Zeptejte se nás cokoliv o Aliexpress a my vám pomůžeme

Domů Diskuze Strana 614

Diskuze

Ahoj holky, máte prosím ověřené linky na tyto variabilní šaty, které se dají vá…

Ahoj holky, máte prosím ověřené linky na tyto variabilní šaty, které se dají vázat mnoha způsoby a jsou dlouhé až na zem? dík
Junsun-7-2-din-Car-DVD-GPS-radio-stereo-player-for-Volkswagen-VW-golf-6-touran.jpg&fb_obo=1&utld=alicdn.com&stp=c0.5000x0

Máte někdo delší dobu zkušenosti s tímto rádiem? Myslím delší zkušenost se sílou…

Máte někdo delší dobu zkušenosti s tímto rádiem? Myslím delší zkušenost se sílou signálu, kvalitkou, poruchami atd.

Dobry den. Urcite to tu uz bolo ale neviem dohladat. Mali st…

Dobry den. Urcite to tu uz bolo ale neviem dohladat. Mali ste ju uz?ak ano jak chyta?a s kolko %peroxidom sa miesa?

Recenze na saty z aliexpressu kvalita stejná jak šaty ze salonu velikost...

Recenze na saty z aliexpressu 😍 kvalita stejná jak šaty ze salonu 🙂 velikost jsem brala podle tabulky a sedí úplně skvěle, jen hobiti...

Přišlo mi světlo na akvárium…svítí luxusně. Foto na akvárk…

Přišlo mi světlo na akvárium...svítí luxusně. Foto na akvárko dodávám večer až budu v práci...odkaz nefunkční.

Dnes objednáno. Něco na zahrádku.. Odkazy v komentu

Dnes objednáno. Něco na zahrádku.. Odkazy v komentu 👍👍👍

Znáte ten pocit když si uvědomíte, že jste to asi trochu pře…

Znáte ten pocit když si uvědomíte, že jste to asi trochu přehnali? Já už jo 😂 První mozaika složená cca za měsíc a půl...

Prosím o radu. Objednával jste, nebo troufli by jste objedna…

Prosím o radu. Objednával jste, nebo troufli by jste objednat z Aliexpress kočárek ? Já se do nej zamilovala a recenze má samé kladné...

BABY BORN Velká spokojenost se všim

🎀🐤 BABY BORN 🐤🎀 Velká spokojenost se všim 🙂

Dobrý den, objednával někdo bělící pásky Crest? :)

Dobrý den, objednával někdo bělící pásky Crest? :)