Víkendové obchody značkového zboží na Aliexpress

Autor: Český Aliexpress
Pátek, 7 Prosinec, 2018

Komentáře: přidej komentář.

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdičky (Hlasů: 7 495 , Průměr: 4,99)

Aliexpress zpřísňuje pravidla a doslova ruší jeden obchod za druhým, kvůli porušování práv značek. Prodejci značkového zboží hledají různé cesty, jak prodávat značkové zboží přes Aliexpress.

 

Co jsou víkendové obchody a proč v nich nakupovat? 

Někteří prodejci to dělají přes déle trvající skryté prodeje a další právě přes víkendové obchody, které jsou otevřené pouze o víkendu. Odkazy prodejci aktivují v pátek a zneaktivní je v neděli. Když se daný víkend vyprodá hodně zboží, tak prodejce obchod uzavře i dříve. Takže pokud se Vám něco líbí, tak nakupujte rychle.

 

★ Můžete otevřít spor 

Výhodou víkendového obchodu je, že u objednaného zboží můžete otevřít spor. Je to z toho důvodu, že Aliexpress vidí, co jste si opravdu objednali. Kdežto pokud nakupujete přes skrytý prodej, tak jsou tam vidět např. jen ponožky nebo jiné zboží a reklamace může být složitější.

 

Jaké značky víkendový obchod nabízí?

NIKE, PUMA, Calvin Klein, Michael Kors, Adidas, BMW, Louis Vuitton, Gucci, Armani, Ray Ban, Hermes, Converse, YSL, ROLEX, Tous, Desigual, Givenchy, Hermes, BMW, New Balance, Tommy Hilfiger, Zara, Miu Miu, Ralph Lauren, Pandora a mnoho dalšího. Každý víkendový obchod je jiný, takže pokud hledáte něco konkrétního, tak si nastavte odebírání novinek na tuto stránku. Vždy když se objeví nový víkendový obchod, tak o tom posílame upozornění právě přes systém odebírání novinek přes prohlížeč. Postup jak odběr novinek nastavit vidíte níže na obrázku. Zelený zámeček najdete nahoře v liště Vašeho prohlížeče.

 

Oznameni-aliexpress-1

 

Aktuální odkazy na víkendové obchody

V tomto článku Vám budeme pravidelně aktualizovat víkendové obchody, takže sledujte naše stránky nebo mějte zapnuté upozornění. Pro zobrazení víkendového obchodu stačí kliknout na barevnou bublinu.

 

VÍKENDOVÝ OBCHOD Č.1

 

 

Skryté prodeje na značkové zboží

Jestli jste nestihli nakoupit ve víkendovém obchodě nebo hledáte ještě jiné zboží, tak se podívejte do galerie skrytých prodejů.

>> Stránka, kde najdete aktuální odkazy na značkové zboží <<

 

A jakou máte zkušenost s víkendovým obchodem Vy? Můžete ji přidat do komentáře pod článek.


alisuperstar-logo

POZOR: Bez této pomůcky raději na Aliexpress nenakupujte! Co všechno pomůcka umí?

1. Srovnává ceny produktů

2. Zobrazí cenovou historii produktů

3. Přepočítá ceny na české koruny - Kč

4. Ověří důvěryhodnost prodejce

5. Vyhledává podle obrázků

6. Odkazy na značkové zboží

7. Hlída Vám ochrannou lhůtu

Více informací najdete na www.AliSuperstar.cz a taky v našem podrobném článku , kde vysvětlujeme, co všechno doplněk umí a jak ho používat.

Přidat do prohlížeče CHROME

Přidat do prohlížeče OPERA

Přidat do prohlížeče MOZILLAZapojit se do diskuze

Český Aliexpress a nákupy z Číny? Naše návody v češtině Vám pomůžou s nákupy na Aliexpress. Kvalitní články a naše recenze vybírají ty nejlepší obchody na Aliexpress.

Český Aliexpress - Ali v češtině

Více:
Black Friday Aliexpress Gearbest shopping 2018 informace
Black Friday a Cyber Monday na Aliexpress a GearBest 2018

DŮLEŽITÉ: Po nákupním šílenství 11.11. je tady další slevová akce Black Friday a Cyber Monday! Situace s nastavováním cen u některých...

Zavřít