41. Mozilla Firefox – Jak si přidat pomůcku AliSuperstar

1
3318
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdičky (700 hlasů, průměr: 4,94 z 5)
Loading...

Pokud jste se dostali k tomuto článku, tak už asi znáte výhody pomůcky do prohlížeče Aliexpress Superstar. Je to třeba převod cen na české koruny, zobrazení historie cen, hlídání ochranné lhůty, vyhledávání levnejšího zboží u jiného prodejce a spoustu dalšího. Nyní je možné si tento doplněk přidat taky do prohlížeče Chrome, Opera nebo Mozilla. A právě na prohlížeč Mozilla Firefox se v tomto dnešním návodu zaměříme. Instalace je hotová během několika vteřin.

1. Otevřete si stránky www.AliSuperstar.cz

Na počítači v prohlížeči Mozilla Firefox si otevřete stránky AliSuperstar.cz a na titulní stránce ikonu Mozilla Firefox. Primy odkaz na obchod Firefox: Přidej doplněk do Mozilla.

Mozilla Firefox instalace Aliexpress Superstar 1a

2. Otevře se Vám FireFox Add-ons

Po kliknutí na zelený obdélníček se Vám otevřou stránky Mozilla Firefox. V tomto kroku klikněte na modrý obdélníček, kde je napsáno Přidat do Firefoxu. Opět na něj ukazuje červená šipka viz obrázek níže.

Mozilla Firefox instalace Aliexpress Superstar 2b

3. Potvrzení přidání

V levém horním rohu se Vám zobrazí následující okno, kde naposledy potvrdíte přidání doplňku do prohlížeče. Klikněte na Přidat.

Mozilla Firefox instalace Aliexpress Superstar 3c

4. Doplněk byl přidán

Nakonec se Vám musí zobrazit hláška, že doplněk byl přidán do aplikace Firefox. Ve své liště ho najdete pomocí loga oranžové hvězdičky v červeném kolečku.

Mozilla Firefox instalace Aliexpress Superstar 4

 

To byla rychlost, že? A teď už můžete využívat všechny výhody doplňku. Jak doplněk používat najdete v článku o 39. Historie a srovnávač cen na Aliexpress – To musíte mít!. Doporučte tento doplněk i svým kamarádům, určitě ocení zobrazení cen v českých korunách nebo cenovou historii u produktu a další vychytávky!

Pokud máte nějaké otázky nebo problémy s instalaci, tak je určitě napište dolů pod návod a my Vám rádi pomůžeme.

1 komentář

  1. Užívam Aliexpress Superstar v Mozille, no väčšinou nefunguje karta „Ochranná lehota“.
    Aj keď mám objednávky vystavené (nakupujem už viac než 5r.), málo kedy sa mi nákupy objavia v spomínanej karte.
    Ako odstránim závadu?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno