druhým, kvůli porušování práv značek. Prodejci značkového zboží hledají různé cesty, jak prodávat značkové zboží přes Aliexpress.

 

Co jsou víkendové obchody a proč v nich nakupovat? 

Někteří prodejci to dělají přes déle trvající skryté prodeje a další právě přes víkendové obchody, které jsou otevřené pouze o víkendu. Odkazy prodejci aktivují v pátek a zneaktivní je v neděli. Když se daný víkend vyprodá hodně zboží, tak prodejce obchod uzavře i dříve. Takže pokud se Vám něco líbí, tak nakupujte rychle.

 

★ Můžete otevřít spor 

Výhodou víkendového obchodu je, že u objednaného zboží můžete otevřít spor. Je to z toho důvodu, že Aliexpress vidí, co jste si opravdu objednali. Kdežto pokud nakupujete přes skrytý prodej, tak jsou tam vidět např. jen ponožky nebo jiné zboží a reklamace může být složitější.

 

Jaké značky víkendový obchod nabízí?

NIKE, PUMA, Calvin Klein, Michael Kors, Adidas, BMW, Louis Vuitton, Gucci, Armani, Ray Ban, Hermes, Converse, YSL, ROLEX, Tous, Desigual, Givenchy, Hermes, BMW, New Balance, Tommy Hilfiger, Zara, Miu Miu, Ralph Lauren, Pandora a mnoho dalšího. Každý víkendový obchod je jiný, takže pokud hledáte něco konkrétního, tak si nastavte odebírání novinek na tuto stránku. Vždy když se objeví nový víkendový obchod, tak o tom posílame upozornění právě přes systém odebírání novinek přes prohlížeč. Postup jak odběr novinek nastavit vidíte níže na obrázku. Zelený zámeček najdete nahoře v liště Vašeho prohlížeče.

 

Oznameni-aliexpress-1

 

A jakou máte zkušenost s víkendovým obchodem Vy? Můžete ji přidat do komentáře pod článek.

Databáze odpovědí Aliexpress

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno