Zřícené nakladní letadlo vezlo balíčky z Aliexpress

Autor: Český Aliexpress
Sobota, 2 Červen, 2018

Komentáře: 2 komentáře.

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdičky (Hlasů: 4 897 , Průměr: 5,00)

Co se vlastně stalo a jak zjistit zda byl Váš balíček na palubě letadla?

 

V Kyrgyzstánu se v pondělí 16.1.2017 ráno při pokusu o přistání v husté mlze zřítilo turecké nákladní letadlo. Zahynulo přinejmenším 37 lidí, z toho i čtyři členové posádky. Většina lidí zemřela v domech, do nichž letadlo spadlo, podle záchranářů je mezi nimi i šest dětí. Letoun typu Boeing 747 mířící z Hongkongu do Istanbulu havaroval poblíž mezinárodního letiště Manas, které je od metropole Biškeku vzdáleno asi 25 kilometrů.

 

letadlo_nehoda-alixepress

 

V Kyrgyzstánu měl stroj naplánované mezipřistání. Podle vyjádření vlády v Kyrgyzstánu pro agenturu Interfax bylo zničeno patnáct domů.

 

havarie aliexpress

 

Havarie Aliexpress 2

 

Kyrgyzské úřady informovaly o tom, že stroj měl patřit turecké společnosti Turkish Airlines. Ta to ovšem vyvrátila. Stroj sice letěl pod označením TK, ale patřil společnosti ACT Airlines, známé jako My Cargo Airlines. Podle společnosti ACT havarovalo letadlo při přistání na konci ranveje za nejasných okolností.

Toto letadlo vezlo i balíčky, které si objednáváme na Aliexpress. Aliexpress zmrazil všechny expedované objednávky, které byly na palubě letounů. Co přesně znamená zmrazená objednávka a jaký je postup na vrácení Vašich peněz se dozvíte v článku FROZEN ORDER – vrácení peněz.

 

Kyrgyzstan letadlo doprava zricene aliexpress

 

Jak zjistit, zda Vaše balíčky byly na palubě letadla?

 

  1. Přihlašte se na svůj účet Aliexpress
  2. Klikněte na My Orders
  3. U objednávky byste měli vidět status Frozen Order
  4. Podívejte se do detailu objednávky
  5. Postup pro vrácení peněz najdete v tomto článku. O své peníze určitě nepřijdete.

 

ACT airline aliexpress

 

 

A aby pro Vás bylo nakupování na Aliexpress, co nejjednodušší, tak doporučujeme stránky www.AliRecenze.cz. Můžete tam přidávat recenze na zboží zakoupené na Aliexpress. Už teď tam najdete přes 1700 recenzí od ostatních nakupujících. Dále je zde pro Vás připravená rozsáhlá diskuze o Aliexpress. Nemusíte se bát na cokoliv zeptat 🙂 Pokud hledáte ověřené prodávající a produkty, tak ty najdete v sekci produkty na www.CeskyAli.cz. Pro další super tipy a vychytávky o nakupování na Aliexpress se přidejte na FB stránku Aliexpress – Realne fotky & InspirationA jestli Vám nesedla velikost objednaného oblečení nebo jste si jen objednali větší balení doplňků do domu, tak je prodejte v Aliexpress BAZARU na stránce www.AliManiacky.cz.

 

 

 


byl muj balik na palube zriceneho letadla

ČESKÝ ALIEXPRESS